Bu Ünlülerin Melek Olduğunu Düşünüyorsanız Çok Yanılıyorsunuz

Yayinlanma tarihi 06/07/2021
Reklam

Gösteri dünyasında, yıldızlar iyi görünmek zorunda. Bu olumlu tutum, kariyerlerini sürdürmek için gereklidir. Davranışları aynı zamanda sosyal ağlarda kendilerini takip eden tüm hayranları tanımak için bir örnektir. Bununla birlikte, genellikle doğal olanın dörtnala geri döndüğü söylenir ve bu, var olan en doğru alıntılardan biridir. Bir yıldız, kamuya açık veya özel olarak olumsuz bir davranış sergiliyorsa, çoğu durumda bunun hakkında çok uzun süre konuşulacağından emin olabilirler. Burada, kötü davranacaklarından bir an bile şüphelenmeyeceğiniz ünlüleri seçtik.

You Are Quite Mistaken If You Thought These Celebrities Are Angels

Bu Ünlülerin Melek Olduğunu Düşünüyorsanız Çok Yanılıyorsunuz

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan, oyuncu olarak yeteneği ve Sean Connery’den sonra ikinci James Bond olması nedeniyle herkes tarafından çok takdir ediliyor. Aynı zamanda bir insan olarak da takdir edilmektedir: Sadece büyük bir insanlıkla yanıt verdiği röportajlara bakın. Ve eğer bu doğruysa, bazen yansıttığı kişiliğinin sadece bir yönü gibi görünebilir. Gerçekten de, The Late Late Show’un sunucusu James Corden’dan kendisine sempati duymayan birini aday göstermesi istendi; tereddüt etmeden “Pierce Brosnan” diye yanıtladı. Görünüşe göre aktör, bir U2 konseri sırasında gönüllü olarak James Corden’ı zorlayacaktı.

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Aaron Rodgers

Rugby oyuncusu Aaron Rodgers harika bir koşu sergiliyor. Berkeley’den mezun olduktan sonra Green Bay Packers adlı Ulusal Futbol Ligi takımına katıldı. Bununla birlikte, yavaş yavaş resmi karartan bir şey ortaya çıktı: Romantik ilişkileri başarısız oldu ve ailesi artık onunla konuşmak istemeyecek kadar mesafeler yarattı. Hala her zaman yakın olduğu kardeşi Jordan’a sahip, ancak hala belirsiz bir nedenden dolayı, iki erkek kardeş eskisinden daha az görüşüyor. Ragbi oyuncusunun babasıyla ilgili röportaj yaptı ve “ Şöhret çok şeyi değiştirebilir ” dedi.

Aaron Rodgers

Aaron Rodgers

Mariah Carey

Mariah Carey gerçek bir diva olarak kabul edilir. Şarkıcının birden fazlasını arzulayan bir kariyeri var. Be My Baby’nin tercümanı televizyonda mükemmel bir görüntü sergilese bile, anlaşılan çalışanlarına karşı nazik olmayacaktı. Gerçekten de onlardan biri şarkıcının çok talepkâr olduğundan şikayet etti. Hatta Mariah Carey, çalışanlarının uyması için kurallar bile oluşturmuştu. Görünüşe göre kendi arkadaşları bile divanın bazen zor olacağını ortaya koymuştu.

Mariah Carey

Mariah Carey

Conor McGregor

Conor McGregor, en çok karma dövüş sanatları ile tanınır. Ayrıca 2017 yılında efsanevi Floyd Mayweather’ı yendiği de biliniyor. Conor McGregor, bir günde 110 milyon dolar kazandı. Karışık Dövüş Sanatları’nın en yetenekli dövüşçülerinden biri olarak kabul edilir. Kariyerinde her şey yolunda giderse, bu kanunun gözünde değildir. Gerçekten de Conor McGregor, cinsel saldırıyla ilgili olarak İrlanda adaletiyle zaten sorunlar yaşadı. Ayrıca bir hayranının telefonunu kırdığı için hapiste yattı. Ve bu yetmezmiş gibi ırkçı açıklamalar yaptı.

Conor McGregor

Conor McGregor

Tom Cruise

Tom Cruise, kariyerine Top Gun ile zirvede başladı ve hala devam ediyor. Ancak, oyuncu her zaman sempati göstermedi. Görünüşe göre, oyuncu setlerde kararlar vermeyi seviyor – bu kötü değil ama yaşanamaz hale geliyor çünkü Tom Cruise film setinde kontrol istiyor. Bu elbette yapımcılar tarafından pek hoş karşılanmıyor. Ayrıca oldukça uzak görüşlere sahip ama hangi dokunuşlar … Gerçekten de, Brooke Shield’in kariyeri hakkında her şeyi bildiğini düşünerek, kariyerini kendisine reçete edilecek ilaçlara borçlu olduğunu söyledi …

Tom Cruise

Tom Cruise

Phil Mickelson

Golfçü Phil Mickelson, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en eskilerden biridir. 25 yılı aşkın bir süredir golf turnuvaları oynuyor. Ayrıca sağ elini kullansa bile atışlar sırasında sol elini nasıl kullanacağını bildiği için “Sol” (Fransızca Gaucher) lakabıyla anılır. Umarım uzun kariyerinde Phil Mickelson hayranlarına her zaman sıcak davranmamıştır. fotoğrafçıları nadiren imzalar ve onu gördüklerinde onları görmezden gelirdi.

Phil Mickelson

Phil Mickelson

Julia Roberts

Hollywood’un en çok aranan aktrislerinden biri olan Julia Roberts’ı kim tanımaz ki? Pretty Woman yıldızı aynı zamanda hayırseverliğiyle de tanınıyor. UNICEF’e yaptığı yatırımla tanınıyor. Ayrıca oyuncu çevrenin korunmasını savunan “Doğa Ana” belgeselinin seslendirmesini yaptı. Oyuncuyu bir şey için çok fazla suçlayamayız, bir ayrıntıyla: Steven Spielberg, aktrisin Peter Pan setindeki gecikmelerinden şikayet etti …

Julia Roberts

Julia Roberts

Pete Rose

Pete Rose eski bir beyzbol oyuncusu. Bu oyunun tüm hayranları, Pete Rose’u 1970’de meydana gelen bir rahatsızlıktan dolayı tanırlar. İkincisi, oyunun ortasında kendi takımının oyuncularından biri olan Roy Fosse ile karıştırılmıştır. Her zaman hatırlayacağımız çok utanç verici bir durum. Sonunda, Pete Rose’un oynanan maçlara bahis oynadığı keşfedildi. Sonuç olarak, Reds takımından kovuldu.

Pete Rose

Pete Rose

Katy Couric

Katie Couric, Amerika Birleşik Devletleri’nde iyi bilinmektedir. İnternette makaleler yayınlayan ve TV haberlerini sunan ünlü bir gazetecidir. Kariyeri tüm hızıyla devam ediyorsa, bu setlerdeki davranışlarını telafi etmez. Gerçekten de meslektaşlarını kıyafetleri konusunda çok eleştirirdi. Bunu “The News Sorority” adlı kitabında açıklayan meslektaşlarından biri olan Sheila Weller’dı.

Katy Couric

Katy Couric

Tom Brady

Tom Brady kariyerinde başardıklarından gurur duyabilir. Amerikan futbolu oyuncusu olan genç adamın çok fazla hayranı var ancak 2015 yılında meydana gelen bir skandaldan sonra bazıları o kadar çok değil. Tom Brady 2000 yılından beri The New England Patriots ile birlikte. İddiaya göre olaya karıştı. Ragbi toplarının atışlar sırasında daha kolay kavranmasını sağlamak için hafifçe söndürülmesini içeren “Söndürme”.

Tom Brady

Tom Brady

Mel Gibson

Mel Gibson’ın 80’lerin ve 90’ların en ikonik aktörlerinden biri olduğunu söylemek gerekir.Gittikçe daha fazla hayranı aktörün ne kadar kötü bir dili olduğunu duyduğunda itibarı azaldı. Mad Max, şimdiden ırkçı açıklamalar yaptı. Üstelik ona göre kadın ve erkek eşit değildir. Mel Gibson’ın da araba kullanırken aşırı içki içme sorunları vardı. Polis onu tutukladığında, özellikle saygısız davrandı.

Mel Gibson

Mel Gibson

Dustin Johnson

Tiger Wood’dan sonra tarihin en iyi golfçülerinden biri: Dustin Johnson – 64 hafta boyunca – dünyanın 1 numaralı golf oyuncusu olarak seçildi. Yetenekleri için takdir edilen ünlülerden biri, ama burada bitiyor. Gerçekten de, kariyerinin yanı sıra Dustin Johnson, gerçek bir Casanova ününe sahipti. İkincisi sadece alkol fazlalığı sorunları değil, aynı zamanda evli kadınlarla da çıkıyordu. Ve daha da utanç verici olan, söz konusu kadınların diğer golfçülerin eşlerinden başkası olmamasıydı. Neyse ki, Dustin evlendiğinden beri bu davranış artık geçerli değil.

Dustin Johnson

Dustin Johnson

Charlie Sheen

“Üç Silahşörler”in 80’li yıllardan beri başarılı olan yıldızı, yeteneği onu sinemada zincirleme rollere taşıdı. Charlie Sheen sinema dünyasında çok iyi biliniyor ve bu inanılmaz karizmasının yanı sıra diğerlerinden ayrılan bir fiziğe sahip. Bütün bunlar onun lehine çalışıyorsa, davranışları için aynı şey söylenemez. “İki Buçuk Adam”ın aktörü CBS yapımcısına hakaret ederdi ve aynı zamanda misojinistik açıklamalar yapardı …

Charlie Sheen

Charlie Sheen

Antonio Brown

Antonio Brown, Milli Futbol Takımı oyuncusudur. Takımındaki diğer oyuncularla her zaman iyi geçinemediği biliniyor. Onunla diğer Raiders oyuncuları arasında ciddi tartışmalar olduğu bildirildi. Ayrıca Antonio Brown cinsel saldırı ile suçlanıyor ve davanın şu anda nerede olduğu ve bu hikayenin doğru olup olmadığı belli değil. Ancak Antonio Brown’ın hassas bir mizaç olmadığını biliyoruz ve ikincisi ile çalışmak zor.

Antonio Brown

Antonio Brown

Jennifer Anniston

Rachel aktris, Friends’in her mevsiminde görüldüğünde çok sevimli görünüyor. Sık sık komedilerde rol alır ve mizahı çok hoştur. Ayrıca onu aurasının parladığı röportajlarda görmek isteriz. Gerçekten de Jenifer Aniston, gerçekten sevgi dolu ve cömert bir insandır. “Mükemmel Resim” filminde birlikte oynadığı bir aktör Jay Mohr’u ağlatacağını kimse hayal edemezdi. Nitekim yapımcı onu filmde cevabını vereceği oyuncuyla tanıştırdığında, “ Şaka mı yapıyorsun? Altı kişiyi seçiyorsun ve benim yaptığımın üstüne düşmek zorunda kaldı. beğenmedim !”

Jennifer Anniston

Jennifer Anniston

Michael Jordan

Michael Jordan verdiği tüm röportajlarda çok hassas ve kendini zekice ifade etmesiyle biliniyor. Gerçek bir basketbol efsanesi olduğunu unutmadan. Basketbol yıldızı, hayır kurumlarına milyonlarca yatırım yaparak büyük bir insanlık duygusu gösterdi. Bununla birlikte, onun hakkında hala belirsiz bir şey olduğunu söyledi. Gerçekten de eski karısına kendisi hakkında hiçbir şey söylememesi için para verirdi. Ne olabilirdi? Asla bilemeyeceğiz ve belki de bilmemeyi tercih edeceğiz ve basketbolun en efsane oyuncusunun imajını iyi tutacağız…

Michael Jordan

Michael Jordan

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence, Açlık Oyunları destanı tarafından ortaya çıktı. Genç kadın tüm röportajlarında her zaman samimi ve sıcak görünüyordu. Ayrıca oyuncunun kolay gülmesi de biliniyor. Jennifer Lawrence kesinlikle arkadaş olmak isteyeceğiniz birine benziyor, değil mi? Eh, Joy’un aktrisinin her zaman böyle olmadığı söylenmelidir, kime göre değişir. Ben Stiller ile yaptığı bir röportajda, sokaktayken soğukkanlı davrandığını ve hatta selfie isteyen hayranlarını görmezden gelecek kadar ileri gittiğini açıklamıştı.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Serena Williams

Serena Williams, zamanımızın en yetenekli tenisçisidir. Farklı tekniklerine hayranız ve adı yakın zamanda unutulmayacak. Son turnuvalarından biri 2018’deydi, ABD Açık’ta oynamıştı. Başkaları tarafından saygı duyulan bir atlet olmasına rağmen, bu saygıyı göstermiyor gibi görünüyor… Gerçekten de, bazen onun için hiçbir şey olmadığında hakaret ettiği biliniyor. 2018’de bir maçın ortasında hakemlere “yalancı” ve “hırsız” diyerek hakaret etti. Bazıları haklı olduğunu söylüyor …

Serena Williams

Serena Williams

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres, Ellen serisine katılmış olarak dikkate değer bir yolculuğa çıkıyor. Mizahçı yavaş yavaş şov dünyasında bir yer ediniyor ve sonunda kendi şovunu The Ellen Show yaratıyor. Sette Ellen, izleyicilerine, özellikle de ihtiyacı olanlara bağış toplama konusunda her zaman cömert davrandı… Ama kameralar kapandığında, komedyen çalışanlarına kötü davranırdı. İstifa edenlerin çoğu, Ellen’ın kendilerine söylediği değersiz sözleri söyledi… 2020’de ev sahibi, kameralar önünde kamuoyu önünde özür diledi. Umarız davranışını değiştirmeye karar vermiştir, işini takip edecek …

Ellen Degeneres

Ellen DeGeneres

Tiger Woods

Tiger’ın başarısı, şöhreti, evi – Jüpiter adasında bulunuyor – ve bunun da ötesinde evli. Golf şampiyonu için her şey saat gibi gidiyor gibi görünüyor. Ancak defalarca aldattığı iddia edilen eşi için durum her zaman böyle değildi… Üstelik Gece Kulüplerinde defalarca vahşice davrandığı görüldü. Bu kadar akıllı görünen bu güzel çocuğun bazen çok sinirli olacağı kimin aklına gelirdi? “Uyku suyundan sakınmalıyız” sözünde olduğu gibi.

Tiger Woods

Tiger Woods

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow, Hollywood’un en güzel sarışınlarından biridir. En dikkat çekici filmlerinden biri “Shakespear in Love”. Ekranda çok bilge görünse de, aktrisin gerçek hayatta çok diva tarafı var. Gittiği her yerde çok talepkar olurdu. Örneğin Londra’da Michelin restoranında düzenlenen bir yemeğe, hizmetin kendisine yakışmadığı bahanesiyle gelmemişti. Ayrıca, spor salonuna gittiğinde, görevlilerden duşları kullanmadan önce yıkamasını ve temizlemesini istiyor.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Terrell Owens

Terell Owens, NFL’nin en başarılı oyuncularından biridir. Ancak şanını da cehenneme inişini de bilen ünlülerden biri… O zaten bir intihar girişiminde bulundu. Ayrıca, Atlanta takım oyuncusu De Angelo Hall’un yüzüne de tükürdüğü bildirildi. İkisi sarılıyor ve birbirleriyle konuşuyorlardı, aniden, bilinmeyen bir nedenle, Terell De Angelo’nun yüzüne tükürdü. Daha sonra bu davranışı için özür diledi… De Angelo artık Terell’e saygı duymadığını açıklamıştı.

Terrell Owens

Terrell Owens

Johnny Depp

Johnny Depp, benzersiz ve gizemli oyunculuğuyla tartışmasız Hollywood’un en iyi oyuncularından biri. Bazılarının çocukluğunu Charlie ve Çikolata Fabrikası ile, bazılarının da gençlik yıllarını Jump Street ile sarstı. Bu güzel koyu kahverengiye direnmek zor, hemfikiriz. Ancak bir de kötü yanı var… Gerçekten de 1994’te otel odasını yağmalayacaktı. Ayrıca eski karısı Amber Heard onu aile içi şiddetle suçlamıştı.

Johnny Depp

Johnny Depp

Nick Saban

Nick Saban, Amerika Birleşik Devletleri’nde Miami Dolphins de dahil olmak üzere birçok ragbi takımına koçluk yapmasıyla tanınır. Tutumunu gizlememesiyle diğer ünlülerden ayrılıyor, aslında oyunculardan ve hayranlarından çok talep ediyor. İkincisi, kendine saygısı olan herhangi bir taraftarın oyuncularla etkileşime girmesini engelleyecektir. Buna ek olarak, basın, onunla yapılan bir röportajı, her zaman nazik ve çok doğrudan olmadığını bilerek yakalar.

Nick Saban

Nick Saban

Cameron Diaz

Cameron Diaz, sektördeki en cana yakın kişi olarak bilinmiyor. Hayranlarla olan etkileşimlerinize gelince, bize sorarsanız bu çok açık. Hayranlarını, İmza Toplayıcı’nın onu imza isteyen en kötü ünlü olarak adlandırdığı noktaya kadar görmezden gelme alışkanlığı var. Raporlara göre, imza imzalamanın neden zaman kaybı olduğunu açıklayacak. Şimdi biliyorsun, onunla bir gün karşılaşırsan, kaba bir yanıt almak istemiyorsan imza alma.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Reklam