Kiedy robisz tatuaż pamiętaj, że zostanie z tobą na zawsze

Opublikowano 09/15/2020
Reklama

Tatuaż nie jest chwilową ozdobą. Wręcz przeciwnie – zostanie z Tobą już na zawsze, a już na pewno blizny po nim. Poza tym usuwanie tatuaży jest bolesne i samo ich robienie również. Zatem lepiej dobrze przemyśleć czy na pewno chcesz mieć tatuaż na swoim ciele i co to będzie. Przeglądanie zdjęć nieudanych tatuaży jest zabawnym ale też szokującym zajęciem. Od razu można się poczuc ze sobą lepiej bo nie możesz uwierzyć, że ludzie wpadli na takie pomysły. Czytając ten artykuł możesz poczuć wdzięczność, że nie popełniłeś takiego błędu. A jeśli już popełniłeś i wiesz już , że pasujesz do tej listy, to nie jesteś jedyny.

Gwiazdy na twarzy

Ta Pani bardzo chciała mieć tatuaż na swojej własnej buzi. Ona już chyba zupełnie postradała zmysły. Tatuaż jest naprawdę brzydki a co najlepsze bohaterka zdjęcia twierdziła, że ​​zasnęła i obwiniała artystę za wykonanie jego bez jej zgody. Chyba to mało możliwe żeby zasnąć podczas tatuowania – to naprawdę boli. Może była po szalonej imprezie i chciała pod wpływem alkoholu zrobić sobie tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.32

Gwiezdy na twarzy

Żeby o niczym nie zapomnieć

Kiedy grupa przyjaciół prosi cię o złoźenie zamówienie dla wszystkich, to wiadomo, że trudno jest wszystko dobrze zapamiętać. Ten mężczyzna ułatwił sobie życie, wykonując tatuaż paragonu restauracji McDonald’s. To imponujące, jak bardzo jest oddany swojej grupie przyjaciół i fast foodowi. Bardzo to jednak dziwne, że chciał zrobić coś takiego. Naprawdę nie wiemy o co mu chodziło z tym tatuażem, ale sądzimy, że za tą jego szaloną decyzją kryje się jakaś dobra impreza i trochę za dużo wypitego alkoholu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.38

Żeby o niczym nie zapomnieć

Bez podobieństwa

Dobrze, że Marilyn Monroe nie widziała siebie w tak okropnej wersji. Mogłaby nie być ze swojego wizerunku zadowolona. To miłe, że ta osoba chciała złożyć hołd tej niezapomnianej ikonie kina, ale wielka szkoda, że nie udała się do lepszego artysty od tatuażu. Wyszło to karykaturalnie. Gdybyśmy nie wiedzieli, kto jest wytatuowany, trudno byłoby to w ogóle zobaczyć. Zastanawiamy się, czy artysta miał bardzo słaby wzrok, czy po prostu jest bardzo słabym tatuażystą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.44

Bez podobieństwa

Tatuaż Ninja

Czy wszyscy kochamy kreskówki o żółwiach Ninja? Bardzo ich zawsze lubiliśmy, ale to nie znaczy, że chcielibyśmy przypominać jednego z nich. Jednak ta osoba była najwyraźniej prawdziwym fanem tej kreskówki i postanowiła pójść na całość i się upodobnić do jednego z bohaterów. Tatuażysta sprawił, że ta osoba ma nos jak u ninjy. Najwyraźniej bohater zdjęcia nie dba za bardzo o swój poważny wizerunek i nie ma poważnej pracy, jeśli mógł zrobić sobie takiego na twarzy. Mamy mimo wszystko cichcą nadzieję, że to tak naprawdę tylko farba a nie prawdziwy tatuaż. Szalone!

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.49

Tatuaż Ninja

Ewolucja

Czy te miała być ewolucja człowieka o której uczą nas na lekcjach w szkole? Chyba tak. To powszechny schemat, który wszyscy widzieliśmy przynajmniej kilka razy w życiu w książkach czy na lekcjach. Na pewno w szkole na lekcjach biologii i podczas nauki o ewolucji. Nie kumamy jednak, dlaczego ta osoba odczuwała potrzebę wytatuowania tego sobie na stałe na swoim ciele. Czy może ma to wszystkim naokoło przypominać, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi, i że pochodzimy w prostej linii po prostu od małp?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.55

Ewolucja

Nie żałować

Ta osoba chyba po prostu chciala sobie zrobić głupi żart robiac sobie ten tatuaż. Trudno jest nam wymyśleć coś bardziej beznadziejnego niż zrobienie takiego tatuażu. Jest to dobry sposób na przekazanie znaczenia tych słów, ale w naprawdę bardzo mało ładny sposób. Nie wiemy czy wina tak naprawdę nie powinna spaść na artystę wykonującego ten tatuaż. W końcu to on wykonywał to wspniałe dzieło. Do tego samo wykonananie tatuażu jest okropne, więc już mniej chodzi o napis a bardziej o samą jakość jego zrobienia.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.00

Nie żałować

Mamy 10 palców

Ten tatuaż jest kompletnie pozbawiony sensu ale także po prostu nieestetyczny. Wykonano go bardzo niedbale i nieładnie. Jeśli ta osoba chciała być po prostu zabawna to powinna wiedzieć, że zawsze można to zrobić w mniej trwały sposób nie oszpecając się. Na przykład można sobie namalować coś markerem.. Kiedy robisz sobie coś takiego, inni zawsze będą się zastanawiać po co to w ogóle zrobiłeś. Powszechnie wiadomo, że mamy dziesięć palców. Nie jest to żadna tajemnica, że człowiek ich tyle posiada.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.04

Mamy 10 palców

Harry Potter

Ten tatuaż jest najzwyczajniej w świecie przerażający. Przypomina nam część z serii książek o Harrym Potterze. Czy to może być uwieczniony profesor Quirrell i Lord Voldemort na jednym obrazku? Tego nie wiemy, ale to co wiemy na pewno, że to naprawdę koszmarny tatuaż. Nawet dorośli mogą się go przestraszyć i nie mogą uwierzyć w to co widzą. Ciężko uwierzyć, że ta osoba zrobiła sobie coś takiego na ciele. Czy możesz sobie tylko wyobrazić, jak niemiło musi być stać przed tym człowiekiem w kolejce i być zmuszonym patrzeć na to okropieństwo?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.10

Harry Potter

Nie tatuażom na twarzach

Mike Tyson jest bardzo znany ze swoich umiejętności bokserskich oraz zupełnie szalonych pomysłów. Nie jest przesadą nazywanie go kompletnym szaleńcem, w końcu w przeszłości nawet odgryzł komuś ucho. Jego tatuaż na twarzy tylko bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nie jest do kónca normalny i mocno lubi zwracać na siebie uwagę. Tatuaż twarzy to jeden ze sposobów na jej przyciągnięcie, ale kiedy już jest się znany to naprawdę nie trzeba tego robić.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.16

Nie tatuażom na twarzach

Krzesła

Generalnie nie ma nic złego w robieniu sobie tatuaży. Pod warunkiem, że są przemyślane. Jak ktoś lubi mieć cioś na ciele to powinien jak najbardziej robić. Jedyne co to warto przemyśleć projekt tego co chcesz żeby pozostało z tobą na zawsze na skórze. Powinno się znaleść równieź sprawdzone i bezpieczne studio tatuażu gdzie przestrzegeją wszelkich zasad tatuażu. Naprawdę nie rozumiemy, dlaczego ktoś chciałby mieć taki tatuaż na swoim ciele. Są to przecież po prostu krzesła. Jeśli ktoś wie, co skłoniło tę osobę do wykonania takiego tatuażu, to fajnie bo my nie mamy pojęcia.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.21

Krzesła

Fast food

Czasem fajnie jest zjeść niezdrowe jedzenie jakim jest fast food. Są jednak ludzie którzy bardzo poważnie biorą miłość do śmieciowego jedzenia. My nie wyobrażamy sobie codziennego jedzenia cheeseburgerów, ale niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie bez nich funkcjonowania. Ta osoba na tyle kocha fast foody, że zdecydowała się na stałe umieścić ich wizerunek na swoim ciele. Ale nie wiemy o co chodzi z palmą narysowaną obok…? Może chodzi o to, że fast food to dla tej osoby prawdziwy raj.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.25

Fast food

Sprawdź miejsce

Planując zrobienie tatuażu należy wcześniej sprawdzić poprzednie prace tatuażysty do którego się udajesz. Wydaje się, że ta osoba po prostu pozwoliła zrobić tatuażyście to na co miał najzwyczajniej ochotę. Warunkiem był tatuaż ulubionego zespołu. Jest jednak lekką przesadą w robieniu tego na plecach w aż takiej skali. W końcu i tak nie będziesz mieć możliwości zobaczenia jak wygląda praca tauażysty na bieżaco. Później w sumie również nie. Ten facet nie ma innego wyboru, jak żyć już z tym na zawsze.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.30

Sprawdź miejsce

Tatuaż na czole

Widizmy tu kolejną osobę, która postanowiła zrobić tatuaż poświęcony swojemu ulubionemu zespołowi. Jest takie stare powiedzenie, które mówi: “wytatuuj mi to na czole a zapamiętam”. Jednak nie powinno się tego powiedzenia brać aż tak na poważnie. Niestety już jest za późno dla tej pani. Nie tylko jest to paskudny projekt tatuażu, ale także wybrała wprost okropne miejsce na niego. Jeśli chcesz wyglądać jak skończony wariat to bardzo polecamy pójść w jej ślady. Warto jednak to przemyśleć. Nie da się tak potem chodzić do normalnej pracy. Jeśli taką posiadasz.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.35

Tatuaż na czole

Na wypadek awarii

Na pewno kiedyś to gdzieś widzieliście tę formułę. Może właśnie wtedy wam się coś zepsuło i szukaliście instrukcji. Jednak nie rozumiemy dlaczego ten pan poczuł potrzebę umieszczenia tego na swoich ramionach. Czasami tatuaże służą jako przypomnienia czegoś lub kogoś, ale dlaczego, miałbyś właśnie o tym zawsze pamiętać? Może naprawianie to zawód tego faceta? Trzeba przyznać, że nie do końca ten tatuaż wygląda źle. Może bohater zdjęcia jest po prostu ludzkim robotem, który nie chciał zapomnieć, co zrobić w przypadku awarii systemu i przestać sam działać.Wszystko jest możliwe.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.40

NA wypadek awarii

Pisownia

Ta osoba chciała mieć na ciele napisane coś mądrego. Niestety efekt końcowy nie jest aż tak inteligentny jak zostało to zaplanowane. Gdybyśmy byli na jego miejscu trudno byłoby nam wybaczyć tatuażyście tego co zrobił. W końcu istnieje słownik ortograficzny. Poza tym „odwaga” nie jest słowem trudnym do przeliterowania i dość powszechnie używanym. Dodatkowo biorąc pod uwagę podstawową znajomość języka angielskiego jest to dziwne się pomylić. Dobrym pomysłem może być najpierw sprawdzenie czy osoba robiąca nam tatuaż umie pisać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.45

Pisownia

Kiepski pomysł

O co chodzi z tym tatuowaniem na sobie playlist? Nie można już tu wiele zrobić ale wzdrygamy się z powodu tego tatuażu. Chcociaż w porównaniu do innych może nie jest aż tak źle. Jest to pomysł na tatuaż, który naprawdę bardzo się starzeje. Przypomina ile mamy lat i co było przestało być modne. Ponadto mamy kilka uwag do tej osoby – kiedy tworzysz playlistę, powinna być w miarę spójna. Nie łącz Avril Lavigne i zespołu Nickelback.To zupełnie inne style muzyczne które do siebie zupełnie nie pasują.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.50

Kiepski pomysł

Polityka

Gdy planujesz zrobienie sobie tatuażu dobrze to przemyśl co, gdzie i jak. Pomyśl o czymś co ma zostać z tobą na zawsze i powinno to mieć wymiar ponadczasowy.Ten facet zrobił sobie tatuaż na szyi, który jest bardzo trudny do usunięcia. Jednak jeszcze gorsze jest to, że zrobił go na cześć swojego ukochanego w tamtych czasach kandydata na prezydenta. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego, jak bardzo chciał aby Bush wygrał wybory, ale są inne sposoby, aby okazać swoje poparcie.Niemniej jednak Bush ma prawdziwego fana.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.54

Polityka

Movember

Są tacy panowie którzy nie golą się w listopadzie. A kobiety wtedy dolepiają sobie wąsy. Ta akcja nazywa się movember. Jeszcze inni wolą uczestniczyć w listopadowej akcji już przez całe życie. Ten facet postanowił zrobić to robiąc tatuaż który ma imitować jego własne wąsy. Nie chcemy nawet myśleć, jak musiało boleć jego wykonanie. Nie wybrał też czegoś, co wyglądałoby naturalnie i tak naprawdę jak prawdziwe wąsy. Zastanawiamy się, czy pozostali mężczyźni w rodzinie mają ten sam tatuaż lub jego przyjaciele i był to ich wspólny pomysł.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.59

Movember

Miłość do mięsa

Wydaje się nam, że ta kobieta nie będzie mogła w przyszłości umawiać się z weganinem lub wegetarianką. W końcu jest wyraźnym pasjonatem mięsa i bardzo kocha je spożywać. Uwielbia je do tego stopnia, że ma teraz trwałe przypomnienie o tym na własnym ciele. Widać u niej naprawdę wielką miłość do szynki, ale to nie jest dobry widok dla wegetarian. Mamy nadzieję, że nigdy nie zmieni zdania na temat mięsa i sama nie zostanie wegetarianką. Usuwanie tego laserem może być bardzo kosztowne i naprawdę bolesne gdyż brzuch jest bardzo wrażliwym miejscem.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.03

Miłóść do mięsa

Na nie

Kolorowe tatuaże po pewnym czasie zaczynają się po prostu zmywać. Dzieje się to stopniowo. Być może jest moment, kiedy takie tatuaże wyglądają atrakcyjnie, ale po pewnym czasie po prostu bledną i ledwo je widać. Wtedy nie wiadomo co się tam dokładnie znajduje i słabo to wygląda. Wszyscy uwielbiamy słodycze – lody i ciasta, ale musimy w tym wypadku im powiedzieć nie. Szczerze mówiąc, naprawdę nie uważamy, że ktokolwiek może zrobić ładne tatuaże przedstawiające jedzenie. Wyglądają one mało apetycznie, a dodatkowo napis “eat me” pogarsza sprawę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.07

Na nie

Trendy w modzie

Są takie prace, gdzie odręczny szkic świetnie wygląda. Ma swój urok, potrafi być bardzo ładny i delikatny. To czasem naprawdę dodaje uroku. Nie powinniście zapominać, że prosty styl jest w zasadzie najlepszym wyjściem z wielu sytuacji. Tatuażowi na zdjęciu jednak przydałoby się jeszcze trochę wykończenia. Wygląda tak jakby osoba robiąca go była zupełnie nieprzygotowana do pracy lub nieprzytomna. No coż może osoba która zamówiła ten tatuaż chciała właśnie uzyskać taki efekt i jest z tego zadowolona.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.12


Trendy w modzie

Kiedy się starzeje

Nie można powiedzieć żeby ten pan żałował zrobienia sobie tego tatuażu. Uważamy jednak, że powinien przynajmniej się zastanowić nad przyszłością swoją i tego tatuażu. Nie chcemy nawet myśleć o tym, jak będzie wyglądać kiedy pan się zestarzeje. Po pewnym czasie skóra zacznie wiotczeć i marszczyć się. Jednak jest szereg ludzi, którzy albo wcale nie myślą o przyszłości albo nie przejmują się tak bardzo estetyką i tym co ludzie pomyślą. I może lepiej – należy żyć chwilą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.18

Kiedy się starzeje

Dokańczanie projektów

Conversy zna chyba każdy i posiada chociaż ich jeden model. A może nawet posiadacie wiele par. Trudno wyobrazić sobie parę butów bardziej klasycznych niż te płócienne trampki. Mimo tego, że też je kochamy to musimy przyznać, że używanie ich jako projektu do zrobienia tatuażu nie jest chyba najlepszym pomysłem. Ten tauaż na pewno nie jest sposobem na nie zakładanie butów. Poza tym nie dokończyli go i ominęli podeszwę stopy. Jeśli masz już zły pomysł, przynajmniej go zakończ.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.22

Dokańczanie projektów

Oceniające dziecko

Spójrzcie dobrze na to zdjęcie. Czy to ogromne koło obok oczu tej pani to naprawdę jest tatuaż? I co ono ma w ogóle oznaczać? Mamy nadzieję, że zostało to tylko narysowane czarnym markerem. Tyko nadal nie rozumiemy czemu to miało służyć i po co zostało zrobione. Nawet noworodek patrząc na mamę wygląda na zniesmaczone i zdaję się tego nie rozumieć. Mama zrobiła coś co zupełnie jest pozbawione sensu. Jeśli ktoś tak młody jak ten noworodek może to zauważyć to jesteśmy pewni, że już każdy to widzi. Ty również.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.27

Oceniające dziecko

Wielki patriota

Ten pan jest zapewne wielkim patriotą. Też być może miał dość tych wszystkich razy, kiedy pytano go „skąd pochodzisz?”, albo być może non stop podróżuje i nie chciało już mu się tego tłumaczyć. A jeśli nie, to może bardzo kocha Australię. Na jego miejscu wolelibyśmy już wytatuować koalę lub kangura jako symbole kraju który tak kocha. Przynajmniej dwa pierwsze zwierzęta są słodkie. Poza tym facet ma pod spodem stary, zupełnie inny tatuaż. To wszystko razem wygląda naprawdę nie wygląda najlepiej.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.32

Wielki patriota

Reklama