23 Wskazówki Dla Łatwych W Ułożeniu Fryzur Które Odejmą Ci 10 Lat

PUBLICADO EN 06/18/2020
Publicidad

Gdy lata lecą, nie tylko stajesz się mądrzejsza z każdym mijającym dniem, ale niekiedy twój wygląd też może zacząć się zmieniać. Nawet jeśli twoje poszukiwania źródełka młodości się nie powiodły, prostym sposobem na cofnięcie zegara jest przybranie modnej fryzury na czasie.Oczywiście, znacznie prościej jest niczego nie zmieniać w aktualnym stylu, ale możesz rozważyć te 23 najlepsze style fryzur które zetną twój wiek o 10 lat! 

Klasyczny Bob

Ten styl fryzury z szalonych lat 20. nigdy nie wychodzi z mody: to prawdziwy klasyk. Aby go jeszcze dopracować, polecamy proste cięcie, choć warstwy mogą wyglądać niesamowicie dla gęstszej lub grubszej fryzury. Kąty pod jakimi ścięte są tu włosy pomagają uwydatnić naturalne piękno twojej szczęki i policzków, dzięki czemu na czoło wysuwa się piękna struktura twojej twarzy. Jeśli masz bardziej okrągłą twarz, weź pod uwagę, że podkręcony bob może nadać twojej twarzy pełniejszy wygląd. Dodatkowo pamiętaj też, że krótki bob nie zakryje linii włosów z tyłu na szyi, a więc te z nas które mają kilka siwych włosów mogą rozważyć dłuższy bob.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 12.49.40

Klasyczny bob

Publicidad

Pofalowane, krótkie warstwy

To fakt że wraz z wiekiem, twoje włosy tracą objętość i się przerzedzają. Aby zwalczyć ten proces możesz zdecydować się na fryzurę która doda głębokości i wagi twoim włosom. Taka idealna fryzura powinna składać się z grubych pociętych warstw, aby wyglądała na grubszą.To nadaje ramom twojej twarzy, poprzez dodanie szerokości i w naturalny sposób ta fryzura przyciągnie uwagę do twoich pięknych oczu. Upewnij się tylko, że nie jest przycięta zbyt krótko, albo ryzykujesz look który będzie wyglądał na przestarzały.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 12.52.40

Pofalowane, krótkie warstwy

Publicidad

Pocieniowane Warstwy

Jeden z niewielu długich stylów fryzur które mogą odmłodzić cię o 10 lat to pocieniowane warstwy. Ten styl ukrywa wszystkie niechciane cechy, uwydaczniając to co w tobie najlepsze. Fryzura nie powinna być jednak zbyt długa i polecamy uciąć ją tuż przy obojczyku, co podkreśli tą szczególnie seksowną część ciała. Warstwy są świetne, ponieważ nierówne cięcia mogą ukryć zmarszczki lub inne problemy, a poza tym ożywią one twój wygląd i sprawią że będziesz wyglądać znacznie młodziej. Jeśli masz rzadsze włosy, nie ścinaj krótkich warstw, ale kobiety o gęstszych włosach mogą zacząć od wysokości policzków.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.03.40

Pocieniowane Warstwy

Publicidad

Boczna Grzywka

Dla tych pań, które chciałyby zakryć te złe zmarszczki na czole i kurze stopki, boczna grzywka która kończy się pomiędzy policzkiem a rzęsami jest świetną opcją która upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu.Ten typ grzywki może uzupełniać wiele fryzur i możesz zmienić swój aktualny look odrobinę przez włączenie do niego bocznej grzywki. Nawet jeśli okaże się, że jej nie lubisz, możesz później spiąć ją spinkami i pozwolić jej odrosnąć.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.10.44

Boczna Grzywka

Publicidad

Fryzura Pixie

Klasyczny słodki i dziewczęcy styl, do którego będziesz potrzebować odpowiedniego looku, ale jeśli masz odpowiednią strukturę kości twarzy, to może być świetne narzędzie aby odjąć ci wiele lat.Szczególnie jeśli nosisz długie włosy, ścięcie ich na krótko może być zmianą której poszukujecie. Plus, oprócz tego, że wygląda słodko i młodo, jest także prosta w utrzymaniu— czego tutaj nie lubić?

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.13.01

Fryzura Pixie

Publicidad

Romantyczne Fale

Niekiedy z wiekiem twoja twarz może stawać się węższa i zaczniesz wyglądać na wychudzoną. Możemy temu przeciwdziałać przez wybranie pełnego stylu fryzury która sprawi, że twoja twarz będzie wyglądała młodziej i bardziej szeroko. Romantyczne fale są idealną fryzurą na tą sytuację ponieważ zmiękczają one twoją twarz i dodają wspaniałej objętości twojej fryzurze. Dodanie tekstury jest kolejną dobrą opcją — tylko nie rób fałd, ponieważ nie sądzimy żeby ten styl był dzisiaj w modzie!

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.15.28

Romantyczne Fale

Publicidad

Warstwy w Kolorze Popielatym

Jeśli możesz zafundować sobie profesjonalną fryzurę z farbowaniem w kolorze popielatym, wszyscy będą się zastanawiać czy twoja fryzura jest blond, czy masz siwe włosy. To fajny i prosty w utrzymaniu styl które ostatecznie zmniejszy twoją metrykę.Sztuczka polega na tymn, aby upewnić się, że twoja fryzura jest dobrze pofarbowana i pasuje do twojego bazowego koloru. Jeśli zdecydujesz się na tą fryzurę, polecamy utrzymanie jej na krótko. Ten styl pasuje też do długich włosów, ale jest idealny do krótkich.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.17.19

Warstwy w Kolorze Popielatym

Publicidad

Bob z Podkręconymi Warstwami

Jak już wspomnieliśmy, warstwy to świetny sposób aby każda fryzura cię odmładzała. Starsze kobiety które chcą osiągnąć dobry rezultat z minimalnym wysiłkiem w utrzymaniu fryzury, ten cieniowany bob z zalotnymi warstwami będzie właśnie tym czego szukasz.Ta fryzura i jej kolor będą pasować szczególnie wszystkim blondynkom. Jeśli nie jesteś naturalną blondynką, polecamy dodanie nieco blond rozjaśnień dla dodatkowej objętości, która rzeczywiście jest niezbędna aby takie włosy się wyróżniały.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.19.15

Bob z Podkręconymi Warstwami

Publicidad

Warstwowy Bob do Szczęki

Gwarantuje ożywienie twojego wyglądu, ten prosty, ale elegancki bob o długości sięgającej do szczęki jest jeszcze jedną świetną opcją dla osób młodych w sercu. Możesz mu także dodać głębokości poprzez przejście od ciemnych warstw blondu na dolnej warstwie do jaśniejszych odcieni na górnej warstwie.Ta uniwersalna fryzura jest wcieleniem najbardziej poszukiwanych cech dobrych fryzur które odmładzają. Dodaje objętości której pożądają wszystkie kobiety i jeśli połączysz ją z miękkimi pasmami, które opisaliśmy wcześniej, mamy prawdziwego zwycięzcę!

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.21.28

Warstwowy Bob do Szczęki

Publicidad

Chignon

Ten klasyk utożsamia elegancję, wyrafinowanie i czyste piękno przez całe pokolenia. Chignon, czyli węzeł albo supeł, pochodzi z francuskiego “Chignon du cou,” co oznacza “kark”. Ta stylowa fryzura odsłania szyję, obojczyk i linię szczęki i jest świetna właściwie dla każdego.Choć używa się jej częściej na formalne okazje, można ją także zamienić tak, aby pasowała do codziennego looku. Po prostu rozluźnij ją trochę aby zmiękczyć twarz, lub nawet spróbuj dodać warkocz lub dwa, jeśli chcesz ją zmienić. To jedna z naszych ulubionych opcji.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.23.48

Chignon

Publicidad

Zmień Część Fryzury

Choć niektórzy mogą twierdzić, że fryzura symetryczna jest niezbędna dla nowoczesnego wyglądu, nie zgadzamy się z tym, ponieważ może to podkreślić asymetrie twojej twarzy i dodać lat do twojego wygląd. Z drugiej strony, polecana część poza środkiem twarzy może dodać ci objętości i odmłodzi cię o całe lata.Zmiany wyglądu któe wymagają jak najmniejszych zobowiązań i energii z twojej strony to nasze ulubione. Eksperymentuj z różnymi stylami aby znaleźć ten który będzie ci pasował. Nawet mała zmiana może dać ogromny efekt!

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.26.02

Zmień Część Fryzury

Publicidad

Korona z Warkocza

Tak naprawdę to jest całkiem sporo korzyści z bycia coraz starszym. Ponieważ z wiekiem u większości kobiet włosy robią się coraz bardziej szorstkie, łatwiej je układać, a to daje więcej możliwości. Z tego powodu warto spróbować tą koronę z warkoczem.Choć jest to zdecydowanie młodzieńcza fryzura, gdy się ją odpowiednio wykona, może cię odmłodzić o całe lata. Skuś się na wąski warkocz i dopasuj go do miękkich loków na specjalną okazję. A jeśli nosisz ją codziennie, ułóż fryzurę aby była prosta.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.28.04

Korona z Warkocza

Publicidad

Wysoki Kucyk

Wysoki kucyk może równeż unieść twarz, wygładzić czoło i przyciągnąć uwagę do twoich oczu, co daje podobny efekt jak korona z warkoczem. Choć wielu ludzi uważa że to dziecinna fryzura, może wyglądać całkiem dojrzale jeśli odpowiednio ją ułożysz.Spróbuj zrobić nierówny kucyk, w którym końcówki będą podkręcone lub zawiń kilka pasm włosów wokół niego. To może nawet dodać ci w prosty i wygodny sposób kilku centymetrów. Pamiętaj o tej prostej fryzurze którą można ułożyć nawet gdy budzisz się rano z nieładem na głowie.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.33.57

Wysoki Kucyk

Publicidad

Niski Kucyk

To kuzyn naszego ostatniego stylu, niski kucyk także świetnie cię odmłodzi i przy okazji doda ci klasy. Wygładza on czoło i przykuwa uwagę do twoich oczu, a przy tym jest bardzo wszechstronny.Istnieje wiele wariantów tej fryzury. Możesz zrobić gładki kucyk na bok, albo może przesunąć go w stronę czubka głowy, co zwiększy objętość włosów i ładnie obramuje twoją twarz.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.36.03

Niski Kucyk

Publicidad

Retro Fale

Ten przepiękny styl obejmuje gładkie loki i długie fale. Równoważy i poszerza twoją twarz, ukrywa przebarwienia skóry i maskuje te niepożądane zmarszczki. Ta świetna fryzura doda włosom objętości i natychmiastowo obetnie kilka lat od twojego wieku.Mamy świadomość że retro fale to raczej szeroki i zróżnicowany zakres stylu, co jest jednocześnie jego największą wadą i zaletą. Możliwości są tutaj niemal nieskończone, ale polecamy połączyć te retro fale z opadającymi na bok włosami dla najlepszego efektu.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.39.04

Retro Fale

Publicidad

Podkręcone Końcówki

Chociaż wszyscy lubią jedwabiste, gładkie włosy, niekiedy mogą one wyjść jako przestarzałe jeśli z nimi przedobrzymy. Napraw to poprzez nadanie im nieco tekstury. Spróbuj je napuszyć przez piankę albo spray z wodą morską. Inną opcją jest zaplecenie warkocza po wzięciu prysznica, a potem gdy już wyschnie, możesz rozpleść go dla super seksownych plażowych fal.Nie przejmuj się jeśli twoja fryzura jest zbyt prosta i odmawia ci współpracy. Spróbuj podkręcić te końcówki przy użyciu lokówki, co da ci ten sam efekt. Tylko pamiętaj, co za dużo, to niezdrowo.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.42.05

Podkręcone Końcówki

Publicidad

Węzeł na Czubku Głowy

Jesteśmy wielkimi fanami takich fryzur. Trudno nie zrobić ich prawidłowo, są ładne i eleganckie. Tak jak klasyczny kucyk, wygładzają one czoło i podkreślają twarz, a także oczy, szczękę i policzki. Ponieważ najlepsze węzły to te, które wyglądają jakby były w nieładzie, są one idealne gdy nie udaje ci się zrobić fryzury, albo nacisnęłaś w budziku przycisk drzemki zbyt wiele razy.Aby wyglądać z nim młodo, przechyl głowę naprzód, opuść włosy w dół, a potem nałóż nieco suchego szamponu na czubek głowy i rozprowadź go po włosach. Następnie luźno zwiąż włosy na czubku głowy. Możesz to jeszcze nieco zmienić przez wyciągnięcie kilku pasm w stronę twarzy.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.44.34

Węzeł na Czubku Głowy

Publicidad

Lekkie Rozjaśnienia

Oczywiście ciemne, proste włosy mogą nadać ci eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu, ale musisz przemyśleć swoje priorytety gdy się starzejesz, a twoje włosy nabierają nudnego koloru.Rozumiemy, że wiele kobiet nie jest chętna aby farbować włosy, ale nie musisz tego robić drastycznie. Po prostu dodaj kilka rozjaśnień aby obramować twarz. Skonsultuj się z profesjonalistą aby dowiedzieć się jaki kolor będzie najlepszy dla ciebie, a absolutnie to pokochasz.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.46.52

Lekkie Rozjaśnienia

Publicidad

Fryzura w Nieładzie

Aby osiągnąć łatwo dziewczęcy, flirtujacy styl fryzury, zakręć końcówki przy pomocy prostownicy lub lokówki. Możesz także zaaplikować nieco pianki aby nawilżyć włosy, a potm zakręcić je dla fajnych fal lub loków.Ta tekstura ukrywa zmarszczki, przebarwiena skóry i inne niedoskonałości. Najlepsze jest to, że ponieważ ma ona wyglądać na nieład, wychodzi przy nawet niewielkim wysiłku. Tylko pamiętaj aby włosy nie były dłuższe niż do obojczyka i nie przycinaj za bardzo górnych warstw.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.48.55

Fryzura w Nieładzie

Publicidad

Napuszone Loki

Wszyscy uwielbiają te słodkie napuszone loki, ponieważ dodają one młodzieńczego i szczęśliwego wyglądu. Jeśli twoje włosy kręcą się naturalnie, szczęściara z ciebie! Ta tekstura uwidacznia oczy, poszerza twarz oraz maskuje te niedoskonałości które nachodzą nas z wiekiem.Możesz zrobić takie loki także po to, aby ukryć fałdy skóry wokół szyi. Jeśli chcesz spróbować dodać nieco objętości, użyj trochę pianki albo serum aby zwilżyć włosy, a potem rozprowadź ją palcami aby oddzielić od siebie loki.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.51.36

Napuszone Loki

Publicidad

Proste Smukłe Włosy

Niezależnie od tego, na który z tych stylów się zdecydujesz, najlepszy sposób na to, aby osiągnąć młodzieńczy look to zadbanie o zdrowe włosy. Gdy je układasz, wypróbuj lśniące spraye i serum aby zmaksymalizować efekt. Pamiętaj, że jeśli nagrzewasz włosy, zawsze używaj wcześniej środków ochronnych.Powinnaś także jeść zdrowe dania z dużą ilością białka i żelaza, niezbędnych składników dla pięknych włosów. Nie zapomnij także, aby zaopatrzyć się w oleje omega 3, jak również as witaminy E, C oraz A aby skóra twojej głowy była nawilżona i zadowolona. Możesz suplementować się także selenem i cynkiem aby zapobiegać przerzedzaniu się włosów. Spróbuj jeść więcej jajek, rybich olejów, ciemnych warzyw i pomarańczy, orzechów i nasion.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.53.41

Proste Smukłe Włosy

Publicidad

Fryzura Prosto z Łóżka

To klasyk który gwarantuje odmłodzenie. Dawniej mogłaś mieć wyrobioną, ułożoną fryzurę, ale teraz idź na całość i pokaż kim jesteś – zrób nieporządek na swojej głowie! Najlepsze w tej fryzurze jest to, jak łatwo ją zrobić. Użyj odrobiny żelu albo wosku na umytą głowę, co doda tekstury i objętości i wykorzystaj spray do włosów aby unieść je przy cebulkach. Możesz do tego dodać nawet nieco rozmazanego eyelinera pod oczy aby zmaksymalizować swój nowy zawadiacki look.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.55.43

Fryzura Prosto z Łóżka

Publicidad

Nieułożony Kok

Taki nieułożony kok to inna fryzura dodająca młodzieńczości. Raczej nie na formalne okazje, ten styl jest świetny na dzień wolny albo na wypad z koleżankami na miasto. Wyciągnij kilka pasm z koku aby obramować twarz, co da ci kobiecego wyglądu. Jakkolwiek go zrobisz, upewnij się aby był zapleciony wysoko, ponieważ niskie koki w rzeczywistości cię postarzają. Możesz dodać nawet warkocz albo zakręcić nieco włosów wokół tego koka. Bądź kreatywna i zabaw się nim!Zasadniczo jeśli chcesz się odmłodzić, musisz coś zmienić. Ta sama zwyczajna fryzura którą nosisz przez lata może się w końcu znudzić, a więc odśwież ją przez zmianę kilku rzeczy, stosując nasze wskazówki. Weź pod uwagę swoją strukturę kości, teksturę włosów i oczekiwaną ilość wysiłku i gotowe! Życzymy dobrej zabawy!

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 13.57.27

Nieułożony Kok

Publicidad
Publicidad