Słynne trojaczki

Opublikowano 06/01/2021
Reklama

Trojaczki Dahma urodziły się i były zupełnie identyczne. Jednak najbardziej fascynująca rzecz w ich życiu wydarzyła się po wspólnym wykonaniu testu DNA. Żadna osoba na świecie nie byłaby w stanie odgadnąć wyniku jaki otrzymały identyczne trojaczki. Jesteśmy pewni, że nie podejrzewalibyście tego co wyniki pokazały. Nie wierzysz nam? Czytaj dalej.

Potrójne kłopoty

W grudniu 1977 roku świat powitał narodziny trojaczków Dahma: Nicole, Erici i Jaclyn. Oprócz trzech uroczych dziewczynek było jeszcze jedno dziecko z rodziny Dahma – także dziewczynka. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak rzadko rodzą się trojaczki?

Triple The Trouble

Potrójne kłopoty

Prawda jest taka, że ​​noszenie więcej niż jednego dziecka może być niebezpieczne, ponieważ często zdarzają się komplikacje. Co więcej wielu rodziców odczuwa stres słysząc tak nieoczekiwany rozwój wydarzeń.

Tatuowanie trojaczków

Wszyscy rodzice powiedzą ci, że rodzicielstwo to trudne i zniechęcające zadanie. Prawdopodobnie możesz sobie tylko wyobrazić jak trudno jest wychowywać bliźnięta ale wychowywanie trojaczków może być jeszcze trudniejsze. Wiele osób w rozróżnia identyczne rodzeństwo po ich osobowości. Jednak ta sztuczka nie zadziała gdy masz do czynienia z niemowlętami. Większość dzieci zachowuje się w ten sam sposób!

Tattooing The Triplets

Tatuowanie trojaczków

Rodzice Dahma musieli wymyślić niesamowity sposób na określenie która dziewczynka jest którą i możesz pomyśleć, że jest to więcej niż trochę dziwne. Para poszła naprzód i zrobiła dzieciom ich pierwsze tatuaże! Zgadza się – rodzice Dahma umieścili małe kropki na pośladkach dzieci aby mogli je odróżnić. Kropki były oparte na kolejności ich narodzin. To jest powód dla którego pierworodna Nicole miała jeden z tyłu, a Erica, która urodziła się później, miała dwa na swoim. Jednak postanowili nie dawać Jaclyn jednego, ponieważ nie było już potrzebne. Dobrze, że nie poszli w nic dzikiego, a tatuaże mogły uchodzić za zwykłe piegi.

Gdy dorastały

Trojaczki Dahm dorastały w Jordanii, małym miasteczku w stanie Minnesota. Mieszkało tam mniej niż 30 000 osób. Było to małe miasteczko, co oznaczało, że siostry wyróżniały się jeszcze bardziej, niż gdyby były w dużym mieście.

As They Grew Up

Gdy dorastały

Dziewczyny miały wspaniałe dzieciństwo, ciągle w ruchu, uprawiając różne sporty i podróżując po kraju z rodzicami. Ze względu na wielkość ich miasta byli blisko ze wszystkimi w szkole.

Blisko jak się da

Większość ludzi wierzy, że rodzeństwo mnogich jest bliskie granicy nierozłączności. Dotyczyło to również trojaczków Dahma! Chociaż inni zaczęli rozwijać własne poczucie stylu, gdy tylko mieli okazję, cała trójka nadal utrzymuje ten aspekt swojej „trojaczności”.

Close As Can Be

Blisko jak się da

W pewnym momencie Nicole powiedziała nawet magazynowi Playboy: „Rzadko zachowujemy własną tożsamość. Zawsze byliśmy znani jako „wy troje” lub „trojaczki”. W rzeczywistości niektórzy mogą nawet posunąć się do stwierdzenia, że ​​siostry zdobyły swoją odrębną tożsamość dopiero po tym, jak wszystkie zawiązały węzeł.

Ich wielka przerwa

Kiedy były nastolatkami, dziewczęta zaczęły przyciągać jeszcze większą uwagę. Wątpimy, czy będziesz zaskoczony, gdy usłyszysz, że wiele osób kazało im zająć się modelingiem! Wiele osób uważało, że ta dziedzina jest dla nich idealna. Jednak nie jest to idealne rozwiązanie, aby rozpocząć taką karierę, gdy pochodzisz z małego miasta, ponieważ możliwości były zdecydowanie ograniczone.

Their Big Break

Ich wielka przerwa

To dobrze, że dziewczyny mogły wziąć udział w konkursie „The Great Model Search” prowadzonym przez Teen Magazine. Mieli wtedy 16 lat. Najlepsze w tym było to, że wygrali! To była ich szansa na rozgałęzienie. Trzy dziewczyny pojawiły się na okładce Magazynu dla nastolatków, co dało im jeszcze więcej możliwości w branży.

Co planowały

Gdy miały skończyć szkołę średnią, zaczęły rozmawiać o planach na przyszłość. Podobnie jak ich rówieśnicy, nadszedł czas, aby zacząć myśleć o ścieżce kariery. Postanowili odłożyć na bok swoją kwitnącą karierę i zamiast tego mieli nadzieję studiować pielęgniarstwo na University of Minnesota! Nie uważasz, że to wspaniałe, że nadal chciałeś pracować razem w tak szlachetnym zawodzie?

What They Planned

Co planowały

However, this plan did not become a reality since they saw a flyer on campus that went on to change their lives forever. It was a flyer that advertised a contest hosted by Playboy. It turns out the magazine was on the lookout for models who could join the “Girls of the Big Ten Special Edition”!

Ryzyko

To była dla nich zbyt dobra okazja, by po prostu z niej zrezygnować. Jednak czy było warto? Ostrożnie rozmawiali o sprawie, ponieważ wiedzieli, że z publikacją wiążą się pewne rzeczy. To była poważna decyzja, ponieważ mieli być bezbronni przed całym światem. Przede wszystkim musieli zdecydować, czy są gotowi zrobić coś takiego.

Taking A Risk

Ryzyko

W końcu trojaczki podjęły decyzję po otrzymaniu zachęty od rodziny. Nicole, Jaclyn i Erica następnie rozmawiały z agentem castingu, który był zachwycony naturalnym pięknem i urokiem ich trójki. W tym momencie nie mogli już wycofać swojej decyzji, ponieważ nadszedł czas, aby rozebrać się i wziąć udział w sesji testowej dla Playboya. To była wielka chwila dla trojaczków, a także zwycięska! Wyszli z tego zwycięsko. Siostry Dahm przeszły do ​​historii, stając się pierwszymi trojaczkami, które pojawiły się na rozkładówce Playboya.

Wysokie ryzyko, ale wysoka nagroda

W momencie, gdy zdecydowali się na współpracę z Playboyem, wiedzieli, że chodzenie do szkoły pielęgniarskiej, tak jak pierwotnie planowali, nie jest już opłacalne. Poza tym wiedzieli, że nie mogą uniknąć krytyki, jaką otrzymają po pozowaniu do magazynu. Nikt nie spodziewał się, że zrobią coś takiego. Jednak rodzice zachęcali ich do tego, jeśli chcieli.

High Risk But High Reward

Wysokie ryzyko, ale wysoka nagroda

Bez względu na to, co mówili inni ludzie, cieszyli się, że mogą się nawzajem wspierać przez całą drogę. Po pozowaniu do magazynu, trojaczki Dahm wzięły udział w wywiadzie dla spreadu z 1998 roku. Jaclyn powiedział: „Nigdy byśmy tego nie zrobili (wzorem Playboya) jako jednostki”. Oczywiste jest, że trojaczki wzbudziły w sobie zaufanie. Nie wiedzieli o tym w tamtym czasie, ale kontrakt modelowania posłuży jako odskocznia dla niezliczonych możliwości, które nadejdą na ich drodze.

Do Hollywood

Po przybyciu do Hollywood dziewczyny nie mogły odeprzeć możliwości, jakie stwarzali im ludzie. Wielu aspirujących aktorów lub aktorek często miało na początku trudne chwile, chociaż trojaczki Dahma nigdy nie zabrakło możliwości. Miało to oczywiście związek z ich nowością. W końcu nie każdego dnia widzisz trzy identyczne, ale zapierające dech w piersiach kobiety!

Going Into Hollywood

Do Hollywood

Niedługo po debiucie dziewczyny dostały role w wielu programach telewizyjnych. Obejmuje to przebojowy program telewizyjny o nazwie Boy Meets World. Zagrały trzy urocze siostry, które mieszkały w tym samym akademiku, co Eric i Jack. Mylisz się sądząc, że oznacza to koniec ich kariery w showbiznesie. W pewnym momencie pojawili się nawet w Family Feud ze swoją starszą siostrą i ojcem. Robi to jeszcze większe wrażenie, gdy dowiadujesz się, że zabrali do domu 10 000 dolarów!

Miłość jej życia

Na trojaczki pojawiły się kolejne oferty. Pojawili się także na dużym ekranie, gdy grali w Pauly Shore i Juwannie Mann. Poza tym pojawili się w Wojnach domów. Podczas odcinka wygrali z tatą i jego wystrojem wnętrz, więc ostatecznie wygrali dom, który zaprojektowali. Brali też udział w programie Renovate My Family, który na zawsze zmienił ich życie.

The Love Of Her Life

Miłość jej życia

Erika, druga urodzona trojaczka, spotkała się z Jayem McGrawem na planie serialu. Jeśli nazwa brzmi znajomo, może to być spowodowane tym, że jest synem doktora Phila! Był gospodarzem programu i bardzo dobrze się dogadywali. Wygląda na to, że są ofiarami miłości od pierwszego wejrzenia! Wkrótce poszli na pierwszą randkę.

Para, która pracuje razem

Jay i Erica siedzą na drzewie, K-I-S-S-I-N-G. Wiemy, że brzmi to dziecinnie, ale w miłości, którą dzielili, nie było nic młodzieńczego. Ten związek był dopiero początkiem wydarzeń, które doprowadziły do ​​wyniku testu DNA, który wstrząsnął światem. Erica i Jay postanowili wziąć ślub w 2006 roku. Zarówno Jay, jak i dr Phil pracowali jako producenci programu telewizyjnego Lekarze. W programie panel lekarzy omówił szereg tematów i problemów zdrowotnych.

The Couple That Works Together

Para, która pracuje razem

Dr Travis Stork może być znany ze swojego występu w Kawaler, ale pracował jako gospodarz programu. Dr Andrew Ordon pracował razem z nim. Najwyraźniej to Jay pomyślał o zaproszeniu trojaczków do występu w serialu. Chcieli, aby trojaczki podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat niektórych problemów zdrowotnych.

Prosząc o jej ręke

Jay wystąpił gościnnie w programie telewizyjnym swojego taty, przygotowując się do ogłoszenia zaręczyn. Chciał wykorzystać go jako platformę do rozmowy o szczegółach wydarzeń poprzedzających ślub. Powiedział wszystkim na widowni, jak bardzo uwielbia swojego partnera. Opisał podróż, którą obaj odbyli do jego rodzinnego miasta Dallas w Teksasie. W tym czasie padł na kolana i poprosił ją, aby „spędziła ze mną resztę życia”.

Asking For Her Hand

Prosząc o jej ręke

The audience members, show guests, and hosts were all thrilled to hear such a thing! They got even more excited when they showed off the ring that he used to propose to Erica. It was a beautiful five-carat platinum ring that came with a diamond and a number of gorgeous green emeralds.

Druhny

Nie do pomyślenia jest wesele, na którym siostry nie zdążą nawet dotrzeć na przyjęcie weselne. Nie ma nic bardziej naturalnego niż to, że Erica poprosiła swoje najlepsze przyjaciółki Jaclyn i Nicole, aby służyły jako jej druhny! Obaj przyjęli tę okazję. Jesteśmy pewni, że planowanie ślubu z siostrami u jej boku było dziecinnie proste. Z drugiej strony sprawiło to również, że estetyka wydarzenia była łatwiejsza niż zwykle.

Her Maids Of Honor

Druhny

Druhny były ubrane w te oszałamiające suknie druhny pod kierunkiem Bradleya Bayou. Tymczasem sama Erica założyła tę fantastyczną suknię ślubną na zamówienie Chado Ralpha Rucciego.

Ślub z marzeń

Ślub Erici i Jaya odbył się w sierpniu 2006 roku w posiadłości Beverly Hills, której właścicielem był dr Phil i jego żona Robin. W tym momencie para jest małżeństwem od ponad dekady i nadal jest szczęśliwym małżeństwem. Swoje śluby na wielką uroczystość napisali sami. W sumie w ich wielkim dniu wzięło udział 400 ich przyjaciół i członków rodziny!

The Wedding Of Their Dreams

Ślub z marzeń

Skończyło się na tym, że stało się to dość przytłaczającym wydarzeniem dla nich obu. Oczywiście była to również wielka sprawa dla ich rodziców. Według Robina McGrawa, dr Phil również miał łzy w oczach na weselu! Oboje rodzice McGraw ronili łzy radości, gdy patrzyli, jak ich syn idzie do ołtarza z dziewczyną swoich marzeń. Oznaczało to, że teraz Erica również była członkiem rodziny!

Znnay tata

Kiedy Jay poślubił Erikę, wżenił się również w słynną rodzinę, poza tym, że pochodził z niej. Dr Phil był producentem hitu telewizyjnego, który wszyscy chyba znają. Mówimy o popularnym talk show Dr. Phil, oczywiście. Gospodarz znał Erikę już przed ślubem i od początku ją polubił. Musiał się cieszyć, że zostanie jego synową.

His Famous Father

Znany tata

Podobno dr Phil był podekscytowany, gdy Jay powiedział mu, że planuje oświadczyć się swojej ówczesnej dziewczynie. W rzeczywistości jego stary człowiek zachęcił go do tego! Byli na tyle blisko, że Jay poprosił doktora Phila, aby został jego drużbą na weselu. Powiedział, że jego rodzice „kochają [Ericę] prawie tak samo jak ja”. Musimy przyznać, że jesteśmy zazdrośni o to, jak się u nich ułożyło!

3 rodziny razem

Na szczęście dla jej sióstr nie tylko Erika znalazła mężczyznę swoich marzeń. Jaclyn, najmłodsza trójka, również znalazła miłość, gdy poznała Billy’ego Dolana. Obaj publikują wiele zdjęć ze swoimi przyjaciółmi na swoich kontach w mediach społecznościowych. Wydają się być w bardzo dobrych stosunkach z Jayem i Eriką, ponieważ często jeżdżą razem na wakacje! Nicole znalazła również swoją prawdziwą miłość w postaci jej obecnego męża, Michaela Kelly’ego.

Three Families Together

3 rodziny razem

Chociaż wszystko się zmieniło, ich związek jest tak bliski jak zawsze. Bliskość rozciągała się nawet na rodziny i własne dzieci. Każde z ich dzieci miało kuzyna w swoim wieku, więc zawsze świetnie się bawili razem, gdy spotykały się rodziny. Cieszymy się, że wszystko skończyło się dobrze dla całej trójki.

Lekarze

The Doctors, program doktora Phila, od czasu do czasu zapraszał sławnych gości do występu w programie. Tak trafiły tam trojaczki Dahma. Ich pierwszy występ dobrze wypadł pod względem ocen, więc zaczęli regularnie pojawiać się w programie. Często rozmawiały o różnych problemach zdrowotnych kobiet i tematach, które obracały się wokół ich perspektyw.

On The Doctors

Lekarze

Syn i ojciec pracowali jako producenci serialu. Wpadli na świetny pomysł na segment, który przyciągnie uwagę ich widzów. Trojaczki Dahm nie wiedziały, że przeżyją moment, który zmieni ich życie, kiedy zaczęły tam gościnnie występować!

Trojaczki w ciąży

Wspaniale było zobaczyć trojaczki w programie, ponieważ zawsze były tak wnikliwe i przyjemne. Zdecydowanie stworzyli rzadki widok i pomogło im to, że zgarnęli świetne oceny za program. Jednak ludzie byli bardziej zainteresowani, aby usłyszeć o ich interesujących problemach medycznych i doświadczeniach! Okazuje się, że nie planowali małżeństwa tak blisko siebie. Wkrótce ich fani dowiedzieli się o kolejnej rzeczy, której doświadczyli bez wcześniejszego planowania. W tym samym czasie zaszły w ciążę!

The Pregnant Triplets

Trojaczki w ciąży

To był wielki kamień milowy dla trojaczków, ponieważ wszyscy wiemy, że ciąża jest w zasadzie wielkim cudem samym w sobie. Jednak to było niesamowite, że wszyscy oczekiwali od siebie w ciągu kilku miesięcy. Nie było mowy, by Lekarze przegapili taką okazję.

3 dziewczynki

W 2010 roku trojaczki Dahm urodziły swoje pierworodne dzieci. Nie, zbiegi okoliczności nie skończyły się, gdy pobrali się i zaszli w ciążę niemal w tym samym czasie. Kolejny imponujący zbieg okoliczności zdarzył się, gdy skończyły się też rodzeniem dziewczynek.

Three Girls Again

3 dziewczynki

Biorąc pod uwagę statystyki, wygląda na to, że trojaczki Dahma zostały pobłogosławione. Jako młode matki, które miały nadzieję na właściwe rodzicielstwo, zdecydowały, że najlepiej będzie położyć się cicho i trzymać z dala od światła reflektorów, aby móc skupić się na swoich rodzinach. Nie było jednak zaskoczeniem, gdy ponownie znaleźli się w centrum uwagi. W końcu przyciągają uwagę, odkąd pamiętają.

Powrót

Urodziły swoje pierwsze dzieci w 2010 roku. Trojaczki pozostawały w centrum uwagi do marca 2017 roku. Do tego czasu urodziły również swoje drugie dzieci. Tym razem zostali pobłogosławieni chłopcami! Ponieważ Jay i Phil byli producentami The Doctors, wymyślili sposób, by przywrócić ich do serialu. W tym momencie testy DNA dla celów genealogicznych zyskiwały na popularności. To jest powód, dla którego duet ojciec i syn pomyśleli, że będzie to świetna okazja, aby wypróbować wiarygodność tych testów.

Making A Comeback

Powrót

Zaprosili również Lisę Guerrero z Inside Edition do pomocy w badaniach. Mieli identyczne doświadczenia życiowe oprócz identycznych genów, więc myśleli, że nikt nie stworzyłby lepszych obiektów testowych! Tak właśnie zabrano, ponieważ chcieli sprawdzić wiarygodność testów.

Mimo przeciwności

Wiemy, że to niesamowite, że zaszły w ciążę i urodziły córki zaledwie kilka miesięcy od siebie. Udało im się jednak powtórzyć to doświadczenie, kiedy urodziły swoje drugie dzieci! Trojaczki miały teraz córki i synów jako pierworodne i drugie. Kto by pomyślał, że to w ogóle możliwe?

Against All Odds

Mimo przeciwności

To brzmiało jak życzenie, które nigdy się nie spełni. Jednak trojaczki mogłyby to umożliwić, gdyby ktokolwiek mógł. Mimo to założymy się, że uznali to za błogosławieństwo. Dzieci miały najlepszych przyjaciół bez żadnego wysiłku, co ułatwiło życie rodzinom. Trojaczki wiele razem przeszły, od pozowania dla Playboya po wychowywanie dzieci w podobnym wieku.

Bardziej znane

Być może zauważyłeś również, jak popularne stały się ostatnio dzieci testujące DNA. Dzieje się tak, ponieważ umożliwiają przeprowadzenie szybkiego testu w zaciszu własnego domu. Nie jest już tak drogie i niedostępne, jak kiedyś. Testy rzekomo rozkładają szczegóły dotyczące twojego pochodzenia etnicznego i rodowodu.

Getting More Popular

Bardzej znane

Istnieje kilka firm, które dystrybuują takie zestawy. Dwie z największych marek w tej dziedzinie to Ancestry i 23andMe. Chociaż twierdzą, że zestawy są bardzo dokładne i niezawodne, niektórzy zwracają uwagę, że nie ma możliwości, aby takie testy mogły wykryć czyjeś dziedzictwo do samego końca. Pośród przedstawionych przez nich twierdzeń tylko jedno jest pewne: rzeczywiście rośnie popularność takich zestawów do testów DNA.

Zrób to sam

Nauka i badania z pewnością przeszły długą drogę! W dzisiejszych czasach możliwe jest teraz wyśledzenie swojego rodu za pomocą tych rzeczy. W przeszłości nikt by ci nie uwierzył, gdybyś im powiedział, że to kiedykolwiek stanie się możliwe. Jeśli chcesz wypróbować to sam, najpierw musisz kupić zestaw przodków za około 100 do 200 USD. Nie trzeba dodawać, że powinieneś robić interesy tylko z renomowaną firmą.

Do It Yourself

Zrób to sam

Wewnątrz zestawu zobaczysz fiolkę, której musisz użyć do pobrania próbki próbki. To zapewni DNA, z którym będą pracować. Chociaż wiele osób uważa, że ​​robienie czegoś takiego nie jest dobrym pomysłem, inni twierdzą, że jest to łatwy sposób na zapewnienie dokładności i wiarygodności wyników.

Niespodzianki

Po dostarczeniu próbki śliny należy wysłać ją do firmy pocztą. Następną rzeczą do zrobienia jest usiąść i czekać na wyniki testu. Zwykle znajdziesz informacje o swoich przodkach, takie jak miejsce ich pochodzenia. Czasami możesz nawet znaleźć powiązania ze swoimi żyjącymi krewnymi, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś.

Surprises All Around

Niespodzianki

Trojaczki Dahma zostały poproszone o wykonanie jednego z odcinków Lekarzy. Jesteśmy pewni, że większość ludzi oczekiwała od nich identycznych wyników, ponieważ mieli ten sam skład genetyczny. Jednak tak nie było w przypadku Nicole, Jaclyn i Erici Dahm.

Identyczne trojaczki, identyczne DNA

Wyniki testu zwykle pojawiają się dopiero po kilku tygodniach od wysłania próbki śliny. To było dokładnie to, przez co przeszły trojaczki Dahma. Nie spodziewali się, że z wyników zobaczą coś niezwykłego. Były to identyczne trojaczki, więc spodziewały się takich samych wyników.

Identical Triplets, Identical DNA

Identyczne trojaczki, identyczne DNA

Czy to było dokładne? Lisa Guerrero z Inside Edition już od samego początku miała wątpliwości co do testów. Myślała, że ​​to nic innego jak wielka strategia marketingowa stosowana przez firmy. Dziennikarz nie sądził, że może dać dokładne wyniki. Po kilku tygodniach trojaczki dostały zaproszenie do powrotu na plan na wielką prezentację.

 

Reklama