Zdjęcia zrobione na kilka sekund przed katastrofą

Opublikowano 06/18/2020
Reklama

Na świecie są różnego rodzaju fotografowie, od najbardziej profesjonalnych, którzy robią na nas wrażenie swoimi artystycznymi ujęciami, po najbardziej początkujących, którzy mieli szczęście, by nacisnąć migawkę aparatu we właściwym czasie. W tej galerii zebraliśmy serię zdjęć, które są jedynie definicją katastrofy, która miała miejsce co najmniej dwie sekundy po zrobieniu zdjęcia. Poniżej przedstawiamy serię kontrowersyjnych zdjęć, które są synonimem tragedii … Staraj się nie śmiać, gdy spojrzysz na poniższe zdjęcia!

Kiedy chcesz zrobić ładne zdjęcie na Facebook z wakacji, lecz dzieje się coś niemożliwego

Kiedy chcesz zrobić ładne zdjęcie na Facebook z wakacji, lecz dzieje się coś niemożliwego
Czasami spotkanie z płaszczką może wywołać strach lub ciekawość. Niestety, nie będzie ci do śmiechu, kiedy zwierzę przykleja się do pleców. Szansa na doskonałe zdjęcie nagle znika. Na twarzy pojawia się konsternacja i przerażenie, a zdjęcie z taką miną nie będzie już wspaniałą pamiątką z wakacji. Na szczęście, obecni wokół niej ludzie pomogli dziewczynie uwolnić się od morskiego stwora. W takich sytuacja zawsze się znajdzie ktoś, kto chętnie pomoże, a nie będzie stał obok i zwijał się ze śmiechu.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 19.47.41

Kiedy chcesz zrobić ładne zdjęcie na Facebook z wakacji, lecz dzieje się coś niemożliwego

Reklama

„Kolega powiedział mi, że kiedy skoczę na kozę ona mnie nie ubodzie” Tak nie było!

Chociaż każda osoba ma swobodę wyboru zwierząt domowych, to koza nie wydaje się najbardziej odpowiednim wyborem. W przeciwieństwie do człowieka, zwierzęta inaczej odczytują mowę ciała. Niepozorna zabawa może przerodzić się w atak. Koza zachęcona do zabawy w nieodpowiedni sposób potrafi boleśnie uderzyć. Dziewczyna na powyższym zdjęciu dowiedziała się o tym, kiedy koza ją zaatakowała. Szczęściem dla dziewczyny koza jest jeszcze młoda i nie ma wykształconych jeszcze twardych rogów. Choć sytuacja wygląda przerażająco, dziewczyna nie wydaje się przestraszona. Co nie pozwala jej na dowolne zabawy ze zwierzęciem. Nigdy nie lekceważ zwierząt, jakkolwiek mogą się one wydawać piękne.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 19.55.51

Kolega powiedział mi, że kiedy skoczę na kozę ona mnie nie ubodzie” Tak nie było!

Reklama

Kilka sekund przed zrobieniem zdjęcia, dziewczyna dostaje w twarz piłką

Ta młoda kobieta chciała zrobić zdjęcie w swoich pięknych okularach i spektakularnym uśmiechu, gdy zagubiona piłka uderzyła ją w twarz. Najśmieszniejsze jest to, że w oczach i na twarzy tej młodej kobiety pojawia się zdziwienie z odrobiną irytacji na osobę, która zepsuła jej zdjęcie. Wszystko to zostało utrwalone w zaledwie jednej tysięcznej sekundy.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 19.58.08

Kilka sekund przed zrobieniem zdjęcia, dziewczyna dostaje w twarz piłką

Reklama

Nikt się nie spodziewał, że można dostać w twarz Coca-Colą

Nie wiemy, czy było to zrobione z premedytacją czy był to eksperyment z mentosami, ale te dzieci wpadły całkowicie w pułapkę i były zaskoczone gejzerem na ich twarzy. Chociaż prawdą jest, że starszy chłopiec poczuł uderzenie w twarz, lecz nadal z ciekawością obserwował co będzie działo się dalej. Na szczęście ciekawość dzieci pozwoli wybaczyć rodzicowi ten okrutny żart z wrzucaniem mentosów do coca-coli.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.00.11

Nikt się nie spodziewał, że można dostać w twarz Coca-Colą

Reklama

Możemy sobie tylko wyobrazić, co wydarzyło się sekundę po zrobieniu tego zdjęcia

Wypadki motocyklowe nie są śmieszną sprawą, szczególnie gdy tragedii towarzyszy poważny wypadek. Jednak wiedząc o zagrożeniu ten młody człowiek prowadził motocykl bez kasku. Gdyby on wiedział, że to koło się zepsuło z pewnością włożyłby na głowę kask. Miejmy nadzieję, że w całej tej sytuacji skończyło się na rozbitym motocyklu i może odrobinie siniaków. Ten mężczyzna odebrał cenną lekcję, że powinno się jeździć w kasku i znać prawa fizyki.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.02.17

Możemy sobie tylko wyobrazić, co wydarzyło się sekundę po zrobieniu tego zdjęcia

Reklama

Nie wszystko idzie zgodnie z planem jak sobie tego życzyliśmy

Podobnie jak w przypadku motocykli, prawa fizyki rządzą się takimi samymi regułami jak podczas jazdy na rowerze. Wszystko idzie w tym samym rytmie. Zwłaszcza jeśli wykonujemy wszelkiego rodzaju akrobacje na dwóch kołach. W tym przypadku skok, który miał wyglądać efektownie teraz zdaje się, że chłopak uczy się latać. Nie chcemy nawet wyobrażać sobie tej sytuacji. Upadki nawet z mniejszych wysokości bywają bardzo bolesne.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.03.48

Nie wszystko idzie zgodnie z planem jak sobie tego życzyliśmy

Reklama

Ostre starcie pod koszem zakończone palcem w nosie

Kiedy zawodnicy wchodzą na boisko do koszykówki, chcą zdobywać punkty i robią heroiczne pozy na wypadek, gdyby ktoś zrobił im zdjęcie. Starcia między zawodnikami bywają bardzo ostre i bolesne. Chcąc przyblokować zawodnika, obrońca nieszczęśnie wyciągnął rękę i trafił prosto w dziurkę nosa. Taka sytuacja z pewnością była bardzo bolesna, lecz zakończyła się się faulem dla zawodnika i szansą na zdobycie punktów.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.07.11

Ostre starcie pod koszem zakończone palcem w nosie

Reklama

Ten kot jest dobrym akrobatą

Koty to bardzo ciekawe zwierzęta. Codziennie miliony ludzi oglądają zdjęcia kotów w sieci. Zwłaszcza jeśli na zdjęciach koty znajdują się w dziwnych pozach. Kocia zwinność jest bardzo efektowna i wykracza często poza ludzkie rozumowanie. Nie jesteśmy pewni co wyczynia ten kot, ale trzeba przyznać, że w utrwalonej na zdjęciu pozie jest pełno finezji.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.10.48

Ten kot jest dobrym akrobatą

Reklama

Kiedy chcesz mieć profesjonalne zdjęcie przy samolocie, a koledzy to żartownisie

Koledzy z pracy często lubią robić żarty innym kolegom. Jeden z żołnierzy poprosił o zrobienie zdjęcia, które z pewnością trafiłoby na jego Facebooka. Jednak koledzy mieli inny pomysł i postanowili go wykorzystać, jako idealny moment na oblanie kolegi wodą. Osoba, która wykonała to zdjęcie idealnie wykadrowała i uchwyciła moment, w którym woda spada na żołnierza stojącego pod samolotem. Mamy tylko nadzieję, że oblany żołnierz miał poczucie humoru i nie pobił swoich kolegów. Wkrótce się na nich odegra.

Reklama
Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.12.32

Kiedy chcesz mieć profesjonalne zdjęcie przy samolocie, a koledzy to żartownisie

Takie rzeczy dzieją się najmniej oczekiwanym momencie

Obie dziewczyny pozowały do zdjęcia w mieszaninie uwodzicielsko-zbuntowanej pozie małolatów. Na nieszczęście tę chwilę popsuła zbłąkana piłka, która uderzyła jedną z nich w twarz. Nie dość, że spotkanie z piłką było bolesne to tak misternie zaplanowane zdjęcie nie udało się. Nic straconego, młodzież uwielbia robić sobie liczne zdjęcia. To zdjęcie było zapewne jednym z kilkudziesięciu zdjęć, które robiły sobie w tym momencie. A to zdjęcie z pewnością wzbogaci sporą galerię memów w całej sieci.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.14.29

Takie rzeczy dzieją się najmniej oczekiwanym momencie

Reklama

Kiedy pies wreszcie złapie swój ogon

Psy są najsłodsze, kiedy są szczeniakami. Wszyscy zachwycają się ich wyglądem i obserwują ich niezdarne ruchy i zachowanie. Główną zajęciem szczeniaków jest zabawa, nawet gdy nie mają zabawek ich własny ogon wydają się najbardziej interesujący. Pogoń za własnym ogonem jest ciekawą obserwacją. Młode pieski nie zdają sobie sprawy, że ugryzienie własnego ogona jest bolesne. No, ale o tym muszą przekonać się na własnej skórze, konkretniej na ogonie.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.18.25

Kiedy pies wreszcie złapie swój ogon

Reklama

Kawałek sernika również może stanowić zagrożenie

Osoby, które uwielbiają jeść zawsze znajdą odrobinę miejsca w żołądku na kawałek sernika. W końcu jak można odmówić kolejnego pysznego serniczka. Ogólnie rzecz biorąc, zdjęcia przy stole nie należą do najbardziej doskonałych zdjęć w albumie. Amatorowi fotografii, który zrobił zdjęcie dziewczynie z talerzykiem uchwycił idealny moment. Na twarzy dziewczyny pojawia się przerażenie i zapewne żal, że ten kawałek sernika nie będzie jej.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.20.25

Kawałek sernika również może stanowić zagrożenie

Reklama

Wojna na śnieżki to idealna rozrywka w zimowe dni

Ten młody człowiek starał się wyglądać atrakcyjnie na zdjęciu. Jest wszystko, idealna poza, uśmiech, to wszystko aby zdjęcie było idealne. Niestety, ktoś w tym samym momencie postanowił rozpocząć bitwę na śnieżki. Ze zdjęcia mężczyzna z pewnością nie był zadowolony. Nikt nie chciałby mieć zdjęcie zrobione na sekundy przed uderzeniem twardą śnieżką prosto w twarz. Ta historia musiała zakończyć się srogim odwetem fotografowanego chłopaka.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.22.33

Wojna na śnieżki to idealna rozrywka w zimowe dni

Reklama

„Mój kuzyn wyglądał na radosnego, do momentu aż piłka uderzyła go w twarz”

Ten młody mężczyzna mógłby pojawić się w katalogach z odzieżą męską. Wyglądał, jakby był prawdziwym modelem, w białej koszuli i niebieskich spodenkach, siedząc na jednym z brzegów basenu. Niestety nie spodziewał się, że ktoś uderzy go piłką w sam środek twarzy, przez co wygląda głupio. Najlepsze jest to, że na jego twarzy nie widać powagi sytuacji, a radość aż bolesnego uderzenia piłką.

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.24.20

„Mój kuzyn wyglądał na radosnego, do momentu aż piłka uderzyła go w twarz”

Reklama

Psy podobnie jak koty również potrafią wykonywać różne akrobacje

Psy to na ogół dość zwinne, szybkie i odporne zwierzę, lecz również i one mogą się czasami potykać. Co czasami wygląda dość absurdalnie, co udowadnia powyższe zdjęcie. Zdawałoby się, że na śliskiej i błotnistej ziemi nie tylko ludzie mają problemy z poruszaniem się. Pies podczas biegu upadł na pysk, a moment ten uchwycił fotograf chcący mieć zdjęcie wesołego biegnącego po błocie psiaka. Będzie to wyjątkowo udane zdjęcie, które znajdzie miejsce w albumie. Które ze zdjęć najbardziej Ci się podobało? Podziel się tym artykułem ze wszystkimi i pozostaw polubienie na naszej stronie na Facebooku!

Zrzut Ekranu 2020 06 17 O 20.26.32

Psy podobnie jak koty również potrafią wykonywać różne akrobacje

Reklama
Reklama