Tajemnica mieszkania w Nowym Jorku

Opublikowano 04/29/2021
Reklama

Apartamenty w Nowym Jorku słyną z ekscentryczności. To co zaczęło się od poszukiwania źródła zimnego powietrza w jej mieszkaniu przerodziło się zaskakujące odkrycia. Samanta była co najmniej nieprzygotowana na to co zobaczyła za swoim lustrem. Wyglądało to na coś z horroru ale postanowiła drążyć dalej.

Ciekawość

Samantha Hartose – mieszkanka Nowego Jorku zawsze zastanawiała się dlaczego ciągle jest jej zimno. Próbowała dowiedzieć się co powoduje ten dziwny, zimny wiatr w jej łazience. Nie miała pojęcia, że ​​jej ciekawość sprawi, że wyląduje w środku scenariusza do horroru. Jednak była w Nowym Jorku który słynie z wielu horrorów związanych z nieruchomościami. Więc na co natknęła się Samanta? Kontynuuj czytanie.

A Curiosity

Ciekawość

Dziwny podmuch

Podobnie jak wiele osób na świecie 26-letnia dziewczyna również spędzała większość czasu w domu w tym covidowym roku. Będąc w domu Samantha uświadomiła sobie kilka rzeczy na temat swojego mieszkania na wyspie Roosevelt. Zauważyła, że ​​w jej łazience był dziwny chłodny powiew wystarczająco silny by poruszać jej włosami w łazience. Jednak nie wiedziała, skąd pochodzi ta dziwna bryza.

A Weird Breeze

Dziwny podmuch

Zimno nawet z ogrzewaniem

Samantha opowiedziała o swoim problemie w filmie na TikToku który wrzuciła też na YouTube. „Nieważne jak wysoko nastawię ogrzewanie to i tak jest mi zimno.” mówi w filmie. „Więc wchodzę do łazienki i czuję, jak wieje na mnie zimne powietrze. Bez otwartego okna i wywietrznika nasuwa się pytanie – skąd pochodzi ta zimna bryza?

Cold Even If The Heat Was On

Zimno nawet z ogrzewaniem

Odgadnięcie wstępne

W filmie na TikToku Samantha rozgląda się i wyjaśnia widzom, że czuje jak zimne powietrze wydobywa się z otworu w futrynie drzwi gdzie zatrzaskuje się klamka. Co zrobiłby młody człowiek w tak dziwnej sytuacji? Oczywiście zaklej dziurę taśmą. „Nie wiem, dlaczego przechodzi tam zimne powietrze” – mówi Samantha w swoim filmie na TikToku.

Initial Guess

Odgadnięcie wstępne

Błędne przypuszczenie

Jednak nawet po tym jak zatkała dziurę w łazience nadal była mocna bryza. Skąd dokładnie to się brało? Mimo że Samanta była zdumiona kontynuowała eksplorację. Wtedy zdała sobie sprawę, że przez włącznik światła wlatuje chłodne powietrze. Jednak to było „za mało powietrza by tak mocno dmuchało”. Jej włosy rozwiewał wiatr. To nie była rama drzwi ani włącznik światła a więc co to było?

Wrong Guess

Błędne przypuszczenie

Źródło

Szukając Samanta w końcu znalazła źródło dziwnego zimnego przeciągu. Nigdy by się nie domyśliła skąd pochodzi zimna bryza – zza jej lustra w łazience! Czy agent nieruchomości zapomniał wspomnieć, że to lustro z otworem na zewnątrz? A może natknęła się na coś zupełnie innego? Nie trzeba dodawać, że Samanta w pierwszej chwili nie zauważyła, że ​​z za lustra wydobywa się zimne powietrze.

The Source

Źródł

Nie mogła kontrolować ciekawości

Samanta nie mogła opanować swojej ciekawości. W wywiadzie do NBC New York powiedziała: „Ciekawość mnie kiedyś zabije. Nie wiem, co jest po drugiej stronie mojej łazienki”. Zaczęła filmować siebie za pośrednictwem TikTok i wprowadziła swoich zwolenników i przypadkowych widzów do tajemnicy lustra w swoim mieszkaniu. W końcu miliony widziały jak Samantha odkryła coś szokującego. Samanta w końcu zdjęła lustro.

Couldn’t Control Her Curiosity

Nie mogła kontrolować ciekawości

Szokujące odkrycie

Po tym, jak Samanta zdała sobie sprawę skąd pochodzi zimny wiatr miała tylko jedno w głowie – zdjąć lustro ze ściany łazienki. Była w szoku widząc dziurę w ścianie która była całkiem przyzwoitej wielkości. Jak to się jej udało? Kto to tam umieścił? Dlaczego nie zakryli tego przed wyjazdem? Tyle pytań przebiegało jej przez głowę. W jej filmie widać Samantę spoglądającą przez dziurę. Jest jednak tam dość ciemno.

Her Shocking Discovery

Szokujące odkrycie

Ukryty pokój

Początkowo Samantha i jej przyjaciele myśleli, że to tylko pokój z elektryką. Jednak po dalszych dochodzeniach można usłyszeć Samantę w wideo mówiącą: „Tam jest pokój!”. Podsumowując ta młoda mieszkanka Nowego Jorku odkryła ukryty pokój za swoją łazienką z powodu zimnej bryzy poruszającej jej włosy. Jednak historia się nie kończy. Samantha nie zamierzała tak po prostu zostawić tej dziury – weszła do środka!

A Hidden Room

Ukryty pokój

Nie jestem zainteresowany pomysłem

Nie trzeba dodawać, że jej przyjaciołom nie spodobał się pomysł by Samantha eksplorowała pokój. – A jeśli ktoś tam teraz mieszka? John, jeden z jej przyjaciół, mówi w filmie. „Najdziwniejsze jest to, że nie wypełnili żadnej strony dziury”. Nie jesteśmy do końca pewni czy to najdziwniejsza część ponieważ dla nas tajemnicza dziura za lustrem w łazience która prowadzi do innego pokoju, to zupełnie inny poziom dziwności.

Not Keen On The Idea

Nie jestem zainteresowany pomysłem

Jak w filmie

John był zdecydowanie obrońcą diabła. Po zaszczepieniu w głowach wszystkich pomysłów, że ktoś prawdopodobnie mieszka w ukrytym pokoju, mówi: „Czy oglądałeś film Pasożyt?”. Jeśli nie znasz pasożyta , film przedstawia postać mieszkającą w ukrytej piwnicy o której rodzina która jest właścicielem domu nic nie wiedziała. Sekretne, ukryte wejście znajduje się w głównej piwnicy domu. Brzmi znajomo?

Like A Movie

Jak w filmie

Chcąc odpowiedzi

Więc tam był ukryty pokój. Co teraz? Fabuła z horroru nie powstrzymała Samanthy przed eksploracją. „Potrzebuję więcej odpowiedzi” – mówi nawet w filmie. „Muszę wejść i dowiedzieć się co jest po drugiej stronie mojej łazienki. Na przykład co jeśli ktoś tam mieszka?” Chociaż ta koncepcja była przerażająca jej ciekawość zwyciężyła.

Wanting Answers

Chcąc odpowiedzi

Czy się zmieści?

Mimo że myśl o kimś pozostającym w zaniedbanym pokoju za jej łazienką przestraszyła Samanthę, nadal patrzyła przez dziurę i postanowiła się przez nią przedostać. Jednak zanim przez nią przeszła spojrzała na dziurę i zapytała widzów: „Czy myślisz, że moje biodra mogą się tu zmieścić?” Wszyscy zgodzili się, że to zrobi. Nadszedł czas, aby rozpoczęła się jej podróż i aby przeszła przez dziurę. To jest jakaś osobliwa wersja Narnii!

Would She Fit?

Czy się zmieści?

Gotowa aby wejść

Ubrana w maskę na twarz i wyposażona w prowizoryczną latarkę na czole zabezpieczoną opaską barwioną krawatem Samantha była gotowa do rozpoczęcia swojej podróży. Jednak jej przyjaciel John jej odradzał. Nie podobał mu się pomysł by jego przyjaciółka wdrapała się do tajemniczej dziury w jej łazience. Po raz kolejny powiedział: „Naprawdę nie sądzę, że powinnaś” Jednak przerwała mu Samanta która powiedziała: „Zamierzasz tam być dla mnie czy nie?”

Ready To Climb In

Gotowa aby wejść

Był czas

Oczywiście wszyscy się śmiali podczas przekomarzania się a John ostatecznie powiedział swoim przyjaciołom, że będzie tam dla Samanty. Po czym chwyciła ścianę żeby złapać równowagę i weszła do dziury. Próbowała przygotować się psychicznie na to co może znaleźć po drugiej stronie. Czy ktoś tam rzeczywiście mieszkał? Czy Samantha miała zagrać w prawdziwym horrorze? Cóż miała się zaraz dowiedzieć.

It Was Time

Był czas

Uzbrojona z młotkiem

Uzbrojona w młotek Samantha była gotowa do rozpoczęcia swojej podróży po mieszkaniu. John powiedział jej: Uważaj na siebie. Odpowiedziała mówiąc, że to, co powiedział, nie jest złą radą. Po tym jak w ramach krótkiej modlitwy powiedziała „Boże, zaopiekuj się mną”, Samanta przygotowała się do wejścia do dziury i przejścia na drugą stronę. Nie wiemy jak ty ale na pewno widzieliśmy taką scenę w jakimś horrorze.

Armed With A Hammer

Uzbrojona z młotkiem

Trudniej niż się spodziewała

Wspinaczka do dziury była właściwie dużo łatwiejsza do powiedzenia niż do zrobienia. Chociaż na pierwszy rzut oka dziura wydawała się szeroka w rzeczywistości nie była taka duża i Samanta musiała się przez nią przedzierać. Po odrobinie kreatywności i kilku manewrach w końcu znalazła kąt który pozwolił jej prześlizgnąć się przez dziurę na drugą stronę. Mimo to nadal miała problem z dostaniem się do ukrytego pokoju.

Harder Than Expected

Trudniej niż się spodziewała

Szybkie myślenie

Jedna z jej nóg była już po 2 stronie dziury ale Samanta nie zauważyła po drugiej stronie niczego czego mogłaby się trzymać. Musiała upaść na ziemię … Na szczęście zanim spadła znalazła deskę która mogłaby utrzymać jej ciężar ciała, i bezpiecznie przedostała się na drugą stronę. Szybkie myślenie Samanty uratowało ją przed prawdopodobnie niebezpiecznym upadkiem.

Thinking Fast

Szybkie myślenie

Przedostała się

John powiedział Samancie: „Jesteś po drugiej stronie”. Przygotowała się psychicznie na zaimprowizowaną eksplorację którą robiła na żywo. Na pierwszy rzut oka ta strona ściany bardzo przypominała jej łazienkę. To było tak, jakby była w innym wymiarze. Nad dziurą były światła. Za nią były drzwi a za nimi mały korytarz. Samanta zastanawiała się, gdzie jest i co znajdzie.

Making It Through

Przedostała się

Śmieci na ziemi

Po tym, jak Samantha trochę się rozejrzała stało się jasne, że natknęła się na inne mieszkanie. Miało trzy sypialnie i wyglądało na to, że widziało lepsze dni. Podłogi zaśmiecane były pełnymi workami na śmieci i kilkoma pudłami. Była też toaleta która nie była podłączona do żadnej kanalizacji. W pewnym momencie filmu Samanta szepcze: „Co jest ze mną nie tak?” Chociaż śmieci były podejrzane jeszcze nie odkryła najstraszniejszej rzeczy.

Trash On The Floor

Śmieci na ziemi

Widać życie

Toaleta, pudełka i worki na śmieci były już dziwne ale Samanta znalazła coś innego, co wskazywało na „lokatora”. Podczas eksploracji „mieszkania duchów” Samanta natknęła się na butelkę wody. „Okej, więc są oznaki życia” – mówi na wideo. Jednak nie bała się. Może jej misją było znaleźć kogoś w tym dziwnym i przerażającym mieszkaniu za lustrem w łazience.

“Signs Of Life”

Widać życie

Wiele pytań

Samantha zostawiła butelkę z wodą w spokoju i kontynuowała swoje poszukiwania. Znalazła okna wychodzące na zewnątrz w jednym pokoju. Dlaczego nikt nie widział wnętrza tego mieszkania ani nawet o nim nie wspomniał? Niemożliwe żeby jej właściciel nie wiedział o pustym i zaniedbanym mieszkaniu z trzema sypialniami na swojej posiadłości. Samanta nie znała odpowiedzi na wiele pytań ale jednego była pewna – w mieszkaniu panował mróz.

So Many Questions

Wiele pytań

Inne mieszkanie

Mieszkania można zobaczyć w jej filmie na platformie TikTok. Widzowie mogą zobaczyć zburzone ściany, odsłonięte rury i druty oraz całkowicie zniszczone listwy wraz z futrynami drzwi. W tym momencie Samantha po raz pierwszy przyznaje, że trafiła na całą rezydencję. „Wow, to zupełnie inne mieszkanie” – mówi w filmie na TikToku. Jakby tego było mało znalazła nawet schody!

Another Apartment

Inne mieszkanie

Przedziwne odkrycie

Samanta zeszła po schodach i natknęła się na coś na dole. To było prawdopodobnie najbardziej przerażające odkrycie – znalazła drzwi. A najgorsze jest to, że drzwi były lekko uchylone! Na filmie widać Samantę która bardzo szybko zamyka drzwi i je blokuje. Technicznie rzecz biorąc, dziura jest połączona z jej mieszkaniem i nie potrzebowała aby obcy przedostali się przez otwór do jej własnego mieszkania. Samanta wróciła po tym jak obeszła opuszczone mieszkanie. Jej wideo na TikToku stało się tak znane, że przyciągneło uwagę popularnego gospodarza talk show. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o występie Samanty w Ellen .

The Creepiest Discovery

Przedziwne odkrycie

Powrót do łazienki

Kiedy Samantha wraciła do swojej łazienki powiedziała w swoim filmie wideo TikTok: „Udało się przeżyć” i macha kciukami w górę. Odstawiła lustro na ścianę i powiedziała do followersów co z pewnością myśleli przez cały czas: „Mój właściciel odbierze jutro telefon”. Następnie przechodzi do walki z cieniem mówiąc „Nie”. Wygląda na to, że odkrycie nie wstrząsnęło Samantą.

Back In Her Bathroom

Powrót do łazienki

 

Reklama