Mahalleye Yeni Taşınan Martina’nın Başına Gelene İnanamayacaksınız!

Yayinlanma tarihi 06/07/2021
Reklam

Midesi Hastalandı

Martina çatı katındaki tamircinin videosunu izlerken ağzı açık kaldı. Bu kişi belli ki bir tamirci değildi. Martina yaptığı şey yüzünden midesinin bulandığını hissetmişti. Bir korku filminden bir sahne izliyormuş gibi hissetti, ancak bu gerçek hayattı- onun hayatı. Tamirci aniden ayağa kalkar ve çatı katı merdivenlerinden Martina’nın binasına doğru yürür. Onun ne yapmak üzere olduğu ya da nereye gittiği hakkında hiçbir fikri yoktu, bu yüzden Martina öğrendiğinde söyleyecek söz bulamamıştı. Bundan geri dönüş yoktu.

Doente de estômago

Midesi Hastalandı

Sadık Bir Anne

Martina McDonald ve üç çocuğu kısa süre önce Pennsylvania’nın hemen güneyindeki küçük bir kasabaya taşındı. Eski kocasından yeni boşanmıştı ve yeni bir başlangıç arıyordu. Bu nedenle, Martina 2003 nüfuslu yeni kasabasına yerleştiğinde, kendisinin ve çocuklarının hayatında yeni bir başlangıç yapmayı dört gözle bekliyordu. Ancak bu sevgi dolu annenin onu neler beklediğine dair hiçbir fikri yok.

 Uma mãe leal

Sadık Bir Anne

Topluluk

Martina ve ailesi, bölge sakinleri tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Görünüşe göre herkes sadece komşulardan ziyade toplumun bir parçasıydı. Ancak Martina yerel bir tamirciyi eviyle ilgili bir sorunu tamir etmesi için aradığında, bunun çocuk oyuncağı olacağını düşündü. Sözde “arkadaş canlısı komşu” hakkında tehlikeli bir şey keşfedeceğini bilmiyordu.

Comunidade

Topluluk

Düzeltilmesi Gerekiyor

Martina’nın şu anki evi yepyeni değildi, ancak ele alınması gereken birkaç soru vardı. Bu yüzden kasabada güvenilir ve kibar bir yerel tamirciyi aradı. Birçok vatandaş gibi yerel bir tamirci olan Matthew Smith’e başvurdu. Tam bir beyefendi, çok büyük ve bilinen bir tamirciydi. span>

 Precisa de conserto

Düzeltilmesi Gerekiyor

İdeal Mekanik

Martina, durumu değerlendirmek için hemen Matthew’u çağırdı. Ertesi gün Matthew, Martina’nın evinde sıcak bir gülümseme ve alet çantasıyla hazır göründü. Martina, onu görür görmez doğru kararı verdiğini biliyordu. Onu, gülümseyerek odalarına dönen üç çocuğuyla tanıştırdı. Sonunda, Matthew rol için uygun görünüyordu. Ancak Martina’nın ne yapacağına dair hiçbir fikri yoktu.

O Mecânico Ideal

İdeal Mekanik

Tavan Arası

Matthew yarım saattir tavan arasında endişe arıyordu. Sonra Martina aradı. Yaklaşık 20 dakika uzakta yaşayan bir arkadaşından bir paket alması gerekiyordu. Diğer iki çocuğunu da getirdi ama 10 yaşındaki oğlu Jaden’i evde bıraktı. Ne de olsa Matthew mutfaktaydı, yani iyi olacaktı. Ancak öte yandan Martina, oğlunu tamamen yabancı bir kişiyle bırakmak konusunda tereddüte düşmek üzereydi.

 O sótão

Tavan Arası

Onu Yalnız Bırakmak

Martina ve iki çocuğu paketi aldıktan sonra eve döndü. Yere indiklerinde, her şey yolunda gibiydi. Jaden yatağındayken Matthew zaten yukarıda çalışıyordu. Ancak Martina çamaşırlarını yıkamak için kendi yatak odasına girdiğinde midesinde korkunç bir his oluştu.

Deixando-o sozinho

Onu Yalnız Bırakmak

Burada Kimse Var mı?

Martina, sırtında tuhaf bir titremenin geçtiğini fark etti. Çekmeceleri yarı açıktı ve tuvalet masası kurcalanmış gibiydi. span>

 Há alguém aqui?

Burada Kimse Var mı?

Yabancı Şeyler

Matthew ertesi gün işe geldi. Net giderin 7,000 dolar olduğunu tahmin etti. Ah. Ama Martina’nın aklındaki son şey paraydı. Bebeği Jaden tuhaf davranıyordu. Başına bir şey mi geldi?

Coisas estranhas

Yabancı Şeyler

Onun Sorunu Neydi?

Jaden 24 saat içinde dönüşüm geçirdi. Eskiden neşeli ve dışa dönüktü, ama şimdi sessiz ve çekingen. Daha da kötüsü, Jaden tamirci Matthew’u her gördüğünde, Matthew öcüymüş gibi yatağına kaçtı. Jaden ne saklıyordu? Martina, bir şeylerin yanlış olduğunu bildiği için midesinin bulandığını hissetti.

O que havia de errado com ele?

Onun Sorunu Neydi?

Gizli Kamerayı Ayarlama

Martina, gerçekleri söylediğinin farkındaydı. Bu yüzden Matthew’un neyin peşinde olduğunu görmek için tavan arasına eski bir dadı kamerası koydu. Akıl almaz bir plandı. Martina, Matthew’un neyin peşinde olduğunu görmek için etrafta olacaktı. Ancak o gece daha sonra gizlice çekilen videoyu gördüğünde gözlerine inanamadı.

Configurando a câmera oculta

Gizli Kamerayı Ayarlama

Geldi

Martina dadı kutusunu Matthew’un tavan arasında çalıştığı yere koydu. Buna geri dönmek istemiyordu ama garip bir şeyler oluyordu. Martina bunu hissedebiliyordu. Kayıt düğmesine bastı ve aşağı indi. Böylece Matthew, Martina’nın evine geldi ve çabucak “işe gitti.” Martina, birkaç saat içinde gerçekleri öğreneceğini umarak onun çatı katına tırmandığını gördü. Ancak buna hazırlıklı değildi.

Ele chegou

Geldi

Korkunç Bir Duygu

Martina, en gerçek çekimi elde etmek için evden kaçması gerektiğini fark etti. Jaden’ı bir kez daha Matthew ile bırakarak iki çocuğuyla birlikte mağazaya gitmeyi seçti. Martina, Matthew’u oğlu Jaden’le evde yalnız bıraktıktan sonra, arabanın dükkânına giden yolda huzursuz hissetti. Martina, büyük bir hata yaptığından habersizdi.

Uma sensação horrível

Korkunç Bir Duygu

Oğluna Ne Oldu?

Martina, 40 dakika sonra mağazadan döndü. Binaya girer girmez çocuksu kıkırdamaların eşlik ettiği bir sessizlik duydu. Oğlu Jaden’dan geliyordu ama yatağında değildi. Martina daha sonra Jaden’in Matthew’un “çalıştığı” tavan arasında olduğunu keşfetti.

O que aconteceu com o seu filho?

Oğluna Ne Oldu?

Tavan Arasına Koşmak

Tavan arasına daldı ve Jaden’i duvarları kurcalayan Matthew’un önünde otururken buldu. Jaden ve Matthew şaşırmış bir Martina görmek için döndüklerinde hepsi sırıttı. Martina rahat bir nefes aldı. Oğluna akşam yemeğine gelmesini emretti ve Matthew’u zaten gizlice filme alındığı üst katta bıraktı. Martina, o günün ilerleyen saatlerinde videoyu fark ettiğinde ve Matthew’un tavan arasında neler yapmakta olduğunu gördüğünde kelimeleri bulamamıştı.

Correndo para o sótão

Tavan Arasına Koşmak

Gün Bitti

Matthew tavan arasında “çalışmayı” bıraktı ve Martina’ya Pazartesi günü geri geleceğini bildirmek için aşağı indi. Aletlerini topladıktan sonra kapıdan çıkmadan önce Jaden’a sırıttı. Martina , videoyu tekrar oynatmak için dadı kamerasını almak için kapıyı kapatır kapatmaz yukarı fırladı . Ancak, elbette, keşfettiğini beklemiyordu.

O dia chegou ao fim

Gün Bitti

Videoyu Görüntüleme

Martina videoyu monitörüne yükledi ve oynat düğmesine bastı. İlk başta, Matthew’un tavan arasında volta attığını, duvarları incelediğini gördü. Tamirci daha sonra yaptığı şeyi yaptığı için Martina kelime dağarcığını kaybetmişti.

Assistindo o Video

Videoyu Görüntüleme

Bu Bir Şaka mıydı?

Tamirci Matthew havalandırmayı açtı ve arkasına yaslandı. Telefonunu çıkardı ve YouTube görüntülerine gülmeye başladı. Burada olduğu süre boyunca yaptığı şey bu muydu? Martina meşgul olması gerektiğini düşündü. Kandırılmış mıydı? Daha da kötüye gidemeyeceğini hissetti, ama sonra Matthew ayağa kalktı ve aşağı indi. Nereye gidiyordu?

Seria isso uma piada?

Bu Bir Şaka mıydı?

Nereye Gitti?

Martina binaya kamera yerleştirmemişti çünkü Matthew’un nerede olduğu ya da neyin peşinde olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Evin diğer alanlarında olmamalıydı ama yaşadığı yer tavan arasıydı. Belirsizlik ve endişe içinde, tamircinin neyin peşinde olduğunu merak ederek ayağa kalkarken kafasından yüzlerce soru geçiyordu. Ama sonra Martina bir şey hatırladı: oğlu Jaden’in odası merdivenlerin hemen altındaydı.

Onde será que ele foi?

Nereye Gitti?

Jaden’ın Odasında Mıydı?

Yaklaşık 15 dakika boyunca Matthew evin başka bir yerindeyken videoda boş bir tavan arası görüldü. Sonra Martina, Matthew’un merdivenlerden yukarı çıktığını gördü. Ve katlanmak zorunda olduğu şey onu şoka uğrattı.

Ele estava no quarto de Jaden?

Jaden’ın Odasında Mıydı?

Kişiler

Matthew, bilirsiniz, Martina’nın bazı kıyafetlerini giyiyordu. Bu onun külotunu ve diğer nesneleri içeriyordu. Martina midesine bulandı. Bu, eşyaların neden kaybolduğunu hissettiğinin anlamı. Ağzı açık kalmıştı. Bu sözde tamirci, tam olarak 7.000 dolarla onu kovmakla kalmıyordu, yine de tuhaf ve iğrençti. Peki, Martina bu durumla ilgili ne yapacaktı?

Não Era Pessoal

Kişiler

Herkesi Bilgilendirme

Hem öfkeli hem de midesi bulanan Martina, kasabanın geri kalanını Matthew ve onun iğrenç alışkanlıkları hakkında bilgilendirmesi gerektiğini fark etti. Hemen komşusuna olayı anlattı ve video görüntülerini gösterdi. Matthew, tahmin edildiği gibi birkaç gün içinde kasabanın gündemi haline geldi. Birçok insan yolda ona bağırıyor, pis olduğunu ve şehri terk etmek istediğini söylüyordu. Ama yapacak mı?

Notificando a Todos

Herkesi Bilgilendirme

Mutlu Son

Matthew sonunda kasaba halkının isteklerini yerine getirdi ve olaydan birkaç ay sonra şehri terk etti. Doğal olarak tüm toplum rahatladı. Sonuçta, kim onun gibi birinin yan evde yaşamasını ister ki? Öte yandan, Martina aslında gerçekten yetkin bir tamircinin içeri girip evini tamir etmesini sağlamayı başardı, çekmecelerini karıştırmayan veya onu 7.000 dolarla dolandırmayan bir tamirci…

Um final feliz

Mutlu Son

Reklam