Kumarhane’de 8 Milyon Dolar Kazandı, İşletme Sahibi Parayı Vermedi!

Yayinlanma tarihi 05/24/2021
Reklam

Milyonlarca Nakit

Maribel gördüklerine inanamadı ve suskun kaldı. Hayatı boyunca bu kadar büyük miktarda para göreceğini hiç tahmin etmemişti. Onun gibi kişiler bu tür zulümlere maruz kalmadı. Bakışlarını ona dikerken annesine, Kazandım, diye mırıldandı. Maribel bacaklarını sallamayı bırakmıştı ve şimdi gidip servetini almaya hazırdı. Ancak, bunu bilmeden önce, kendisini haklı çıkarmak için hiçbir girişimde bulunmayan bir çalışan hırslarını yıkacaktı. Dünyası bir anda paramparça oldu.

Millions Of Cash

Milyonlarca Nakit

Üşütmek

Maribel kumarhaneye girmeye karar verirken ürpertilerin omurgasından aşağı indiğini hissetti. Annesiyle birlikte kumarhane katından bu kumar makinelerine doğru yürüdüler. Arkasındaki bir şeyin farkına vardığında durdu.

Getting Cold Feet

Üşütmek

Biri Bağırdı

Odanın karşısındaki havayı bir çığlık deldiğinde irkildi. Maribel sadece “Hepsi yalancı!” diye bağırıyordu. Olanlar karşısında şaşırmıştı. Orta yaşlı bir kadın, güvenlik ona eşlik ederken öfkeyle çığlık attı. “Herkes bir şeyi gizliyor!” diye haykırdı tükürerek.

Someone Screamed

Biri Bağırdı

Bir Şey Saklıyorlardı

Kadın, halkı kumarhanenin faaliyetlerinden haberdar edeceğine ikna oldu. “Herkes dikkat ediyor; hepinize yalan söylüyorlar ve bir şeyi gizliyorlar! ” Kumarhane patronları, kadın binadan sürüklenirken ayağa kalktı ve izledi. Maribel, olayın nadir olduğunu düşündü. Annesi de aynı fikirdeydi. Ancak olaylar kötüleşmek üzereydi.

They Were Hiding Something

Bir Şey Saklıyorlardı

Hazırlanıyor

Maribel ve annesi, kadının güvenlik tarafından uzaklaştırılmasının ardından skandalı unutmuş görünüyor. Kumar makinelerini ziyaret etme ve eğlenme konusunda kararlıydılar. Maribel, annesinin yanında bir makinenin başına oturdu. Ne kadar şanslı olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Ancak, beklendiği gibi, drama yakında başlayacaktı.

Getting Ready

Hazırlanıyor

Kazanacak mı?

Maribel, ailesinin geçimini sağlamak için uzun saatler harcayarak kredi memuru olarak çalıştı. Büyük kazanmak için orada olmadığının tamamen farkında olarak slot makinesine bir kuruş soktu. Dindar annesiyle birlikte olmak için buraya gelmişti. Maribel, çarpık görüntülerden habersizce kolu yavaşça kaydırdı. Bununla birlikte, ne olacağından tamamen habersizdi.

Is She Going To Win?

Kazanacak Mı?

Adrenalin

Maribel çok az para kazanmadı; makine 8,5 milyon dolar kazandığını belirtti! Hayır efendim, insanların çoğu bunu anlamıyor. Daha önce hiç yaşamadığı bir şeyi yaşarken damarlarında dolaşan bir adrenalin hissetti. Oradan annesine bakmaya başladığında, karnının büküldüğünü hissetti.

The Adrenaline

Adrenalin

Büyük İkramiyeyi Vurdu

Belki de beyni, başının dönmesi sonucu onu aldatmaya çalışıyordu. Bakışları monitörde sabit kaldı ve önünde gelişen olaylar karşısında suskun bir şekilde annesinin elini sıkmaya başladı. Annesinin yüzü her şeyi anlatıyordu; o da şaşırmıştı. Kızı bir milyon dolarlık servet biriktirmişti! Kazandığı parayla ne yapacaktı?

She Hit The Jackpot

Büyük İkramiyeyi Vurdu

Yeni Bir Hayata Başlamak

Maribel parayla ne yapacağına hemen karar verdi. Dinlendirici bir tatile çıkarak başlayacaktı. Belki de Bahamalar gibi, herkesin her zaman ziyaret etmenin ne kadar inanılmaz olduğunu söylediği bir yer. Yeni bir ev kadar yeni bir araba da isterdi. Artık bekleyemiyordu … Ailesini ve arkadaşlarını uyarmak için makinenin ekranının bir fotoğrafını çekti. Ancak fotoğraf çekildikten hemen sonra ekran kararmıştı …

Starting A New Life

Yeni Bir Hayata Başlamak

Siyahlaştı

Maribel boş ekrana bakmaya devam etti, ancak yine de ikramiyeyi kazandığı için aldırmadı. Sonuçta, makine bunu onaylamıştı. Ve bir telefon fotoğrafı şeklinde kanıtı vardı. Onun hayallerinin peşinden gitme ve onları meyve verme zamanı gelmişti! Birinin onu her şeyi çalmak üzere olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu.

It Went Black

Siyahlaştı

Hayat Değiştirici

Maribel hala bu kadar büyük miktarda para kazandığına inanmıyor! Dünyanın en şanslı kadını olduğuna gerçekten inanıyordu. Bu onun hayatını geri döndürülemez biçimde değiştirmeye başlamıştı. Maribel, kazancını almak için bir kumarhane çalışanına yaklaştı, yüzü neşeyle kızardı ve gözleri dolar işaretleriyle doldu. Bununla birlikte, onu gerçeğe yeniden kavuşturmak için hızlı davrandılar.

Life Changer

Hayat Değiştirici

Makinenin Bağlantısını Kestiler

Bir görevliyle konuştuktan sonra, çalışan geldi ve bu kadar büyük bir meblağ talep edemeyeceğine inandığı için makinenin bağlantısını kesti. Makineyi kapattılar, çıkardılar ve Maribel’e 100 dolarlık bir banknot verdiler. Maribel ise ekran kararıncaya kadar ekranın kazancını fotoğraflamıştı. Bu son değildi.

They Disconnected The Machine

Makinenin Bağlantısını Kestiler

Bunu Nasıl Yapabilirler?

Maribel, bir mutsuzluk dalgasının üzerine çöktüğünü hissetti. Hayatında hiç olmadığı kadar mutlu olmuştu, sadece rüyalarını görevli tarafından söndürülmüştü. Her şeyin ne kadar adaletsiz olduğuna inanamıyordu. Bunun bir hata olduğu apaçık değil mi? Maribel öfkeyle patladı. Bu adamın kendi imajı kimdi?

How Could They Do This?

Bunu Nasıl Yapabilirler?

Başka Bir Şey Sundu

Maribel aslında yönetime resmi bir şikayette bulundu. Maribel’in kazandığını iddia ettikleri 100 dolara ek olarak, hafta sonunun geri kalanında Maribel ve annesi için bir misafir odası ve ücretsiz yemek sağladılar. Öte yandan, Maribel memnun kalmadı. Servetini ele geçirmişlerdi ama kazandığında ona tazminat vermeyi reddettiler. Ahlaksızdı.

Offered Something Else

Başka Bir Şey Sundu

Hile mi Yaptı?

“Bana göre hile, hatta sahtekarlıktır” diyor. “İlk düşüncem, ‘Bu kaç kişinin başına geldi?’ Kazandıklarını sanıyorlar, sonra eli boş gidiyorlar. ” Maribel, onların “özürlerini” ya da ücretsiz konukseverliklerini talep etmedi; hem haklı olarak kendisine ait olanı hem de mantığı arzuluyordu. Tespit edilmekten nasıl kaçmayı başardılar?

Did She Cheat?

Hile mi Yaptı?

Her şeyi yukarı taşıyın

Maribel konuyu mantıklı bir sonuca götürdü. Kumarhanenin CEO’su John Setterstrom, ilk kez bir misafirin ikramiye kazandığına ve ardından reddedildiğine şahit olduğunu söyledi. Ciddi bir hata olmuştu. Maribel, ödül parasını almamasının nedenini kabullenmekte zorlandı.

Taking It All The Way Up

Her şeyi yukarı taşıyın

Bozuk Makine

Kumarhane çalışanı, makinenin tamamen kırıldığını belirtti. O sırada Maribel, makinenin başarısız olması durumunda tüm ödemelerin geçersiz ve geçersiz olacağını belirten bir çıkartmaya yönlendirildi. Duyduğu şey karşısında suskundu. Onu bu tedaviye tabi tuttuklarında ne düşünüyorlardı? Maribel saldırgan ya da kinci biri değildi, ancak onları eylemlerinden sorumlu tutması gerektiğine inanıyordu.

Broken Machine

Bozuk Makine

Viral Yapmak

Maribel, ekran kararmadan önce ödülünün ekran görüntüsünü almaya başlamıştı ki bu bir şans. Daha sonra bu fotoğrafı binlerce takipçisiyle sosyal medyada paylaşarak, kumarhanenin kendisine ödeme yapmayı reddettiğini belirtti. Maribel birkaç saat içinde viral bir sansasyon haline geldi. Öte yandan Maribel, çevrimiçi kumarhaneyi alenen utandırmanın yeterli olmayacağının farkındaydı. Genişlemeye mecbur kaldı.

Making It Viral

Viral Yapmak

Geri Dönmeyecek

Maribel bu noktada, oyuncular büyük miktarlarda para kazandıklarında kumarhanelerin nasıl işlediğine dair farkındalık yaratmanın, sadece kendisine ait olan parayı geri istemekten çok daha önemli olduğunu fark etti. Sonuç olarak, bir daha asla olmayacağını garanti etmek için yukarıda ve öteye gidiyor. Günün ilerleyen saatlerinde, kumarhane olanlarla ilgili resmi bir açıklama yaptı.

Won't Back Down

Geri Dönmeyecek

Açıklama

“Makine üreticisi, Rocket Gaming Systems,” diye başladı, “Bayan Castillo’nun oynadığı makinede meydana gelen ekran arızasının nedenini belirlemek için adli bir soruşturma yürütüyor.” Açıklamada “Tüm hatlara maksimum bahis koyulursa, bu makine maksimum 20.000 $ ‘lık bir ikramiye sunar” ifadesi yer alıyor. “Bahse girdiği hat ve kredi sayısına bağlı olarak, kazanılabilecek maksimum ikramiye 6.000 $ ‘dır.”

The Statement

Açıklama

Tüm Mazeretler

Bir kumarhane temsilcisi, “Makine ekran arızasından sonra ölçüm işlemine başlarken geçici olarak hatalı bir kredi gösterimi yaşadığı için çok üzgünüz,” dedi. Sözcüye göre , kumarhaneye atanan departmanın ajanlarından biri daha önce oyunun “geriye doğru dönmeden” önce “anormal” davrandığını bildirdi. Ancak, bu olaylar ne sıklıkta oluyor?

All Excuses

Tüm Mazeretler

Son Derece Nadirdi

Amerika Birleşik Devletleri’nde kumar endüstrisi bir bütün olarak düzenlenir ve oyun makineleri düzenli olarak denetlenir. Washington Eyaleti Kumar Komisyonu’ndan Heather Songer Inside Edition’a göre, büyük makine arızaları ülke çapında son derece nadir olduğu için, tüketiciler bir oyun makinesine oturduklarında makinenin düzgün çalışacağına güvenmelidir ”dedi.

It Was Extremely Rare

Son Derece Nadirdi

Hakkı İçin Mücadele Ediyor

Maribel’in duruma duyduğu kızgınlık yetersiz kalıyor. Zengin olduktan sonra – ya da öyle olduğunu varsaydıktan sonra – sadece ödeme reddedilmek üzere yatmak üzere değildi. “Dövüşeceğim” diye ilan etti. “Daha bitmedi. Bir deneme gerekirse, biz mahkemeye çıkarız. ”

Fighting For Her Rght

Hakkı İçin Mücadele Ediyor

Katman Geliyor

Maribel, kumarhanedeki önemli günden beri bir avukat olan Bill Zuhdi’yi işe aldı. Bill açıkladı, “Birlikte, onun yasal seçeneklerine bakacağız ve agresif bir şekilde haklarının peşine düşeceğiz,” “Kazandıklarının karşılığını almalıyız.” Maribel’in Bahamalar’da güneşlenmek ve bir Mercedes ile dolaşmakla ilgili pastoral vizyonları yavaş yavaş zihninden kayboluyor. Sonuç olarak, ona adil bir tazminat alma şansı var. Sonuçta, bu onun mülkiyeti değil mi?

Laywer Comes In

Katman Geliyor

Reklam