Zdjęcia z wakacji które cię zadziwią

Opublikowano 04/20/2021
Reklama

Wszyscy kochamy jeździć na wakacje. Nie ma człowieka który nie potrzebuje wakacji. Pragniemy też więcej wolnego czasu niezależnie od tego czy byliśmy czy nie byliśmy ostatnio na wakacjach. Czy wiesz co zrobić aby poczuć się trochę lepiej jeśłi dawno nie wyjeżdżałeś? Zobacz zdjęcia innych ludzi którzy wyjechali na wakacje i mieli tam naprawdę niezłe akcje.

Vacation Photos Went Horribly Wrong

Zdjęcia z wakacji które cię zadziwią

Myślała, że będzie ślub

Miało tu miejsce wielkie nieporozumienie podczas weekendowego wypadu pary do Paryża. Zaowocowało to jednym z najbardziej nieprzyjemnych zdjęć jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Z perspektywy tej dziewczyny mężczyzna upadł na kolana żeby się jej oświadczyć ale tak naprawdę chciał tylko zawiązać buty. To musiało być dla niej bardzo przykre.

She Got It Wrong

Myślała, że będzie ślub

Przekąska dla foki

Ta para łowiąc ryby miała niezłą historię. Kamera uchwyciła niesamowite wydarzenie. Mężczyzna złapał wielką rybę i przygotowywał się do upamiętnienia tego na filmie robionym przez żonę. Wtedy wygłodniała foka skorzystała z okazji by dostać darmowy posiłek w chwili gdy jego żona próbowała zrobić zdjęcie. Połów dnia tego człowieka przepadł ale za to ma wspaniałe zdjęcie.

Free Snack

Przekąska dla foki

Ptak

Wspaniałe przygody są jedną z zalet podróżowania. Wydaje się, że ta kobieta miała więcej interakcji z dzikimi zwierzętami niż się tego spodziewała. Jej postawa i uścisk którym obdarza lamę sugerują, że nie przepada za dużymi ptakami. Biedna mała lama wydaje się być równie zakłopotana jak ta kobieta tą całą sytuacją.

Feathered And Furry Folks

Ptak

W tle

Podczas rodzinnej wycieczki nigdy nie wiesz co cię w zasadzie spotka. Ojciec i syn byli bardzo szczęśliwi podczas tych wakacji i robili sobie wiele zdjęć. A tu taka niespodzianka. Pewność siebie tego mężczyzny jest inspirująca i zadziwiająca zarazem ale jeśli tył jego ciała jest w takim stanie możemy tylko spekulować na temat przodu.

Crack Up

W tle

Zamrożone włosy

Efektem tak zimnego powietrza jest to niesamowite zdjęcie! Młoda dama na zdjęciu odpoczywała w gorącym źródle, kiedy odrzuciła mokre włosy z powrotem w powietrze o temperaturze – 20 stopni. Efektem końcowym jest ta niesamowita rzeźba włosów – która, miejmy nadzieję nie bolała zbytnio gdy topiła się w cieplejszym otoczeniu. Niesamowita kompozycja.

Frozen

Zamrożone włosy

Dzieci

Jeśli zabierasz swoje dzieci ze sobą na wakacje to na pewno masz duże nadzieje na stworzenie trwałych wspomnień i zrobienie niesamowitych zdjęć. Stres, zmęczenie i sporadyczne załamania są często pomijane. Wygląda na to, że dziewczynki nie są zachwycone tym dniem. To nie jest fotografia, którą chciałbyś zachować, ale pomimo tego jest niezłym wspomnieniem dla całej rodziny.

Brekadown

Dzieci

Kim jest 3 osoba

To zdjęcie przedstawia niepokojący widok. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że zdjęcie przedstawia trzy osoby, w tym parę bliźniaków, ale bliższa inspekcja ujawnia, że ​​„bliźniaki” mają wspólną szyję. Wyszło to bardzo dziwnie i wygląda naprawdę bardzo niepokojąco. Na szczęście to tylko złudzenie optyczne.

Who's The Other One?

Kim jest 3 osoba

Małpa na głowie

Ten nieszczęsny mężczyzna ma wspaniałą pamiątkę na całe życie. Ze względu na kulturę i tradycje niektóre kraje wymagają od małp swobodnego wędrowania bez udziału człowieka tam gdzie tylko chcą. Niezależnie od tego, czy ten facet chciał nawet zbliżyć się do tego ssaka to nie była jego decyzja. To niezapomniane zdjęcie które będzie rozśmieszać jego przez długie lata.

Monkey Doing Its Thing

Małpa na głowie

Przerażający klaun

Wyobraź sobie, że robisz sobie zdjęcie ze swoją drugą połówką i odkrywasz nieznanego mężczyznę przy wywołaniu. Tak właśnie stało się z tą parą w Berlinie tuż za Bramą Brandenburską. Trudno powiedzieć, czy ta osoba jest klaunem, mimem, ulicznym performerem, czy … po prostu kimś, kto lubi nosić makijaż. W każdym razie zobaczenie tej twarzy nagle wpatrującej się w ciebie w twoim aparacie byłoby dość przerażające. Po odejściu nowego znajomego para najprawdopodobniej zrobiła sobie zdjęcie jakie chciała.

Creepy Photobomber

Przerażający klaun

Schowane dziecko

Disney World to wspaniałe i idealne miejsce na rodzinne wakacje i wymarzone miejsce dla dzieci w każdym wieku z całego świata i kultury. W parkach Disneya kręci się wiele postaci Disneya ale nawet najbardziej zagorzali fani Disneya mogą uznać je za przerażające kiedy nagle je zobaczą na żywo. Ta mała dziewczynka nie miała ochoty spotykać się z Tygrysem. Ona kuli się pod stołem, wyglądając na przerażoną. Miejmy nadzieję, że reszta wakacji nie przebiegła dla niej tak źle.

Hide And Seek

Schowane dziecko

Co za wspaniały widok

Ta urocza rodzina chciała uwiecznić na zdjęciu swoje wspomnienia z wakacji. Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na to zdjęcie twój wzrok przyciąga jeden punkt. Podobno nikt nie poinformował tego pana, że są gotowi do zrobienia zdjęcia lub po prostu chciał nacieszyć się scenerią. Jednak gdy jego rodzina zobaczyła to zdjęcie miała zupełnie inną perspektywę wydarzeń.

What A Sight

Co za wspaniały widok

Głodny Mickey Mouse

Nie cieszy nas widok tego co się dzieje się w tle ale wygląda na to, że uwielbiana maskotka Disneya ma dość sera. Najprawdopodobniej wynika to z kąta pod jakim zostało zrobione zdjęcie ale w tle tworzy to zabawną scenerię. Poza tym ta mała dziewczynka w idealnej pozie zrobiła sobie zdjęcie z wakacji które będzie jej wspaniałą pamiątką.

Hungry Mickey

Głodny Mickey Mouse

Słaby humor

To rodzinne zdjęcie zrobione podczas rejsu statkiem byłoby wręcz fantastyczne poza jednym cudnym detalem. Kilku członków rodziny wydawało się być nieprzygotowanych na moment zrobienia zdjęcia. Według matki na zdjęciu jej córka pokazuje środkowy palec a fotograf uchwycił ją robiącą to do niego. Zupełnie niewinny gest ale przez to niezapomniane zdjęcie z wakacji.

Not In The Mood

Słaby humor

Chęć samotności

Ta kobieta siedzi samotnie w wodzie przez co to wakacyjne zdjęcie ma znaczący charakter. Może potrzebowała tylko trochę czasu dla siebie? Kobieta najwyraźniej zasnęła gdy nadszedł przypływ pozostawiając ją unieruchomioną w wodzie. Musiała spać tak mocno, że nie zauważyła tego ale miejmy nadzieję, że obudziła się niedługo po zrobieniu tego zdjęcia.

Some Alone Time

Chęć samotności

Wodne atrakcje

Wodne atrakcje nie są dla wszystkich ale ta kobieta znalazła sposób by się nimi cieszyć. Jest dyskusyjne jak ograniczająca była dla niej plastikowa torba podczas całej jazdy ale w rzeczywistości jej włosy były suche a to dla niektórych jest najważniejsze.

Avoid The Splash At All Cost

Wodne atrakcje

Ból tatusia

Oto obraz który prawie sprawia, że ty też ​​coś czujesz. Kiedy robiono to zdjęcie ojciec doznał zapewne bolesnego szoku. Jego syn szukał czegokolwiek czego mógłby się trzymać kiedy natknął się na najbliższą dostępną rzecz. Tata prawdopodobnie szybko wyzdrowiał ale prawdopodobnie po raz ostatni wziął swoje dziecko bez koszulki na ręce.

Too Happy, He Pinched Daddy

Ból tatusia

Niespodzianka od delfina

Wyjątkowo słodki delfin stał się gwiazdą tego wakacyjnego zdjęcia w jednej z najsłodszych kompozycji foto w historii. Chociaż wydaje się, że delfin został dodany w postprodukcji to tak uwierzcie nam – nie było. To było zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie. Wydaje się, że delfin wskoczył do kadru w momencie robienia zdjęcia. Cóż za cenne wspomnienie dla całej rodziny.

Surprise From A Dolphin

Niespodzianka od delfina

Wycieczka

Czy już jesteśmy na miejscu?” pyta zawsze dziecko rodzica. Jest to problem o który większość dzieci pyta rodziców gdy podróżują na wakacje ale tu matka wydaje się być najbardziej zmęczona podróżowaniem. Wydaje się, że dzieciaki z tyłu również są bliskie poddania się. Rzeczywiście – obraz został pieczołowicie upamiętniony podpisem „wakacje z piekła rodem”.

Epic Trip

Wycieczka

Dziwna rodzina

Ponieważ zdjęcie zostało zrobione na początku lat 80. moda nie jest zaskakująca ale trzech z czterech członków rodziny wydaje się być niezdecydowanych czy powinni być szczęśliwi czy nie. W Południowej Dakocie może brakować Disney World ale nadal może to być cudowna ucieczka. W końcu najwspanialsze wakacje są ogólnie opisywane przez ludzi z którymi je spędzasz i tu chyba się źle dobrali.

Dynamite Vacay

Dziwna rodzina

Do wody

Część rodzin woli odpoczywać i dobrze się bawić na wakacjach a nie aktywnie spędzać czas podczas gdy inne chcą jak najlepiej wykorzystać każdą okazję aby się ruszać. Ta pani maksymalnie wykorzystała swoje przeżycia raftingowe! Podczas spływu musieli wpaść w wielką falę która wyrzuciła matkę za krawędź. Rafting może być niebezpieczny dla niedoświadczonych ludzi ale na szczęście tu nikt nie doznał uszczerbku na zdrowiu.

Rafting Went Horribly Wrong

Do wody

Wiatr

Gdy dzieci w rodzinie zbliżają się do siebie na tyle blisko aby zrobić im zdjęcie rodzice się bardzo cieszą. To zdjęcie było prawie idealne na kartkę świąteczną dopóki dziewczyna po lewej stronie nie została pokonana przez silny wiatr lub kichnięcie. Sprawienie by wszyscy na zdjęciu grupowym mieli ten sam wyraz twarzy to kolejne trudne zadanie. Miejmy nadzieję, że w pewnym momencie udało im się wykonać to doskonałe zdjęcie.

Too Blown Away

Wiatr

Wakacje w Polsce

Na tym zdjęciu bardzo dużo się dzieje. Podczas wakacji w Polsce ta rodzina zgodziła się zrobić tradycyjnie wyglądającą sesję zdjęciową w Polskich górach. Rodzina wygląda uroczo w swoich poncho w stylu polskim ze swoimi psami zaprzęgowymi (które wydają się być niezdecydowane co do roli na zdjęciu) ale to ich włochaty przyjaciel w kostiumie niedźwiedzia sprawia, że ​​to zdjęcie jest tak wyjątkowe.

Poland Adventure

Wakacje w Polsce

Nuda

Czy byłeś kiedyś zobowiązany do robienia czegoś czego nie chciałeś robić na wakacjach? Ta rodzina nie mogła się doczekać odwiedzenia wszystkich historycznych miejsc w Waszyngtonie … z wyjątkiem tego jednego. Może nie interesuje ich polityka ani dziedzictwo a może po prostu mieli dość oglądania zdjęć swojej rodziny na wakacjach. Ale niezależnie od tego mamy nadzieję, że lubią spędzać razem, rodzinne wakacje.

Just Not Here

Nuda

Dziwne zdjęcie

Ten pan najprawdopodobniej nie mógł się doczekać relaksującego dnia na polu golfowym. To był albo długi spacer do toalety albo facet w tle nie mógł tego powstrzymywać. Przynajmniej starszy mężczyzna jest tak pochłonięty swoją grą w golfa, że ​​jest całkowicie nieświadomy niezręcznej sytuacji która się dzieje za nim. Ale za to już zawsze będzie miał ten obraz na pamiątkę.

Pretty Awkward

Dziwne zdjęcie

Potrzeba wakacji

Niby wakacje z rodziną mają być przyjemne, relaksujące i niezapomniane. Z drugiej strony wydaje się, że ta rodzina wzięła urlop od wakacji. Byli podobno w „najszczęśliwszym miejscu na ziemi” (Disney World) ale nie wyglądają tu na zadowolonych. Parki rozrywki mogą być męczące a wycieczki wymagające planowania nadal wiążą się ze stresem. Miejmy nadzieję, że wszystko ułożyło się tej rodzinie i udało im się uzyskać odpoczynek, radość i wspaniałe wspomnienia których pragnęli.

Need A Vacation

Potrzeba wakacji

Poza do kamery

Szpilki to doskonały sposób na podniesienie klasy w różnych stylizacjach ale nie we wszystkich. Podczas sesji zdjęciowej w wodzie ta kobieta była nieugięta w kwestii noszenia ukochanej pary obcasów. Obcasy są zwykle dobrym pomysłem ale tutaj wyglądają niezręcznie i stwarzają potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na dzień pełen piasku, wody i słońca proponujemy jednak przez nas ulubione klapki.

Pose For The Cam

Poza do kamery

 

Reklama