Te triki dotyczące napraw domowych z pewnością ułatwią Ci życie

Opublikowano 11/29/2020
Reklama

Posiadanie jakiejkolwiek nieruchomości prawie zawsze przypomina pracę wymagającą ciągłej konserwacji rzeczy się w niej znajdujących. Może być również wyczerpujące a nawet nie do zniesienia. Dom nardzo często przyprawia o ból głowy, a czym większy tym jest tego więcej. Utrzymać miejsce zamieszkania w dobrej kondycji wymaga od Ciebie dużó pracy i zaangażówania. Oto poniżej kilka stosunkowo łatwych pomysłów na utrzymanie domu, które prawie każdy może oogarnąć dzięki rzeczom ktore można znaleść z niemal każdym domu.

Spray do gotowania jest odpowiedzią na problemy z skrzypiącymi drzwiami lub szafkami

Jeśli nie używasz przydatnego środka WD-40 to jest jeszczy inny sposób i nie musisz się już martwić. Spray do gotowania działa cudownie na niektóre skrzypiące drzwi i szafki. Spryskaj zawiasy nawet niewielką ilością, a w mgnieniu oka będziesz wolny, bez stresu i problemów z drzwiami. Prawdopodobnie tego jeszcze nie zrobiłeś, prawda? Dzięki nasyzm radom twoje życie stanie się naprawdę prostsze.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.32.13

Spray do gotowania jest odpowiedzią na problemy z skrzypiącymi drzwiami lub szafkami<

Malowanie śruby lakierem do paznokci pomaga zapobieganiu ich poluzowaniu

To niesamowite co może zdziałać wąska warstwa lakieru do paznokci! O wiele bardziej prawdopodobne jest, że pozostanie na miejscu, próbując pomalować śrubę lakierem do paznokci, który działa jak klej. Nie tylko może być użyty do upiększenia paznokci dla kobiet ale może być również pomocny w inny sposób!Czytaj dalej ten artykuł aby dowiedzieć się o innych przydatmych patentach.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.32.38

Malowanie śruby lakierem do paznokci pomaga zapobieganiu ich poluzowaniu

Użyj taśmy, aby uzyskać idealną krawędź uszczelnienia

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś użyć uszczelki, ale po prostu nie mogłeś ogarnąć jak wykonać idealną bezpośrednią krawędź od teraz zaczniesz brać taśmę malarską. Taktyka polega na wyeliminowaniu taśmy malarza, w przeciwieństwie do farby, podczas gdy uszczelnienie pozostaje mokre. Jeśli uszczelnienie wyschnie, część może się podciągnąć pozostawiając mniej niż idealnie prostą linię. Widzisz jaki to jest dobry sposób.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.33.23

Użyj taśmy, aby uzyskać idealną krawędź uszczelnienia

Użyj ziemniaka, aby odkręcić zepsute żarówki

Ilu z was złamało żarówkę w gnieździe? Więc nas rozumiesz, jak denerwujące może być usunięcie. Możesz jednak użyć ziemniaka bez konieczności przecinania palców. Potnij ziemniak na pół, dociśnij miękką stronę do uszkodzonej cebulki i przekręć wszystko w odwrotnym kierunku, aż rozbite szkło będzie już w ziemniaku. Zanim spróbujesz tego hacka, nie zapomnij wyłączyć zasilania i założyć rękawice ochronne! To bardzo ważne żeby nie poraził Cię prąd.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.33.36


Użyj ziemniaka, aby odkręcić zepsute żarówki

Usuń zdarte załogi za pomocą gumki

Przed przystąpieniem do odkręcania śrub śrubokrętem rozważ założenie gumowego paska na główkę śruby. To dodaje dodatkowe tarcie, dzięki czemu naprawdę możesz skutecznie kontrolować upartą, zdejmowaną śrubę. Nie musisz już dłużej tracić czasu na odkręcanie tych śrub tylko dlatego, że nie będą współpracować! To oszczędzi ci czas a to jest w życiu bardzo ważne.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.33.51


Usuń zdarte załogi za pomocą gumki

Wypełnij te otwory na paznokcie kostką mydła

To kolejna zgrabna technika szybkiego zakrywania tych śmiesznych otworów po paznokciach na ścianach. Przetrzyj otwór standardową kostką białego mydła, obracając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Jeśli mydło pozostawi resztki na ścianie, całkowicie zetrzyj je ciepłym, wilgotnym ręcznikiem. Jest to przydatny sposób jeśli masz w domu dzieci.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.34.04


Wypełnij te otwory na paznokcie kostką mydła

Spróbuj użyć zderzaka drzwi szafy, aby uniknąć grzechotania i trzaskania drzwiami

To niesamowite, jak najprostsze zadania mogą tak bardzo wpływać – więc ten mały hack jest wyraźnym przykładem. Rzeczywiście można było uniknąć chichotania lub trzaskania drzwiami, próbując umieścić tani zderzak drzwi szafy na framudze drzwi. To samo dotyczy szuflad, które zostały zamknięte. Nie ma nic bardziej denerwującego niż trzeszące drzwi w domu, prawda?

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.34.17

Spróbuj użyć zderzaka drzwi szafy, aby uniknąć grzechotania i trzaskania drzwiami

Mocowanie skrzypiącej podłogi pudrem dla niemowląt

Jest tak prawdopodobnie dlatego, że kawałki drewna ocierają się o siebie, jeśli masz skrzypiące deski podłogowe. Aby rozwiązać ten problem, po prostu napełnij małą wyciskaną butelkę proszkiem dla niemowląt. Spróbuj wycisnąć puder między niektórymi deskami, a następnie użyj pędzla, najlepiej pędzla do makijażu, aby docisnąć puder do pęknięcia. Tak – wiemy jest to dziwny sposób ale naprawdę działa.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.34.31


Mocowanie skrzypiącej podłogi pudrem dla niemowląt

Używanie kostek lodu do naprawy wgnieceń dywanowych

Umieść kostkę lodu w uszkodzonym miejscu na dywanie, a następnie pozwól jej się stopić. Ponieważ dywan wchłania wodę, w mgnieniu oka zacznie się poprawiać i powróci do normalnego stanu. Użyj szczotki o twardym włosiu, aby wytrzeć wszystkie miejsca, które są nadal uszkodzone, gdy dywan jest całkowicie suchy. Warto używać tego sposobu jeśli posiadasz na przykład dzieci lub psy.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.34.45


Używanie kostek lodu do naprawy wgnieceń dywanowych

Wgniecenia w drewnie można naprawić gorącym żelazkiem

Możesz rozważyć usuwanie drobnych wgnieceń w sposób skuteczny i płynny za pomocą żelazka z mebli i parkietu. Namocz spód wodą i nałóż na nie wilgotną myjkę. Następnie poprowadź żelazko po okręgu po tym miejscu. Teraz nie musisz już wymieniać go na nowe! Tylko pamiętaj aby przy wykonywaniu tej czynności być ostrożnym – żelazko jest bardzo gorące.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.34.56


Wgniecenia w drewnie można naprawić gorącym żelazkiem

Wymaż marker lub kredkę ze ścian, używając tylko WD-40

Jeśli twoja farba ma połysk, WD-40 może być użyty do szybkiego czyszczenia i usuwania tych kredek lub markerów. To powiedziawszy, gdy spróbujesz użyć tej techniki na matowych lub płaskich farbach, olej WD-40 może rzeczywiście zabrudzić powierzchnie, pogarszając je. W tym konkretnym przypadku musisz rozważyć użycie Magic Eraser.Jęsli posiadasz dzieci to na pewno będzie to przydatny dla Ciebie patent. Dzieci bowiem kochają malować po ścianach.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.35.13


Wymaż marker lub kredkę ze ścian, używając tylko WD-40

Usuń i wyczyść fugę za pomocą środka do czyszczenia muszli klozetowych

Nałożyć środek do czyszczenia muszli klozetowej na obszar z zaprawą i pozostawić na kilka minut. Następnie wyszoruj szczoteczką lub szczoteczką do zębów. Następnie umyj obszar ciepłą wodą za pomocą mopa i co najważniejsze, przygotuj się na zaskoczenie. Jest to dobry sposób jeśłi nie znoszisz używać chemii – jest ona dla nas bardzo niezdrowa. Szczególnie dla małych dzieci.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.35.50


Usuń i wyczyść fugę za pomocą środka do czyszczenia muszli klozetowych

Spanie z mydłem może wyleczyć i wyeliminować skurcze nóg

Chociaż nie jest to prawdziwa sztuczka do konserwacji domu, w rzeczywistości jest to domowy środek zaradczy, o którym wielu ludzi przeklina. Podobnie jak wiele domowych środków, nauka nie może tego całkowicie wyjaśnić ani zilustrować. Czy skurcze lub niespokojne nogi zakłócają Twój sen? Umieść kostkę mydła pod prześcieradłem. Eksperci uważają, że może to być spowodowane efektem placebo – lub potencjalnie obecnością magnezu w mydle. Nie ma powszechnej zgody co do tego, który rodzaj lub marka mydła działa najlepiej, dlatego można przetestować kilka różnych kostek, aby dowiedzieć się, czy działa na Ciebie.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.36.05


Spanie z mydłem może wyleczyć i wyeliminować skurcze nóg

Znajdowanie szpilek za pomocą taśmy mierniczej

Jeśli naprawdę dokładnie przyjrzysz się miarce lub taśmie, którą masz w domu, kilka innych cyfr będzie czerwonych, a pozostałe będą czarne. Lub, możesz dobrze rozpoznać małe czarne diamenty w odstępach na taśmie, zależy to całkowicie od marki. Te wskaźniki są tam umieszczone tylko po to, aby pomóc Ci określić króćce i odległość między nimi w ścianach domu. Czy kiedykolwiek byś na to wpadł bez naszej pomocy?

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.36.20


Znajdowanie szpilek za pomocą taśmy mierniczej

Wyciek z toalety można wykryć za pomocą Kool-Aid

Jeśli założysz nieszczelną toaletę, dowiesz się, używając 20-centowego pakietu Kool-Aid. Po wyrzuceniu talii ze zbiornikami na toaletę, dodaj do zawartości ciemny Pakiet Kool-Aid. Daj przynajmniej 30 minut na wykonanie swojej pracy, więc jeśli wrócisz i znajdziesz ten sam odcień co Kool-Aid w swojej misce, będziesz wiedział, że masz wyciek. Po prostu upewnij się, że nie spuszczasz wody w toalecie, dopóki Kool-Aid nie zdziała cudów.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.36.31

Wyciek z toalety można wykryć za pomocą Kool-Aid

Używaj folii aluminiowej podczas noszenia rękawiczek, aby móc korzystać z telefonu

Jeśli mieszkasz w zimnym kraju, odczuwasz konsekwencje konieczności noszenia przewodników po zimnej pogodzie, gdy próbujesz użyć ekranu dotykowego. Możesz łatwo wyciągnąć rękawiczki przyjazne dla ekranu dotykowego lub nawet użyć folii aluminiowej. Po prostu zwinąć na palcach odrobinę folii, której zamierzasz używać w telefonie i bach – możesz go spokojnie używać. Jedyny minus to fakt, że będziesz przypominać kosmitę.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.36.43


Używaj folii aluminiowej podczas noszenia rękawiczek, aby móc korzystać z telefonu

Odblokuj odpływ bez używania agresywnych chemikaliów

Powolny odpływ, kąpiel lub prysznic jest irytujący. Nie trzeba było tylko czekać, aż woda popłynie, naprawdę trzeba było usunąć pozostałości. Kto wydaje się tego chcieć? Możesz użyć poprzedniego rozwiązania dla majsterkowiczów, jeśli nie używasz szkodliwych chemikaliów do udrażniania odpływu – lub po prostu go nie masz – na początku zagotuj wodę i wylej ją. Następnie wlej 1/2 szklanki sody oczyszczonej (kilku innych majsterkowiczów zdecydowanie sugeruje wymieszanie 1/4 szklanki soli) i 1/2 szklanki białego octu do ścieku. Po prostu odstaw na 10 minut, a następnie ponownie spłucz ciepłą wodą z kranu. Otóż ​​to!

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.36.56


Odblokuj odpływ bez używania agresywnych chemikaliów

Użyj mydła do naczyń i miotły, aby wyczyścić wannę

Spróbuj uratować wannę wkładając mydło i miotłę do łazienki do czyszczenia. To samo mydło, które usuwa tłuszcze z naczyń z posiłków, z wdzięcznością usuwa szumowiny mydlane i pleśń w łazience. Ten hack jest zdecydowanie przydatny i pozwala zaoszczędzić kilka dolarów! A przy okazji każdy z nas w domu ma mydło więc nie musisz już więcej ganiać do sklepu po środki czystości.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.37.07


Użyj mydła do naczyń i miotły, aby wyczyścić wannę

Spróbuj użyć folii aluminiowej jako lejka

Tak naprawdę nie musisz się martwić, jeśli nie masz w domu lejka i musisz przelać płyn do pojemnika. Jest na to wiele innych sposobów. Oto jeden przykład. Czy wiesz, że zamiast lejka można użyć folii aluminiowej? Możesz spojrzeć na zdjęcie w celach informacyjnych. Czy to nie jest naprawdę innowayjny pomysł? Możesz nam być wdzięczny za podsunięcie ci takiego pomysłu.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.37.23


Spróbuj użyć folii aluminiowej jako lejka

Brak środka do czyszczenia rdzy? Zamiast tego użyj folii aluminiowej

Jeszcze bardziej wyrafinowana potrzeba użycia folii aluminiowej usuwa rdzę chromową z zewnątrz. Usługi sprzątania Merry Maids zdecydowanie sugerują, aby najpierw użyć ręcznika z mikrofibry i wody z mydłem do wyczyszczenia zewnętrznej powierzchni, a następnie namoczyć folię aluminiową w czystej wodzie, zanim faktycznie wcierasz ją w rdzę. Każdy ma z nas w domu coś zardzewiwałego więc na pewno ten patent się przyda.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.37.37


Brak środka do czyszczenia rdzy? Zamiast tego użyj folii aluminiowej

Zatrzymać drzwi przed zamknięciem za pomocą gumki

Kiedy robisz coś takiego, jak wnoszenie artykułów spożywczych do domu, niech pojedyncza gumka po prostu ci pomoże. Zapętlając go po obu stronach przycisku drzwi, byłby w fantastycznym miejscu, aby uniknąć zablokowania drzwi i dzięki temu możesz zabrać swoje artykuły spożywcze bez dodatkowych kłopotów!

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.37.51

Zatrzymaj drzwi przed zamknięciem za pomocą gumki

Użyj lakieru do paznokci, aby naprawić rozdarcie na ekranie

Kilkoma kroplami przezroczystego lakieru do paznokci, który działa jak niewidoczny klej, można całkowicie skorygować stosunkowo drobne pęknięcia na ekranie. To kolejny sposób na użycie lakieru do paznokci poza nałożeniem go na paznokcie! Oczywiście w domu zawsze trzeba mieć czysty lakier do paznokci.
Otwórz

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.38.06


Użyj lakieru do paznokci, aby naprawić rozdarcie na ekranie

Zanurz głowice prysznicowe w occie

Pozbądź się niechcianych minerałów i oczyść głowice prysznicowe z innych zabrudzeń, mocząc je przez noc w occie. Ponieważ codziennie korzystamy z prysznica, w słuchawce gromadzą się minerały i zanieczyszczenia. To jest coś, co możesz zrobić dwa lub trzy razy w tygodniu, aby zapewnić jego czystość.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.38.19


Zanurz głowice prysznicowe w occie

Chroń swoje drzwi samochodu i ścianę garażu za pomocą makaronu basenowego

Wytnij połowę makaronu basenowego i przykręć go na taką długość, na jaką drzwi samochodu mają tendencję do uderzania w ścianę garażu. Jak widać na Reddicie, cały prosty hack ochroni twoją ścianę i drzwi twojego samochodu przed uderzeniem. Chciałbyś, aby makaron został najpierw przecięty na pół, aby zapewnić niezwykle łatwy montaż na ścianie.

Zrzut Ekranu 2020 11 16 O 19.38.32


Chroń swoje drzwi samochodu i ścianę garażu za pomocą makaronu basenowego

Reklama