Trzylatek został prawie porwany przez mężczyznę ale pies go uratował

Opublikowano 01/15/2021
Reklama

Trzylatek został prawie porwany przez mężczyznę ale pies go uratował

Zwierzęta nie są ludźmi ale mogą mieć niezwykłe poczucie rozpoznania prawdziwego niebezpieczeństwa. Nawet jeśli same w ogóle nie są zagrożone. To często naraża ich na ryzyko doznania krzywdy głównie wynikającej z działania w okolicznościach kiedy próbują pomóc. A ponieważ większość zwierząt ma genetyczny nawyk unikania ryzyka dooznania krzywdy to właśnie jest tak odmienne i wyjątkowe w każdym z nich. Ale psy są bardzo często przygotowane do zabijania bez potrzeby specjalnego szkolenia po to by chronić ludzi na których im zależy. Coś, co prawie zawsze nie jest zaskoczeniem polega na tym, że psy po prostu robią wszystko by chronić ludzi których w ogóle nie znają. Ale ten konkretny incydent może być wyjątkiem od takiej reguły.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.49.48

Trzylatek został prawie porwany przez mężczyznę ale pies go uratował

Poznaj Benny’ego

Benny ma teraz 2 lata. Bez potrzeby podawania wielu szczegółów dotyczących psów imię może być bardzo znane ludziom posiadającym psy i jest naprawdę prawdopodobne, że często o nim słyszysz. W ciągu ostatnich kilku miesięcy popularność tej bardzo miłej i posłusznej rasy psów coraz bardziej rośnie. To naprawdę wyjątkowa i bardzo inteligentna rasa psów. Do tego bardzo opiekuńcza wobec ludzi.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.50.17


Poznaj Benny’ego

Opiekuńcze i ładne

Ale poza tym, że są to psy uprzejme aspekt ochronny wydaje się mięc dla nich duże znaczenie. Nigdy nie odmówią stawienia czoła poważnemu niebezpieczeństwu jeśli ich rodzinie grozi krzywda. Są dość odważne, a ze względu na nieco krótki rozmiar korpusu są to psy nieoczekiwanie mocne i silne. Warto mieć takiego psa jeśłi chcesz być chroniony lub chcesz chronić swoją rodzinę.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.50.42

Opiekuńcze i ładne

Nie ma się o co martwić

Pies Benny nigdy nie musiał stawiać czoła niebezpieczeństwu. Wygląda więc na to, że był w stanie prowadzić względnie zrelaksowane życie i prawie cały swój czas spędza po prostu dobrze się bawiąc i odpoczywać. Dlatego jest to coś, do czego przyzwyczaił się i wydaje się, że sprawia mu to ogromną przyjemność prowadzenie beztroskiego życia wraz z rodziną. Większość psów tak naprawdę woli tak funkcjonować.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.51.02

Nie ma się o co martwić

Razem z dziewczynami

Obecnie Benny mieszka tuż obok uczelni i dormitorium w której mieszkają razem studentki. Razem opiekują się Bennym ponieważ jest on bardziej psem domowym niż wszystkie inne kobiety razem. Oznacza to, że Benny zawsze zostanie, bez względu na to ile z nich wyjdzie z domu.Będzie pilnował dormitorium nawet bez jego mieszkańców. Taki z niego wspniały pies.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.51.21

Razem z dziewczynami

Nowi przyjaciele często przychodzą do domu

Kiedy skończą naukę w szkole nie jest niczym niezwykłym, że się wyprowadzają a ktoś zwykle przychodzi na miejsce poprzedniczki aby wynająć pokój w akademiku. Nie ma większego problemu, gdy Benny próbuje dostosować się do innych osób, które przyjeżdżają i mieszkają z nimi. Jest naprawdę bardzo serdeczny dla prawie każdego, kogo spotyka. Z tym psem naprawdę nie ma żadnych problemów.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.51.37

Nowi przyjaciele często przychodzą do domu

Nigdy sam

Ponieważ w domu jest naprawdę co najmniej kilka kobiet Benny nie musi być izolowany. Absolutnie uwielbia całą uwagę, jaką otrzymuje od młodych dam które mogą zapraszać do siebie jeszcze gości. On również otrzymuje więcej niż wystarczającą ilość spacerów ponieważ spacerowanie z psem jest dla młodych dam o wiele przyjemniejsze niż nauka. Wszystkie są zakochane w piesku i nie ma się czemu dziwić.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.51.55

Nigdy sam

Jego słabsze dni

Okres kiedy dziewczyny mają egzaminy to jedyne momenty w których Benny nie jest całkowicie w swoim żywiole. Pies to świetna zabawa dla dziewczyn w domu, ale są też niezwykle surowe względem siebie w kwestii nauki, więc na pieska nawet wtedy nie zwraca na to uwagi. A kiedy Benny po prostu tego nie rozumie się prosić o uwagę. Pieski jej potrzebują a szczególnie on – przyzwyczajony do dużych tłumów.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.52.15

Jego słabsze dni

Zwracanie uwagi dziewczyn

Prawie wszystkie te dni spędza tylko na podsłuchiwaniu swoich współlokatorek a także na niezwykle energicznych próbach doprowadzenia ich do szaleństwa. Często prowadzą go na spacery na zmianę. W ciągu dnia uważają to za jedyną ucieczkę i przez większość czasu studiują. Natomiast spacer z Bennym to dla nich swego rodzaju przerwa w nauce. Jest to rozrywka podczas tego ciężkiego czasu wypchanego nauką.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.52.31

Zwracanie uwagi dziewczyn

On lubi jak jest

Dziewczyny absolutnie uwielbiają Benny’ego, chociaż czasami może to być ciężarem on oferuje domowi mnóstwo rozrywki, a także świetne wibracje prawie przez cały czas z których dziewczyny mogą naprawdę korzystać w ciężkie dni. Jest dla nich częścią rodziny i we wszystkim im towarzyszy a także chroni je i zawsze jest czujny. To naprawdę wspaniały piesek!

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.52.52

On lubi jak jest

On jest czymś więcej niż tylko psem

Posiadanie regularnego dopływu energii i entuzjazmu w określonych momentach jest po prostu cudowne w rezydencji wielu nastoletnich kobiet przeżywających jedne z najbardziej problematycznych okresów życia. Dziewczyny zdają sobie z tego sprawę i podziwiają pieska całym sercem. Są do niego przyzywczajone i bardzo go kochają. Benny przy tym jest inteligentny i reaguje na wszystkie komendy.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.53.10

On jest czymś więcej niż tylko psem

Lato

W tej chwili jest ciepło i słonecznie, więc Benny i młode dziewczyny spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu. Zawsze chodzą do parku i odpoczywają w upale dni, a Benny bardzo często do nich dołącza, nie tylko na spacerach. Zamiast biegać przez większość czasu – nie ma nic przeciwko wylegiwaniu się na zewnątrz. Ten piesek bardzo to kocha a dziewczyny kochają jak ich czworonożńy przyjaciel im towarzyszy.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.53.26

Lato

Wakacje zaczynają się teraz

Chociaż wiele kobiet rzeczywiście kończy rok akademicki, oznacza to, że mają tak dużo wolnego czasu. Mogą się bawić i poddawać rozrywkom. Ale lato prawie zawsze kończy się na tym, że część wraca do domu. Takie zmiany dotykają przede wszystkim mieszkańców i pieska który ma okrojone towarzystwo..

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.53.45

Wakacje zaczynają się teraz

Niekompletny

Chociaż niektóre młode kobiety są na wakacjach w okresie między studiami to kilka z nich skończyło studia i dlatego opuści dom. Te dziewczyny zawsze przebywały tam przez co najmniej 4 lata dlatego są to naprawdę emocjonalne sceny pełne pożegnań. Podczas tych chwil płynie wiele łez i nwet Benny zdaje się być smutny i zawiedziony. Chce żeby dziewczyny mu zawsze towarzyszyły.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.54.06


Niekompletny

Nie to samo bez nich

Oczywiście dla Bennego też jest to trudne. I chociaż uwielbia nowe dziewczyny wchodzące do domu, gardzi widokiem wychodzących kobiet. Zwłaszcza, że ​​dziewczyny, które znał przez całe swoje życie, wyjeżdżają latem. Coś takiego jest trudne do zrozumienia psu. Przecież jest już do nich przywiązany i nie chce się z nimi żegnać.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.54.22

Nie to samo bez nich

Obietnica

Panie obiecują, że będą często odwiedzać, ale w prawdziwym życiu często jest to trudne. Niektórzy będą musieli wyprowadzić się z tego obszaru w celu podjęcia pracy i po prostu głęboko zaangażować się w swoje nowe życie poza uczelnią. Ale chociaż dziewczyny prawdopodobnie nigdy nie zapomną Benny’ego to muszą zacząć prowadzić swoje normalne życie. Jest to niestety kolei rzeczy.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.54.41

Obietnica

Nadchodzą nowi

To dlatego, że oznacza to również, że nowe kobiety są na ich miejscu, kiedy te stare odchodzą. A Benny już kilkakrotnie zauważył, że nikt nigdy nie okazał mu takiego zainteresowania jak nowe kobiety. Jest to okazja do poznania potencjalnych nowych kobiet mimo, że tak wiele absolwentek w końcu odchodzi. To jest w sumie szczęśliwy okres dla tego pieska.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.55.00

Nadchodzą nowi

Nadia

Kilka z tych przyszłych kobiet zacznie przyjeżdżać wcześniej aby poznać dziewczyny z którymi wynajmuą pokój. W tym roku mieli niespodziewanie mało próśb o wynajęcie. Wszystkie panie mają nadzieję, że ta od razu będzie idealnie pasować do rezydencji i się ze sobą zaprzyjaźnią. JEst to ważne jeśli spędzasz z kimś dużo czasu. Nie może być sytuacji, że się ze sobą nie dogadują.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.55.16

Nadia

Kto jest z nią?

Ku zdumieniu wszystkich, potencjalna nowa dziewczyna jakoś nie pojawia się sama. Zaczyna iść ręka w rękę z małym dzieckiem. Kobiety oszacowały, że dziecko ma dopiero około 3 lat, a potencjalna nowa dziewczyna zaczyna wyjaśniać, zanim zdążyły o nie zapytać. Czy jesteście ciekawi czy to jej dziecko? Jak myśłicie?

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.55.32

Kto jest z nią?

Młody chłopak

Następnie mówi im, że ma na imię Nadia, a to jej 3-letni syn Lukas. Musiała go mieć, kiedy ona i jej chłopak mieli zaledwie 17 lat lub mniej. Niestety, nie chciał mieć nic wspólnego z noworodkiem i zdecydował się ją zostawić, gdy zorientował się, że jest w ciąży. Była to dla niej bardzo trudna decyzja ale zdecydowała się urodził to dziecko. Dziś wcale nie żałuje tej decyzji i jest szczęśliwa, że ma dziecko.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.55.49

Młody chłopak

Wszyscy go podnieśli

Nadia i Lukas mieli szczęście, że ich rodzice dobrze zrozumieli i poparli tę okoliczność. Ponieważ Nadia mogła kontynuować naukę i nie pozostawać w tyle, pomogli jej wychować małe dziecko w domu. Dla rodziny był to bardzo trudny, a jednocześnie przyjemny okres w życiu. I szczególnie pełen wyzwań dla młodej mamy która nie dość, że miała naukę jak każda nastolatka to do wychowania dziecko.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.56.06

Wszyscy go podnieśli

Pobyt z rodzicami

Rodzina oproacowała plan. Lukas w większości nadal będzie mieszkał z jej rodzicami, spędzając z nią tylko około 1 lub 2 dni w rezydencji. Zdają sobie sprawę, że bycie z nią przez cały czas nie jest dla niego możliwe, ale w weekendy nie będzie chciała też za nim tęsknić. Chcę z nim móc spędzać trochę czasu. Jest to dla niej bardzo ważne bo kocha swojego synka i pragnie aby wyrósł na szczęśliwego człowieka.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.56.28

Pobyt z rodzicami

Jest mile widziana

Nadia i jej historia wywarły wielki wpływ na młodych kobietach. Naprawdę chcą, aby Nadia przeniosła się do akademików wraz z nimi wszystkimi, a ponieważ Lukas miał przyjeżdżać na weekendy wydawało się, że nie mają z tym większego problemu. Wszystkie lubiły dzieci mimo, że nie były gotowe na posiadanie jednego. Chciały mieć dziecko ale w swoim czasie. Na razie chciały się skupić na nauce.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.56.51

Jest mile widziana

Emocjonalna Nadia

Z ich pozytywną decyzją Nadia bardzo się cieszyła a potem stała się prawie emocjonalna. Jest tak zachwycona, że ​​ma okazję, na którą tak długo szukała, i czuje, że wszystko ostatecznie idzie zgodnie z planem, kiedy została przyjęta na jej pierwszy semestr uniwersytetu. Bala się rozłąki z synkiem ale wiedziała, że nie ma innego wyjśia. Chciała być dobrze wykształcona aby w przyszłości móc mu wszystko zapewnić i żeby niczego mu nie brakowało.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.57.07

Emocjonalna Nadia

On też ich kocha

Benny pokochał małego chłopca od samego początku. Benny’ego, od razu wydaje się, że naprawdę ich lubi, a oni szybko zakochują się w tętniącym życiem psie. Wygląda na to, że Lukas nie ma dość zabawy w szczególności z Bennym. A kto by go za to winił? – piesek jest naprawdę uroczy i bardzo lubi się bawić z dziećmi a one z nimi. Lubi ich towarzystwo i ma dużo cierpliwości bawiąc się z nimi.

Zrzut Ekranu 2021 01 10 O 13.57.24

On też ich kocha

Reklama