Najbardziej szokujące przypadki przybrania na wadze wśród gwiazd Hollywood – zdjęcia przed i po

Opublikowano 06/22/2020
Reklama

Przytyć lub schudnąć – o tym nieustannie myśli każdy z nas. W końcu w naszym kanonie piękna waga może budować lub rujnować ludzkie poczucie własnej wartości. Każdy może przytyć kilka kilogramów. Jednak w przypadku gwiazd można się z nimi uporać na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy listę sławnych ludzi, którzy kiedyś przytyli, niezależnie od tego, czy na potrzeby roli, z powodu ciąży lub pochłaniania zbyt wielu słodyczy w czasie urlopu, i opisujemy, w jaki sposób próbowali pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Russell Crowe – 30 kg

To dziwne uczucie patrzeć na aktorów cenionych za ich walory fizyczne, którzy zaniedbali swoje ciało. Jednak nie w tym przypadku. Mówi się, że Russell Crowe musiał przytyć około 30 kilogramów, aby móc wcielić się w swoją postać w miniserialu telewizyjnym Na cały głos, który zobaczymy na antenie w 2019 roku. Choć krążą plotki, że przyjaciele i rodzina aktora martwią się o jego zdrowie, zwłaszcza po rozwodzie z Danielle Spencer w 2018 roku, każdy jest ciekaw, jak Russell pozbędzie się dodatkowych kilogramów, których ostatnio nabrał.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 13.38.07

Russel Crowe

Reklama

Matt Damon – 15 kg

Innym słynnym aktorem, który przytył na potrzeby filmu, był Matt Damon. Przygotowując się do roli w filmie Intrygant, zinterpretował pojęcie sześciopak nieco zbyt dosłownie. Aktor musiał przytyć ponad 15 kilogramów, jednak po nagraniu filmu szybko powrócił do poprzedniej wagi dzięki sprawdzonemu programowi treningowemu. Damon twierdził, że jadł praktycznie wszystko, co wpadło mu w ręce, ale gdy tylko wrócił na siłownię, kilogramy same zniknęły. Wkrótce znów zobaczymy go na dużym ekranie u boku Christiana Bale’a w roli Carrola Shelby w filmie Le Mans ’66.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 13.41.42

Matt Damon

Reklama

Robert De Niro – 30 kg

Bez wątpienia Robert De Niro należy do najbardziej kultowych aktorów Hollywood. Choć film Wściekły Byk powstał w latach 80., De Niro na potrzeby swojej roli musiał przejść nieprawdopodobną metamorfozę. Najpierw był zobowiązany do wypracowania formy, aby wcielić się w zawodowego boksera, po czym przybrania na wadze ponad 30 kilogramów dla zobrazowania starszej wersji tej samej postaci. Od tamtego czasu De Niro ma trudności z utrzymaniem stabilnej wagi. Jednak mimo to z niecierpliwością czekamy na jego rolę w filmie Joker, który ma się pojawić w październiku 2019 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 13.46.47

Robert De Niro

Reklama

Christian Bale – 20 kg

Transformacje, jakie przechodzą aktorzy na potrzeby konkretnej roli, są nieprawdopodobne. W 2018 roku Christian Bale zobowiązał się przytyć ponad dwadzieścia kilogramów, rozjaśnić brwi i zgolić głowę na potrzeby roli w filmie Vice. Zarówno dla niego, jak i jego fanów była to całkowita przemiana, zwłaszcza po tym, jakie wrażenie robiła jego sylwetka, gdy wcielił się w postać Batmana w filmach Batman – Początek i Mroczny rycerz. Aktor powrócił jednak do zdrowej diety i obecnie będziemy mogli go oglądać w roli Kena Milesa w filmie Le Mans ’66.

Zrzut Ekranu 2020 06 13 O 13.17.02

Christian Bale

Reklama

Steven Seagal – 35 kg

Z biegiem lat Steven Seagal zyskał reputację twardziela dzięki znajomości sztuk walki i rolom w filmach akcji, takich jak Na zabójczej ziemi, Nico – Ponad prawem i Liberator. Jednak wydaje się, że życie małżeńskie służy mu nieco za bardzo, ponieważ w ciągu minionych 10 lat aktor przytył aż 35 kilogramów. Naturalnie można by się spodziewać, że Seagal wciąż często zagląda do siłowni. W ciągu ostatnich lat aktorowi postawiono liczne zarzuty o stosowanie przemocy i obecnie toczy się w tej sprawie dochodzenie. Tak czy inaczej do tej pory aktor grywa w filmach, a jego najnowszy projekt z 2019 roku nosi tytuł Naczelny dowódca.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 13.52.13

Steven Seagal

Reklama

Vince Vaughn – 40 kg

Vince Vaughn jest aktywny zawodowo od ponad trzydziestu lat. Można pokusić się o stwierdzenie, że do jego najważniejszych filmów należą Sztuka zrywania, gdzie zagrał u boku Jennifer Aniston, Polowanie na druhny oraz Raj dla par. Vince jest znany z ponadprzeciętnego wzrostu. Jednak aktor po czterdziestce zaczął przybierać na wadze i w pewnym momencie przekroczył nawet 100 kilogramów! To nie powstrzymało go przed przyjmowaniem nowych ról ani żartowaniem na ten temat. Oprócz aktorstwa Vince zajął się również produkcją. Do jego najnowszych projektów należy serial Nie ma jak w rodzinie oraz film Na ringu z rodziną z 2019 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 13.54.06

Vince Vaughn

Reklama

Brendan Fraser – 15 kg

Obecnie 50-letni Brendan Fraser przebył bardzo długą drogę od czasu George’a prosto z drzewa – zarówno zawodową, jak i wizerunkową. Szczerze mówiąc, od czasów, gdy działo się wiele, minęło ponad dwadzieścia lat. Brendan ma w swoim aktorskim portfolio takie hity kinowe, jak trylogia Mumia, Jaskiniowiec z Kalifornii, Zakręcony, Podróż do wnętrza Ziemi, Atramentowe serce i Miasto gniewu. Aktor wystąpił również w wielu serialach telewizyjnych, takich jak Trust i Trzy dni Kondora. Wśród jego najnowszych projektów można wymienić serial telewizyjny Doom Patrol, który pojawił się na antenie w lutym 2019 roku, oraz film The Poison Rose.

Zrzut Ekranu 2020 06 13 O 13.21.30

Brendan Fraser

Reklama

Val Kilmer – 35 kg

W ciągu minionej dekady wiele dyskutowano na temat sylwetki Vala Kilmera, znanego z filmów Top Gun i Batman Forever. Bądźmy szczerzy, od wygranej walki z rakiem gardła aktor wiele przeszedł. Wielu ludzi uważa, że przytył tak bardzo, iż przestał być rozpoznawalny. Ostatnio Kilmer zrzucił dodatkowe kilogramy. Choć przez ostatnie lata unikał blasku fleszy, obecnie szykuje się do powrotu w roli Icemana w filmie Top Gun: Maverick, który ma się pojawić na ekranach w 2020 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 13 O 13.23.08

Val Kilmer

Reklama

Ryan Gosling

Można przypuszczać, że dla Ryana Goslinga ta historia nie była szczególnie zabawna. W 2009 roku aktor został zaangażowany do roli w filmie Nostalgia anioła. Postanowił przygotować się do roli i przytył około 25 kilogramów, wyobrażając sobie, że jego postać powinna mieć nadwagę. Okazało się, że z tego powodu został później wykluczony z obsady. Naturalnie Gosling szybko pozbył się dodatkowych kilogramów i szybko powrócił do dawnej formy. Mimo utraty tamtej roli Gosling stworzył wiele świetnych kreacji aktorskich, na przykład w filmie Pierwszy człowiek z 2018 roku, w którym wcielił się w Neila Armstronga.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.01.51

Ryan Gosling

Reklama

Mark Hamill – 25 kg

Najbardziej znana rola Marka Hamilla to postać Luke’a Skywalkera z sagi Gwiezdne wojny. Jednak przed nakręceniem nowej wersji filmów w 2015 roku Hamill był przede wszystkim aktorem dubbingowym. Można powiedzieć, że mógł w ten sposób dodatkowo zarobić… kilka kilogramów. Dwa lata przed nakręceniem filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy Mark przeszedł na dietę, aby wrócić do formy i móc wcielić się w postać Luke’a. Obecnie pracuje nad filmem Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, który ma się pojawić na ekranach w grudniu 2019 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.03.57

Mark Hamill

Reklama

Jared Leto – 33 kg

Wiele lat przed tym, jak Leto zwrócił uwagę publiczności drastyczną utratą wagi na potrzeby roli w filmie Witaj w klubie w 2013 roku, aktor wystąpił w filmie pod tytułem Rozdział 27 opowiadającym o człowieku, który zabił Johna Lennona. Musiał wówczas przytyć do roli ponad 30 kilogramów. Jedno jest pewne, Jared podchodzi do aktorstwa z ogromną determinacją i poświęceniem. Poddał swoje ciało licznym transformacjom, jednak zawsze działo się to pod okiem lekarzy, którzy monitorowali stan jego zdrowia. Obecnie Leto uczestniczy w zdjęciach do filmu Morbius, który ma się pojawić na ekranach w 2020 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.04.54

Jared Leto

Reklama

Oprah Winfrey – 33 kg

Potentatka branży medialnej, Oprah Winfrey, jest jedną z tych osób, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie jest tajemnicą, że w trakcie swojej długoletniej kariery Oprah toczyła ciężką walkę o utrzymanie zdrowej sylwetki. Prezenterka nieustannie na przemian chudła i tyła, a jej największa zmiana wagi sięgnęła 33 kilogramów. Odkąd zaprzestano nadawania jej talk show, Oprah została gospodarzem show Oprah: Where are they now?, a w 2018 roku rozpoczęła współpracę z Apple TV+. Sukces, jaki odniosła, zapewnił jej miejsce wśród najbogatszych Afroamerykanów oraz największych czarnoskórych filantropów w historii Stanów Zjednoczonych.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.07.10

Oprah Winfrey

Reklama

Alec Baldwin – 12 kg

Gdy Alec Baldwin poznał swoją drugą żonę, Hilarię Thomas, jego nawyki żywieniowe były tragiczne i zaczynały go dotykać problemy zdrowotne. Przytył ponad 12 kilogramów. Hilaria w swojej książce zatytułowanej The Living Clearly Method (Życie metodyczne) opowiada o tym, jak pomogła mu wyeliminować złe przyzwyczajenia. Alec zdołał zmienić swoje życie na lepsze i od tamtej pory doczekali się już czwórki dzieci. Ponadto kariera Baldwina nie zwalnia tempa, a do jego najnowszych projektów z 2019 roku należą film dokumentalny Framing John DeLorean oraz filmy Imprezowi rodzice i Before You Know It.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.08.57

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 14.08.57

Reklama

Janet Jackson – 35 kg

Janet Jackson będąc w ciąży z synem Eissem Al Mana, przytyła około 35 kilogramów. Choć przybieranie na wadze w czasie ciąży nie jest niczym zaskakującym, artystka zaskoczyła wszystkich, szybko powracając do dawnej sylwetki dzięki zdrowym dietom oraz intensywnemu planowi treningowemu obejmującemu dużą liczbę ćwiczeń z podnoszeniem ciężarów. W kwietniu 2019 roku Janet zakończyła trasę State of the World Tour, na którą składało się 79 występów w Stanach Zjednoczonych oraz Azji, i rozpoczęła swoją pierwszą rezydenturę w Las Vegas, dając koncerty zatytułowane Janet Jackson: Metamorphosis.

Zrzut Ekranu 2020 06 13 O 13.31.26

Janet Jackson

Reklama

Kirstie Alley – 50 kg

Problemy Kirstie Alley z wagą od wielu lat były tematem licznych dyskusji. Najwięcej kilogramów udało jej się zrzucić w 2011 roku, gdy według doniesień straciła około 50 kilogramów dzięki przejściu na dietę Organic Liaison. Jednak to nie był jedyny epizod utraty kilogramów w jej karierze, ponieważ aktorka rozpoczęła starania jeszcze w 2004 roku. Ostatecznie Kirstie stwierdziła wielokrotnie, że po prostu chce czuć się dobrze, a zrzucenie kilogramów i szczupła sylwetka niekoniecznie oznaczają szczęście. Po raz ostatni mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2018 roku w 22. edycji programu Celebrity Big Brother.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.38.13

Kirstie Alley

Reklama

Rob Kardashian – 25 kg

Na pewnym etapie swojego życia Rob Kardashian zaczął przybierać na wadze. W trakcie przelotnego związku z Blac Chyna zdołał z pomocą partnerki zrzucić około 25 kilogramów i obecnie próbuje utrzymać ten wynik. Od ich rozstania Rob raczej się nie wychyla i za wszelką cenę unika wystąpień publicznych. Jednak ostatnio pojawił się w programie Z kamerą u Kardashianów, aby uczcić drugie urodziny Dream, córki będącej owocem jego związku z Blac. Choć początkowo rodzicie mieli problemy z ustaleniem opieki nad dziewczynką, teraz z powodzeniem dzielą się obowiązkami.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.40.11

Rob Kardashian

Reklama

Jordin Sparks – 25 kg

Jordin Sparks miała zaledwie 17 lat, gdy została laureatką 6. edycji programu American Idol. Od tamtej pory zyskała wielu fanów. Po swoim sukcesie Jordin zaczęła stopniowo przybierać na wadze, jednak ćwiczenia i przejście na dietę pozwoliły jej pozbyć się ponad 25 kilogramów. W 2017 roku piosenkarka poślubiła Dana Isaiaha, a rok później para doczekała się pierwszego syna. Jordin intensywnie pracuje nad własnym serialem internetowym Heart of Batter with Jordin Sparks oraz reality show zatytułowanym Jordin Sparks: A Baby Story.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.41.29

Jordin Sparks

Reklama

Kevin Federline – 25 kg

Kevin Federline jest ojcem synów Britney Spears. W przeszłości był on zawodowym tancerzem i raperem. Jednak po trudnym rozwodzie z piosenkarką zaczął przybierać na wadze. W 2010 roku wziął udział w telewizyjnym reality show zatytułowanym Celebrity Fit Club, w trakcie którego udało mu się zrzucić około 25 kilogramów. Kevin toczył z Britney szeroko komentowaną publicznie batalię o opiekę nad dziećmi. Obecnie, zważywszy na fakt, że Britney skupia się na poprawie swojego stanu psychicznego, źródła podają, że Kevin nie pozwala byłej żonie spędzać więcej czasu z ich dwoma synami, Seanem i Jaydenem Jamesem.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.43.43

Kevin Federline

Reklama

Renee Zellweger – 10 kg

Zapewne kojarzycie Renee Zellweger z filmów Bridget Jones, jednak być może nie wiedzieliście, że wcielenie się w tytułową bohaterkę wymagało od aktorki przybrania ponad 10 kilogramów. Po pierwszym filmie z miejsca zrzuciła dodatkowe kilogramy, aby zaprezentować szczuplejszą sylwetkę w filmie Chicago. Krążą plotki, że w trakcie odchudzania Renee próbowała nawet między innymi diety Atkinsa. Aktorka do dzisiaj pozostaje czynna zawodowo, a obecnie pracuje nad filmem Judy oraz serialem telewizyjnym What/If, które mają się ukazać w 2019 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.44.56

Renee Zellweger

Reklama

Christina Aguilera – 25 kg

Nie da się ukryć, że każda piosenka, jaką zaśpiewa Christina Aguilera, staje się hitem. Jej debiutancki album zatytułowany Christina Aguilera ukazał się w 1999 roku i od tego czasu piosenkarka stała się jedną z najlepiej sprzedających się artystów w Stanach Zjednoczonych. Christina wielokrotnie otwarcie mówiła o swoich problemach z ciałem. Także wówczas, gdy przybrała na wadze. Stopniowo dzięki zdrowej diecie oraz ćwiczeniom udało jej się zrzucić niemal 25 kilogramów. Jej najnowszy album Liberation ukazał się w 2018 roku. Artystka ogłosiła, że po zakończeniu trasy The X Tour po Stanach Zjednoczonych rozpocznie tournée po Europie.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.46.11

Christina Aguileran

Reklama

Hilary Duff – 10 kg

Hilary Duff należy do tych gwiazd, które stale znajdują się w ogniu krytyki ze względu na swoją wagę. Aktorka zyskała sławę rolą nastolatki w serialu Lizzie McGuire i od tamtej pory jej kariera rozwija się bardzo pomyślnie. Po urodzeniu syna swojego byłego męża, Mike’a Comrie, Hilary nieco przytyła. Później zrzuciła zbędne kilogramy. Te jednak wróciły do niej w trakcie ciąży z córką, której ojcem jest obecny partner Hilary, Matthew Koma. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że w swoim ciele czuje się świetnie, niezależnie od tego, co wskazuje waga. Obecnie Duff pełni rolę producenta i członka obsady filmu Sharon Tate.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.50.10

Hilary Duff

Reklama

Jennifer Love Hewitt – 10 kg

Jennifer Love Hewitt spędziła przed kamerą prawie całe życie. Swoją pierwszą większą rolę zagrała w serialu Disneya Kids Incorporated, którego emisję rozpoczęto w 1989 roku. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w filmie Koszmar minionego lata, a następnie w jego sequelu. Po raz pierwszy aktorka przytyła w 2007 roku, ale szybko udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Te powróciły dopiero w 2012 roku w trakcie pierwszej ciąży. Ostatnio Jennifer wciela się w rolę Maddie Kendal w serialu telewizyjnym 9-1-1.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.54.13

Jennifer Love Hewitt

Reklama

Jessica Simpson – 30 kg

Gdy w 1999 roku ukazał się pierwszy album Jessiki Simpson zatytułowany Sweet Kisses, artystka ujęła publiczność swoim wizerunkiem oraz talentem. W 2014 roku poślubiła Erica Johnsona. Przybieranie na wadze w czasie ciąży nie należy do rzadkości, jednak wielu uważa, że będąc w ciąży z drugim dzieckiem, Jessica przesadziła. Po porodzie artystka uzmysłowiła sobie, że nie czuje się już komfortowo w swoim ciele, przeszła na zdrowszą dietę i zaczęła ćwiczyć. Dziś Jessica z dumą prezentuje ciało pozbawione nadmiaru kilogramów i niedawno, 19 marca 2019 roku, została matką po raz trzeci.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 15.56.27

Jessica Simpson

Reklama

Tyra Banks – 15 kg

Bycie światowej sławy modelką oznacza przymus wyjątkowego dbania o swoje ciało. Dzięki ogromnym nakładom ciężkiej pracy Tyra Banks zdołała osiągnąć sukces w branży. W latach 90. została również pierwszą Afroamerykanką, jaka kiedykolwiek pojawiła się na okładce magazynu Sports Illustrated Swimsuit Issue. W maju 2019 roku 45-letnia Tyra odtworzyła swoje kultowe zdjęcie z okładki po 23 latach. Z perspektywy czasu jednym z jej największych sukcesów w show-biznesie było stworzenie i wyprodukowanie show America’s Nastepna strona Top Model, w którym wystąpiła również w roli gospodarza. Tyra, która przybrała nieco na wadze, zdołała zgubić około 15 kilogramów, co miało jej pomóc dojść do formy po urazie kostki w 2017 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.22.33

Tyra Banks

Reklama

James Arthur – 15 kg

Przed pojawieniem się na scenie programu X Factor w 2012 roku James Arthur żywił się wyłącznie odpadkami. Zatem widząc darmowe jedzenie na planie show, nie mógł się powstrzymać i zgarniał tyle, ile tylko mógł. Przybrał kolejne 15 kilogramów, gdy rozpoczął swoją trasę po Ameryce w 2017 roku. Obecnie wykonawca przeboju You’re Nobody ’til Somebody Loves You przeszedł na dietę wegańską, a powstrzymanie się od spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego pomogło mu pozbyć się brzuszka. Oprócz zdrowej diety Arthur dba również o właściwe nawodnienie organizmu. Fani, którzy będą mieli okazję zobaczyć go w ramach trasy Up Close and Personal Tour w 2019 roku, z pewnością zachwycą się jego zdrowym wyglądem.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.24.05

James Arthur

Reklama

Natalie Cassidy – 21 kg

Wszyscy wydają się mocno zaskoczeni tym, jak Natalie Cassidy po zrzuceniu 21 kilogramów udało się zamienić rozmiar 44 na 36. Gwiazda serialu EastEnders, która blisko 20 lat temu wcieliła się w postać Soni Fowler o kusząco zaokrąglonych kształtach, schudła dzięki regularnym treningom przygotowującym do Londyńskiego Maratonu 2019. Natalie po opuszczeniu serialu i pozostawieniu swojej ponętnej postaci za sobą w 2008 roku schudła do co najmniej 56 kilogramów. Jednak po urodzeniu dziecka w 2010 roku większość kilogramów do niej wróciła. Cieszymy się, że aktorka znalazła motywację do zrzucenia nadwagi i tym razem poprzez bieganie.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.25.19

Natalie Cassidy

Reklama

Chantelle Houghton – 42 kg

Po burzliwym rozwodzie z Prestonem, którego poznała w domu Wielkiego Brata w telewizyjnym reality show Celebrity Big Brother, w 2007 roku Chantelle Houghton leczyła złamane serce jedzeniem. W 2011 roku związała się z innym mężczyzną. Tym razem był to zawodnik MMA, Alex Reid. Zwyciężczyni 4. edycji programu Celebrity Big Brother zaszła w ciążę z ich córką. Niestety romans tej dwójki zakończył się kilka miesięcy po narodzinach dziecka. To rozstanie wywołało u Chantelle dodatkowe problemy z wagą. Od czasu, gdy zyskała sławę w 2006 roku, gwiazda toczy publiczną walkę ze zbędnymi kilogramami, stosując drakońskie diety oraz sięgając po inne metody.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.26.19

Chantelle Houghton

Reklama

Amy Adams – 8 kg

W Hollywood można znaleźć wiele zbłąkanych dusz, a jedną z nich była Amy Adams – przynajmniej wtedy, gdy oglądaliśmy ją w roli księżniczki z bajki w filmie Zaczarowana. Ta nominowana do Oscara aktorka bardzo niechętnie przyjęła wyzwanie związane z jej wystąpieniem w filmie Fighter – miała przytyć i wykreować się na laskę, która lubi sobie wypić piwko. Choć po zakończeniu projektu udało jej się zrzucić nadwagę, musiała ponownie przytyć do innej roli. Aby wcielić się w postać Lynne Cheney w filmie Vice, aktorka musiała przytyć 6–8 kilogramów. Nominacja do Złotego Globu, jaką otrzymała za tę rolę, z pewnością zrekompensowała każdy nadmiarowy kilogram.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.28.00

Amy Adams

Reklama

Michelle Williams – 8 kg

Kiedy pierwszy raz mieliśmy okazję oglądać Michelle Williams w roli drobniutkiej Jen Lindley w serialu Jezioro marzeń, nie przeszło nam nawet przez myśl, że pewnego dnia ta aktorka wcieli się w legendę Hollywood z lat 50., jaką była Marilyn Monroe. Jednak gdy aktorka zaczęła przybierać na wadze, aby nabrać seksownych kształtów tak charakterystycznych dla Monroe, wszystko zaczęło się składać w piękny obrazek. Na rok przed pojawieniem się na ekranie filmu Mój tydzień z Marilyn mogliśmy oglądać 38-letnią Williams w filmie Blue Valentine. Już w trakcie kręcenia tego filmu aktorka zaczęła zajadać się lodami i innymi smakołykami. Na szczęście obydwie role wymagały od Michelle przyjmowania jak największej liczby kalorii.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.29.30

Michelle Williams

Reklama

Kerry Katona – liczba przybranych kilogramów nieznana

Jak na kogoś, kto próbował każdej diety i każdego programu treningowego, jaki można znaleźć w książkach, Kerry Katona doskonale wie, jak trudno jest zrzucić dodatkowe kilogramy. Była członkini grupy muzycznej Atomic Kitten poddała się nawet operacji plastycznej, która miała jej pomóc pozbyć się części wagi. Jednak później wszystkie stracone kilogramy powróciły do gwiazdy wraz z jej starymi nawykami żywieniowymi. Kerry, która kiedyś wydała płytę DVD z ćwiczeniami, twierdzi, że obecnie jest szczęśliwa, mimo niedawnego przybrania na wadze. Gwiazdę będącą matką pięciorga dzieci sfotografowano nawet topless na greckich wyspach Mykonos, jak bez zażenowania prezentuje swoje boczki.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.30.41

Kerry Katona

Reklama

Charlize Theron – 25 kg

Trudno nie podziwiać zdolności aktorskich Charlize Theron, zwłaszcza gdy idzie na całość, aby jak najlepiej wykreować każdą postać, w którą się wciela. Któregoś razu ta zdobywczyni Oscara zdecydowała się na transformację pozwalającą jej zagrać prawdziwą seryjną morderczynię! Teraz robi to ponownie. Aby wypaść przekonująco w filmie Tully z 2018 roku, Charlize przyznała na antenie show Ellen, że musiała przytyć zawrotne 25 kilogramów. Jadła wszystkie tuczące potrawy, jakie przychodziły jej do głowy, ale przede wszystkim postawiła na frytki. A to wszystko dla wcielenia się w rolę wyczerpanej matki trójki dzieciaków, która zaprzyjaźnia się z nową opiekunką.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.32.03

Charlize Theron

Reklama

Shia LaBeouf – 20 kg

Choć zagrał jedną z głównych ról w trzech częściach serii Transformers, Shia LaBeouf nie zabłysnął na scenie aktorskiej jako mięśniak z filmów akcji. Więc gdy przyszło mu zagrać brata Toma Hardy’ego w filmie Gangster w jak najbardziej przekonujący sposób, pierwsze co zrobił, to przybrał na wadze. Tom Hardy to kawał chłopa i nie było szans, aby LaBeouf mógł zagrać jego brata, pozostając przy swojej posturze. Objadając się bez przerwy, aktor przytył 20 kilogramów. I szczerze mówiąc, ten cały cholesterol fatalnie wpłynął na jego samopoczucie.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.33.02

Shia LaBeouf

Reklama

Lauren Goodger – 5 kg

W przeciwieństwie do wielu gwiazd Hollywood, które przybierają na wadze na potrzeby swoich ról, są też takie jak Lauren Goodger wyglądające zwyczajnie, jak każdy z nas. Była gwiazda serialu The Only Way Is Essex zawsze toczyła walkę o utrzymanie zdrowej sylwetki. Zrzuciła część kilogramów po tym, jak poczuła się zawstydzona, widząc w magazynach swoje mało korzystne zdjęcia w różowym kostiumie kąpielowym. W niektórych publikacjach nazywaną ją nawet wielorybem na plaży. Jednak po chwilowej poprawie formy dzięki płytom DVD z ćwiczeniami Lauren z powrotem przytyła 5 kilogramów. Obecnie z miłośniczki diet cierpiącej na efekt jojo przekształciła się w ambasadorkę suplementów odchudzających na Instagramie.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.34.26

Lauren Goodger

Reklama

Hilary Swank – 9 kg

Hilary Swank może poszczycić się jedną z najlepiej wyrzeźbionych sylwetek w Hollywood. Nic dziwnego, że aktorka jest zadeklarowaną miłośniczką siłowni. Gdy musiała przybrać na wadze na potrzeby roli zawodniczki boksu w filmie Za wszelką cenę, zrobiła to bez wahania. W przeciwieństwie do innych gwiazd, które mogły zajadać się czymkolwiek, co wpadnie im w ręce, Hilary musiała ograniczyć się do shake’ów proteinowych, białek z jajek oraz sushi. To dlatego, że aktorka musiała zwiększyć muskulaturę, a nie ilość tkanki tłuszczowej. Swank szybko skoczyła z 55 do 65 kilogramów i każdy dodatkowy kilogram zwrócił jej się z nawiązką, ponieważ zdobyła Oscara za rolę w tym filmie.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.35.31

Hilary Swank

Reklama

Fergie – 8 kg

Gdy Fergie zadebiutowała w niemieckiej grupie The Black Eyed Peas, z którą zdobyła nagrodę Grammy, stała się znana z prezentowania nienagannego sześciopaku. Jednak aktorka na potrzeby swojej pierwszej roli na dużym ekranie w musicalu Dziewięć, gdzie zagrała u boku Penelope Cruz, musiała nabrać nieco krągłości. Do tego filmu, który ukazał się w 2009 roku, zarówno ona, jak i Penelope musiały przytyć po 8 kilogramów, jedząc słone i tłuste potrawy. Po zakończeniu zdjęć Fergie nie była nawet w stanie wcisnąć się w swoje dżinsowe rurki! Co gorsza, dodatkowe kilogramy wcale nie chciały zniknąć domowymi sposobami. Wówczas Fergie zatrudniła swojego ówczesnego męża, Josha Duhamela, w charakterze trenera personalnego.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.36.31

Fergie

Reklama

Claire Richards – 42 kg

Gdy w latach 90. Claire Richards koncertowała z grupą muzyczną Steps, była drobną kobietą noszącą rozmiar 36. Prawdopodobnie w formie utrzymywały ją występy na scenie, ponieważ po tym epizodzie w swoim życiu zaczęła przybierać na wadze. Wchodząc do domu Wielkiego Brata w 11. edycji show Celebrity Big Brother wraz z Ryanem Clarkiem w 2013 roku, zdecydowanie ważyła więcej niż wcześniej. Narodziny dwójki dzieci z pewnością przyczyniły się do tego, że w pewnej chwili jej waga wskazywała 105 kilogramów. Członkini panelu w programie ex-Loose Women zrzuciła około 39 kilogramów dzięki diecie opartej na spożywaniu kontrolowanych porcji.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.38.51

Claire Richards

Reklama

Mindy Kaling – 13 kg

Mindy Kaling ma zaledwie 164 cm wzrostu, a niskim osobom trudniej utrzymać szczupłą sylwetkę. Niektórzy z nas przekonują się o tym na własnej skórze. Gwiazda serialu Biuro zawdzięcza dodatkowe kilogramy między innymi dwóm ciążom. Każda kobieta, która nosiła w brzuchu maleństwo przez dziewięć miesięcy, wie, że to normalne. Obecnie Mindy z zamiłowaniem ćwiczy i dzieli swój czas między zajęcia SoulCycle a cotygodniową jogę. Aktorka znana między innymi z filmu Ocean’s 8 twierdzi, że joga idzie jej kiepsko mimo jej hinduskiego pochodzenia. Jednak dzięki niej wróciła do korzeni.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.39.55

Mindy Kaling

Reklama

Pink – 17 kg

Wielu fanów Pink kocha ją nie tylko za jej muzykę, ale także za silną osobowość i buntownicze nastawienie. Wykonawczyni i autorka tekstu do utworu Try nigdy nie bała się otwarcie wyrażać swojego zdania. Gdy ludzie zaczęli komentować dodatkowe kilogramy, które stały się zauważalne, artystka przyznała im rację bez zażenowania. W ciągu ostatnich lat Pink przybrała na wadze nie tylko wskutek dwóch ciąż, ale także w wyniku jej zamiłowania do gotowania. Po urodzeniu drugiego dziecka wykonawczyni przeboju Just Like a Pill zaczęła ponownie uczęszczać na siłownię, aby zrzucić dodatkowe 17 kilogramów i powrócić do swojej zwyczajowej wagi 62 kilogramów.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.41.16

Pink

Reklama

Jon Favreau – liczba przybranych kilogramów nieznana

Jon Favreau jest wziętym scenarzystą, reżyserem i producentem. W swoim portfolio ma nawet sporo dobrych ról. Jednak jeśli chodzi o jego sylwetkę, to dobrze odzwierciedla ją postać, w jaką wcielił się w filmie Rudy z 1993 roku – facet wagi ciężkiej. Zamiłowanie gwiazdora filmu Szef do jedzenia doprowadziło do tego, że nabrał on ciała. Favreau zrzucił kilka kilogramów do roli w filmie Swingers z 1996 roku, ale później ponownie przybrał na wadze. Obecnie, w wieku 52 lat, gwiazdor, który na stałe wpisał się w Marvel Cinematic Universe, nie wydaje się ograniczony dodatkowymi kilogramami. Nam również one nie przeszkadzają, póki aktor jest zdrowy.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.44.33

Jon Favreau

Reklama

Matthew Perry – 20 kg

Jeśli tak jak my zaliczasz się do fanów serialu Przyjaciele, zapewne trudno będzie Ci się pogodzić z tym, co stało się z Matthew Perrym, odkąd minęły jego dni świetności w serialu NBC. Oprócz wahań wagi, które niemal uniemożliwiają rozpoznanie aktora, w przeszłości zmagał się on również z uzależnieniem od narkotyków. 49-letni Perry w 2018 roku przeszedł operację przewodu pokarmowego, a ostatnio został wyrzucony z terapii. To sprawiło, że pozostali członkowie obsady Przyjaciół zaczęli się martwić o aktora i zależy im na jego powrocie do formy. Jego problemy rozpoczęły się w 1997 roku od wypadku na nartach, po którym przez długi czas był w ciężkim stanie i przyjmował środki przeciwbólowe.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.45.59

Matthew Perry

Reklama

Chaz Bono – liczba przybranych kilogramów nieznana

Na wypadek gdybyście nie wiedzieli, ikona muzyki Cher ma transseksualnego syna Chaza Bono, który zajmuje się aktorstwem, pisarstwem i tworzeniem muzyki. 50-letni Chaz ma problem z wagą, ponieważ od zawsze był typem osoby przechodzącej na dietę tylko po to, by później zmagać się z efektem jojo. W pewnym momencie osiągnął wagę 172 kilogramów! Chaz znacznie schudł tylko po to, aby znów przytyć do niemal 150 kilogramów. Jeśli nic z tym nie zrobi, nadwaga może u niego doprowadzić do zawału serca, jak twierdzi dr Stuart Fischer, specjalista od odchudzania i autor książki The Park Avenue Diet (Dieta Park Avenue).

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.47.38

Chaz Bono

Reklama

Carnie Wilson – 75 kg

Carnie Wilson od zawsze zmagała się z otyłością. W szczytowym okresie jej występów z grupą Wilson Phillips Carnie ważyła niemal 150 kilogramów. W 1999 roku poddała się zabiegowi wszczepienia bajpasu żołądka, dzięki któremu zamieniła rozmiar 70 na 38. Straciła 75 kilogramów, które po kilku latach powróciły w całości. W 2012 roku artystka przeszła zabieg założenia opaski żołądkowej polegający na opasaniu żołądka paskiem silikonowym, aby skurczyć go do rozmiaru piłeczki golfowej. Dzięki temu Carnie schudła ponad 50 kilogramów. W styczniu 2019 roku poddała się kolejnemu zabiegowi wszczepienia bajpasu żołądka i schudła kolejne 20 kilogramów.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.49.13

Carnie Wilson

Reklama

George Clooney – 17 kg

Choć rola w filmie Syriana przyniosła Clooneyowi nominację do Oscara, odcisnęła również piętno na jego ciele. Na diecie makaronowej Clooney przytył około 17 kilogramów. Nieprzyzwyczajony do dodatkowego ciężaru aktor w trakcie zdjęć nabawił się urazu pleców. Wskutek tego wypadku gwiazdor filmu W chmurach pozostawał przykuty do łóżka przez cały miesiąc. Dodatkowo wpadł w depresję, nie mogąc ćwiczyć. Po zakończeniu pracy nad filmem laureat nagrody AFI za całokształt ku swojej radości szybko pozbył się nadwagi.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.50.50

George Clooney

Reklama

Valerie Bertinelli – 20 kg

Swoją karierę aktorską Bertinelli rozpoczęła od sitcomu One Day at a Time, który stał się prawdziwym hitem, a następnie zagrała w serialu Dotyk anioła. Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku zaczęła przybierać na wadze, po czym zrzuciła około 20 kilogramów, stając się twarzą programu dietetycznego Jenny Craig. Od tamtej pory część kilogramów powróciła, a aktorka otwarcie mówi o tym, że jest dumna ze swojego ciała oraz z samej siebie. Od 2015 roku Valerie jest gospodarzem własnego programu kulinarnego Valerie’s Home Cooking oraz konkursu cukierniczego o nazwie Kids Baking Championship.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.52.41

Valerie Bertinelli

Reklama

Keely Shaye Smith – 45 kg

Keely Shaye Smith i Pierce Brosnan to jedna z najbardziej uroczych par Hollywood. Są małżeństwem od 2001 roku i mają dwóch synów. Keely zaczynała swoją karierę jako modelka i dziennikarka. Z czasem wyraźnie przybrała na wadze, zwłaszcza po dwóch porodach. Jednak dodatkowe kilogramy nie wpłynęły na jej związek z Pierce’em, który przy każdej okazji stara się dać wyraz swojej miłości i wdzięczności dla Keely. Zarówno ona, jak i Brosnan otwarcie wyrażają swoje stanowisko na temat zanieczyszczenia środowiska. W 2018 roku Pierce opublikował nawet film dokumentalny pod tytułem Poisoning Paradise, który opowiada o toksycznym środowisku rolniczym na wyspie Kauai.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.54.03

Keely Shaye Smith

Reklama

Mariah Carey – 15 kg

Mariah Carey, która przybrała na wadze ponad 15 kilogramów, w 2017 roku zdecydowała się poddać zabiegowi odchudzającemu. Najprawdopodobniej wszystko się powiodło, ponieważ artystka wygląda tak, jakby nigdy nic się nie zmieniło. Ostatnio Mariah wydała swój piętnasty album studyjny zatytułowany Caution. Znajduje się na niej singiel With You, który plasuje się na szczycie listy niewakacyjnych przebojów. Dotychczas album odniósł wielki sukces w notowaniach. Obecnie Mariah jest w trakcie rozpoczętej w lutym 2019 roku trasy Caution World Tour po Ameryce Północnej i Europie, która ma potrwać do końca sierpnia tego roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 16.57.38

Mariah Carey

Reklama

Britney Spears – 15 kg

Britney Spears, nazywana księżniczką popu, była u szczytu swojej popularności końcem lat 90. Szczerze mówiąc, wielu uważa, że paparazzi, którzy nie odstępowali jej na krok, wielokrotnie doprowadzali ją do szału. Jednak od czasu wydania albumu …Baby One More Time artystka podbijała serca publiczności swoją aparycją i umiejętnościami scenicznymi. Nie jest tajemnicą, że z czasem Britney zaczęła mieć problemy z utrzymaniem sylwetki właściwej ikonie muzyki pop. Po swoim powrocie w 2014 roku przytyła około 15 kilogramów! Britney ma obecnie dwoje dzieci i od stycznia 2019 roku nie występuje, gdyż postanowiła skupić się na swoim zdrowiu psychicznym.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 17.02.28

Britney Spears

Reklama

Kelly Clarkson – 20 kg

W 2002 roku Kelly Clarkson została laureatką programu American Idol i od tamtej pory jej kariera nabrała tempa. Jednak w 2009 roku piosenkarka zaczęła przybierać na wadze, za co zebrała wiele negatywnych uwag. Niemniej Kelly dobrze czuje się w swoim ciele. Choć media starały się wpędzić ją w załamanie, artystka nie poddała się fali krytyki i otwarcie wyraziła aprobatę dla swojego ciała. Kelly została trenerem w 16. edycji programu The Voice, a we wrześniu 2019 na antenie pojawi się w roli gospodarza talk-show The Kelly Clarkson Show.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 17.05.52

Kelly Clarkson

Reklama

John Travolta – 35 kg

Każdy pamięta Johna Travoltę w Gorączce sobotniej nocy i Grease. Choć porównanie 60-latka z tym, jak prezentował się w wieku 20 lat, rzadko wypada korzystnie, od początku XXI wieku Travolta na przemian tracił i zyskiwał na wadze, co tabloidy konsekwentnie mu wytykały. Choć jego prawidłowa waga to około 100 kilogramów, krążą plotki, że w pewnym momencie aktor ważył blisko 150 kilogramów. Sam Travolta twierdzi, że gdy musi schudnąć, całkowicie odstawia nabiał i zaczyna ćwiczyć. Już wkrótce będziemy mogli oglądać jego najnowszy film, The Poison Rose.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 17.11.27

John Travolta

Reklama

Lady Gaga – 12 kg

W 2009 roku Lady Gaga oszałamiała wszystkich swoją bardzo szczupłą sylwetką, a w klipie do swojej piosenki Telephone, którą nagrała wraz z Beyoncé, pojawiła się praktycznie nago (nie licząc taśmy policyjnej umieszczonej w strategicznych miejscach). Natomiast już w 2013 roku wyśmiano ją z powodu tuszy, ponieważ przytyła 12 kilogramów, jedząc tuczące potrawy z włoskiej restauracji swoich rodziców w Nowym Jorku. Piosenkarka, znana z takich hitów, jak Poker Face, zawsze była zadowolona ze swojego ciała, niezależnie od formy, w jakiej była, co sprawiało, że krytyka doprowadzała ją do furii. Ostatecznie dzięki połączeniu diety o niskim indeksie glikemicznym z jogą udało jej się zgubić dodatkowe kilogramy. W maju 2019 roku Gaga pojawiła się na gali Met w 4-częściowej kreacji, na widok której wszystkim opadły szczęki.

Zrzut Ekranu 2020 06 16 O 17.13.37

Lady Gaga

Reklama
Reklama